مگان تو نریان Slays در یک ریزه شلاق زدن و ران بالا چکمه


Megan Thee Stallion Slays in a Teeny Thong and Thigh-High Boots
حسن نیت ارائه میدهد از مگان تو Stallion/Instagram

Giddy up! مگان تو کیک گوشت گاو در خدمت یکی دیگر از سوپر داغ نگاه کنید و این بار در یک itty bitty سفید, کون سفید کلاه کابوی.

در یکشنبه, ژوئن 21, رپر مشترک یک ویدیو از خودش مدلسازی یک گروه به عنوان موسیقی در پس زمینه بازی. او جفت او را زیر جامه با یک تطبیق محصول بالا, بسته کردگی زیر قفسه سینه خود را و بیش از — زانو گورخر چاپ چکمه با embellishments. او در صدر تمام چیزی که با مجموعه ای از لایه گردنبند و دستبند و لب به لب-چرا سیاه و سفید قفل که یکپارچه تحت تأثیر او به عنوان زده در برخواهد داشت و نشان داد منحنی او را از تمام زاویه.

کلیپ به نظر می رسد بازگشتی گرفته پشت صحنه جایی با قفسه لباس و آرایش ایستگاه های خال خال پشت سر او. به وضوح antsy برای نشان دادن خاموش سبک خود را به جهان خارج پس از خود quarantining با توجه به COVID-19 گیر او زیر نویس کلیپ “پس از خارج رسما باز یا؟”

این “وحشی” خواننده است نه خجالتی در مورد flaunting او دلخواهی هیکل, آیا آن را در لباس زیر زنانه بند دار مجموعه و یا یک ریزه کوچک, لباس شنا. و چه کسی می تواند او را سرزنش? او به نظر می رسد خاموش نمودار باور نکردنی!

ما حتی در نظر گرفتن یادداشت ها در مورد چگونه به بسیار خود ما ‘دختر داغ تابستان’ بر اساس ساحل عکس. از رشته سیاه و سفید قطعات به نوبه خود شایسته نئون شماره او همه چیز در مورد ایستاده نه ترکیب. #اهداف! اگر شما از طرفداران هستید و می خواهید برای کپی کردن او شنا شما می توانید سهام تا در بسیاری از لباس های شنا در یک مکان. پس از همه بیشتر بالا به نظر می رسد بیا از مقرون به صرفه و مد نام تجاری مد نوا.

او حتی پیوست لیست در حال رشد از ستارههای به مدل ریحانا‘s, زیر پوش زنانه, خط, وحشی Fenty. در روز پنج شنبه, ژوئن 18, او به اشتراک گذاشته یک سری از ویدئوها و عکس از خودش مدلسازی حداقل سه مجموعه مختلف از undergarments.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de