‘فقدان رهبری جهانی’ بزرگترین تهدید در مقابله با کروناویروس می گوید که

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. — AFP/فایل

دبی: رمان coronavirus همه گیر است که هنوز هم شتاب و اثرات آن احساس خواهد شد برای چندین دهه بهداشت جهانی سازمان مدیر کل گفت: در یک کنفرانس آنلاین در روز دوشنبه.

Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی سلامت فروم سازماندهی شده توسط مقامات دبی که بزرگترین تهدید پیش روی جهان است ویروس خود را اما “عدم همبستگی جهانی و رهبری جهانی”.

“ما نمی توانیم شکست این بیماری همه گیر با تقسیم جهان,” او گفت:.

“سیاسی همه گیر است و تشدید آن است. هیچ یک از ما امن است تا همه ما امن هستند.”

که هشدار داد در هفته گذشته از جدید و خطرناک مرحله از بیماری همه گیر کوروناویروس با مردم خسته کننده از مستندات با وجود بیماری های سریع گسترش است.

این COVID-19 بیماری که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 465,000 مردم و آلوده تقریبا نه میلیون نفر در سراسر جهان است که کنگره در آمریکا و بخش هایی از آسیا و حتی اروپا شروع به سهولت اقدامات محدود کننده.

مستندات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس باعث فلج کننده اقتصادی آسیب, اما چه کسی می گوید هنوز همه گیر به شمار یک تهدید عمده.

“این بیماری همه گیر است که هنوز هم شتاب” Tedros گفت: کنفرانس های مجازی.

“ما می دانیم که این بیماری همه گیر است خیلی بیشتر از یک بحران بهداشتی آن است که بحران اقتصادی یک بحران اجتماعی و در بسیاری از کشورها یک بحران سیاسی” او گفت:. “اثرات آن احساس خواهد شد برای دهه های آینده است.”

یک واکسن باقی مانده سال در بهترین حالت با وجود چندین آزمایش در حالی که دانشمندان هنوز در حال کشف بیشتر در مورد این ویروس علائم آن و میزان آن ممکن است گسترش از قبل شناسایی شود.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de