قرقیزستان گزارش رکورد 205 جدید کروناویروس عفونت پس از سهولت در مستند


بیشکک: قرقیزستان گزارش داد یک افزایش قابل توجهی در coronavirus موارد در دوشنبه کمتر از یک ماه پس از آسیایی مرکزی کشور دولت لغو محدودیت های اعمال شده در کلید شهرستانها.

این کشور یکی از چندین سابق شوروی در سازمان ملل که باید شاهد افزایش موارد در روز های اخیر از جمله کشور همسایه قزاقستان.

Kyrgyzstans دولت گزارش روزانه رکورد 205 موارد جدید در روز دوشنبه.

تعداد کل coronavirus موارد رسیده 3,356 در قرقیزستان از آنها 2,021 بیماران بهبود یافته اند در حالی که 40 فوت کرده اند تا از 16 در آغاز ماه است.

معاون اول نخست وزیر Almazbek Baatyrbekov گفت: محل سابق آمریکا در پایگاه نظامی است که در حال حاضر استفاده شده است به قرنطینه ورود در این کشور می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خانه coronavirus بیماران به عنوان اعداد را افزایش دهد.

Baatyrbekov همچنین گفت: دولت انتخاب یک محل برای یک “اردوگاه چادر در آن استفاده خواهد شد در مورد جرم عفونت” به نقل از گزارش سرویس مطبوعاتی دولت قرقیزستان.

عزیز Surakmatov شهردار پایتخت بیشکک است که در میان مقامات گزارش شده است که ابتلا به کروناویروس در هفته های اخیر.

برخی از قرقیزستان در رسانه های اجتماعی شکایت کرده اند قادر به ارائه آزمون با وجود داشتن علائم کروناویروس.

Maksat Damir uulu در توییتر نوشت دوشنبه که همسر خود را در حال اجرا یک درجه حرارت به مدت سه روز مستقیم و که هر دو آنها را از دست داده بود حس بویایی — یکی دیگر از شایع نشانه ای از این بیماری است.

“تلفن همراه (سلامت) تیم حاضر به آمدن به آمریکا و گرفتن آزمون از آنجا که ما نشانه ها کافی نیست. این است که چگونه در آن است” Damir uulu نوشت.

همسایه قزاقستان گزارش شده 80 و میر ناشی از coronavirus پس از آغاز ماه ژوئن — دو شماره ثبت بین اعلام آن موارد در اواسط ماه مارس و آخر ماه مه.

قزاقستان ثبت شده بود در مجموع 17,732 coronavirus موارد به عنوان جمعه و نه از جمله 9,809 موارد بدون علامت است که مقامات درمان به عنوان یک مقوله جداگانه است.

این کشور اعلام کرد قابل بلند کردن اجسام از مستند محدودیت در مارس 18, یک هفته قبل از قرقیزستان به دنبال کت و شلوار در مه 25.

دیگر کشورهای شوروی سابق در منطقه به ثبت افزایش شدید در موارد در هفته های اخیر شامل ارمنستان و آذربایجان است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de