جاستین بیبر تکذیب ادعای او تجاوز جنسی یک زن در سال 2014

جاستین بیبر در زمان به توییتر در یکشنبه 21 ژوئن به انکار یک زن ادعا می کنند که او sexually assaulted او پس از یک عملکرد در SXSW در آستین تگزاس در سال 2014.

“من به طور معمول نمی آدرس چیزهایی که من باید با آن برخورد تصادفی اتهامات حرفه ای تمام من اما پس از صحبت با همسرم [هایلی بالدوین] و تیم من تصمیم به صحبت کردن در یک موضوع امشب” او نوشت: در اولین سری از توییت در یکشنبه شب.

Justin Bieber Denies Claim He Sexually Assaulted a Woman in Texas in 2014
جاستین بیبر در لس آنجلس در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. Broadimage/شاتر

“شایعات شایعات اما سوء استفاده جنسی چیزی است که من را به آرامی” که برنده جایزه گرمی, 26, ادامه. “من می خواستم به صحبت کردن حق دور اما از توجه به بسیاری از قربانیان که در برخورد با این مسائل روزانه من می خواستم تا مطمئن شوید که من جمع آوری حقایق قبل از من ساخته شده است هر گونه بیانیه است.”

پیش از آن در روز یک زن به نام دانیل ادعا کرد که او تجاوز جنسی توسط “نظر شما چیست” خواننده در Austin, تگزاس, در مارس 9, 2014 پس از او رفت و به اتاق خود در هتل چهار فصل پس از اجرا در جشنواره SXSW. این زن ادعا کرد که او تا به حال یک “تحریک جلسه را” با بیبر که به اوج خود رسید با او unbuttoning شلوار جین خود را قبل از او “خود را مجبور داخل” ،

“هیچ حقیقتی وجود ندارد به این داستان” بیبر توییتی در روز یکشنبه. “در واقع من به عنوان به زودی نشان می دهد من هرگز حاضر در آن محل است.”

او نوشت که او روی صحنه ظاهر می شود اما “آنچه این فرد نمی دانند که من حضور داشتند که نشان می دهد سپس با من دوست دختر سلنا گومز.”

بیبر به اشتراک گذاشته یک داستان از ما هفتگی در مورد او وجود دارد با او و عکس ها نوشته شده است که نشان می دهد او را با خود دستیار در کنار این مرحله و پس از آن او و گومز در خیابان های Austin پس از عملکرد.

این خواننده همچنین یک صدای جیر جیر از یک فن که ادعا کرد روز بعد که او را دیدم او را در چهار فصل بعد روشن شد که در آن در رستوران. او اصرار داشت که او “هرگز در آنجا ماند و در چهار فصل در 9 و یا 10” و مکاتبات که نشان داد که او در آنجا ماند با گومز و دوستان خود را در یک Airbnb در اول شب و در یک Westin شب بعد.

“هر ادعای سوء استفاده جنسی باید بسیار جدی گرفته شود و این است که چرا پاسخ من مورد نیاز بود,” او به این نتیجه رسیدند. “با این حال این داستان در واقع غیر ممکن است و به همین دلیل است که من خواهد شد کار با توییتر و مقامات به اقدام قانونی.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de