کیم کارداشیان, نیکی بلا, ستاره بیشتر جشن پدران در روز پدر سال 2020

احساس عشق! روز پدر نگاه کمی متفاوت در این سال به عنوان مشاهیر عمدتا جشن از خانه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما که نمی شود ستاره ها از پرداخت خراج به ویژه پدران در زندگی خود را.

کیم کارداشیان مشترک یک عکس خانوادگی از طریق Instagram در یکشنبه, ژوئن 21, که برجسته شوهرش Kanye Westو فرزندان خود, شمالی, 7, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 13 ماه. این KKW زیبایی بنیانگذار 39 همچنین شامل یک تصویر لحظهای از غرب, 43, پسران او و پدرش Ray غرب است.

“روز پدر مبارک به بهترین بابا!!!! با تشکر از شما برای ساخت زندگی بسیار سرگرم کننده! شما به بچه های ما عالی ترین زندگی! من شما را خیلی دوست دارم!!!” کارداشیان زیر نویس پست.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره مفصل چگونه غرب مهارت های فرزند پروری تکامل یافته در طول حضور او در رئال در ماه نوامبر سال 2019.

“او شده است رفتن را از طریق این زندگی تغییر دهید و آن را بیشتر در مورد کودکان و نوجوانان” کارداشیان توضیح داد. “کودکان مسن تر هستند. او بسیار محتاط از آنچه که ما در خانه است. او رهایی از تلویزیون در اتاق بچه ها را برداشته و آرایش از شمال ، او تا به حال این حرف از بودن — نه این که او یک پدر — اما کمی سخت تر به عنوان یک پدر و یک بودن قوی تر در این تصاویر که در خانواده ما و آنچه آنها را ببینید.”

او اضافه کرد که او “در واقع موافق با” “من آن را دوست دارم” رپر فلسفه پدر و مادر اما می خواستم به تعادل همه چیز را با خود تاکتیک.

“من همیشه رفتن به من. … با این کار ما با داشتن مکالمه چه حد است؟’ من یک مادر چهار” کارداشیان توضیح داد. “من میخوام 40 سال آینده. وجود دارد که خط خوب از ماندن در شرکت و انجام آنچه شما احساس راحتی با و من را کمی از او من احترام آنچه که او گفته و کاملا سازش است.”

نیکی بلابرای او به نامزد آرتم Chigvintsevاوایل روز پدر ادای احترام پیش از تولد اولین فرزند خود را. در مجموع وارد دانشکده هنرهای زیبا ستاره, 36, یک سری از عکس ها از طریق Instagram از زن و شوهر جنسیتی آشکار که پخش شده در E! واقعیت نشان می دهد در ژوئن 11.

“روز پدر مبارک به یک @theartemc من نمی توانم صبر برای بسیاری از, بسیاری از پدر و روز با شما و ما نوزاد پسر!” بلا زيرنويس پست. “من نمی توانم صبر کنید تا ببینید شما به عنوان یک پدر. یک کمی ما بسیار خوش شانس به مانند یک بیمار, نوع, مراقبت, عشق, مثبت, مرد مثل شما به عنوان پدر خود را. شما واقعا می خواهد نقش خود را مدل و قهرمان است.”

پایین ببینید چگونه ستاره ها با پرداخت خراج به ویژه پدران در زندگی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de