MQM-لندن رد محمد انور به اتهامات

محمد انور به حال ادعا که جنبش قومی متحده شده بود دریافت بودجه از دولت هند. عکس: فایل

لندن: این جنبش متحده قومی (MQM) در لندن جناح را رد کرده است اتهام جنجالی جانباز رهبر محمد انور که در طول مصاحبه خود در جغرافیایی و اخبارباعث موج در پاکستان است.

در الطاف حسین در شمال غرب لندن در خانه جنجالی رهبران ندیم نصرت و سابق سند فرماندار Dr Ishratul Ibad ملاقات به بررسی این سناریو پس از انور در یک مصاحبه گفته این خبرنگار گفته او تا به حال ارائه بودجه به MQM رهبری از دولت هند.

رئیس سابق دیپلماتیک بال از جنبش قومی متحده و یک عضو از کمیته هماهنگی انور تا به حال ادعا که جنبش قومی متحده شده بود دریافت بودجه از دولت هند و از او خواسته شد که توسط رهبری آن به هماهنگی با مخاطبین خود را به آن را دریافت.

انور محروم داشتن چیزی برای انجام با قتل دکتر عمران فاروق و گفت که آن را نصرت که به معرفی او را به یک دیپلمات هندی در اوایل دهه 90 است.

پس از این جلسه در الطاف حسین, خانه, MQM لندن با صدور این بیانیه به شرح زیر است: “کمیته هماهنگی جنبش قومی متحده را به شدت رد کرده دیدگاه های ساخته شده توسط آقای محمد انور در برابر بنیانگذار و رهبر Mr الطاف حسین و قومی. اتهامات وارد شده توسط آقای محمد انور در مصاحبه خود با آقای مرتضی علی شاه Geo TV هستند بی اساس و ساخته شده است. این اتهامات جدید برای MQM چرا که پس از آغاز به کار آن مواجه شده است از جمله نوع جعلی و تبلیغات مخرب است و همیشه رد آنها را در قوی ترین شرایط است.”

صحبت کردن به این خبرنگار از واشنگتن نصرت گفت “را رد کرده و بی اساس اتهام”.

او گفت: ممکن بود در کشوری مانند انگلیس به زور کسی برای ملاقات با هر کسی در برابر او را به عنوان قانون محافظت از هر گونه اقدامات است.

نصرت که متوقف شد و همه روابط با الطاف حسین در حدود سه سال پیش و در سمت چپ برای واشنگتن از لندن ادعا کرد که گروه خود را صدای کراچی را مطرح کرده و مسائل شهری سند در سطح بین المللی برجسته و بی عدالتی در برابر اردو زبان سندی که به دست آورده بود او را از دشمنان که در تلاش بودند برای بی اعتبار کردن او را.

مبارزه برای حقوق شهری سندی, او گفت:, ادامه خواهد داد.

Ibad رد انور را MI6 اتهامات

سابق سند فرماندار Ibad خطاب به این خبرنگار از دبی و رد کرده است که او گفت: انور که MI6 به حال او گذشت عکس از او.

انور گفته بود Geo که Ibad بارها و بارها به او گفت که سازمان جاسوسی MI6 ارائه شده بود دو عکس گفته نشان میدهد او از ملاقات با دو مظنون به قاتلان دکتر عمران فاروق در لندن است. او گفت: الطاف و سپس ارسال طارق میر به کراچی را به دو عکس و معلوم شد که هر دو عکس شد عکس-خرید.

“چرا MI6 به هر عکس به من ؟ هیچ چیزی از این طبیعت تا کنون اتفاق افتاده است که چنین” Ibad گفت.

انور را آیات عناوین ساخته شده در پاکستان به دلیل مشخصات خود را به عنوان رئیس جنجالی ماموریت دیپلماتیک.

در یک مصاحبه اختصاصی با اخبار و جغرافیایی در خانه اش در ادگور لندن انور نشان داد که “آن را مدتی در اوایل ’90s در هنگام نصرت به من آمد و به من گفت که او می خواهم به من برای دیدار با یک دیپلمات هندی. او از من خواست به دیدار با دیپلمات هندی به تنهایی اما من خودداری کرد و به او گفت که او باید همراه بیش از حد. آن را در 7 ساعت در شب و در آن باران به شدت در آن روز. ندیم نصرت در من اصرار رفت و با من به این جلسه اما ایستاده بود در خارج از محل است.”

انور گفته بود او گفت: دیپلمات هندی که او را به بحث در مورد مسائل با او تنها در حضور ارشد خود را نصرت. هند دیپلمات گفته انور او دستورالعمل تنها به صحبت می کنند به او و نه به هر کس دیگری. “من به او گفتم که من نمی خواهد صحبت می کنند به او در خود من. پس از ساخت یک تماس به کسی و بعد از حدود نیم ساعت استدلال او موفق به دریافت مجوز و سپس نصرت پیوست ما بیش از حد. این است که چگونه من متصل کردم.”

انور گفت که آن را هرگز تصمیم خود را برای دیدار با دیپلمات هندی و مقابله با آنها است. “من تایید می کنند که من در اطاعت از حزب. از من خواسته شد به انجام آنچه که من انجام داد و من در ارتباط با جنبش قومی متحده با هند تماس با ما. من تا به حال هرگز هر گونه منافع. ما بکسل خط حزب در هند است.”‘


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de