پلیس کاوش دوم گزارش تیراندازی در سیاتل در اعتراض به منطقه

(رویترز) – پلیس سیاتل گفت: آنها در حال بررسی یک گزارش تیراندازی در داخل پایتخت تپه برگزار شد (ریز ریز) در منطقه چه خواهد بود چنین حادثه دوم وجود دارد در 48 ساعت گذشته است.

در قبل از تیراندازی یک نوجوان کشته شد و یک نفر دیگر زخمی روز شنبه در بخشی از شهر اشغال شده توسط فعالان در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در سراسر ایالات متحده است.

“پلیس در حال بررسی گزارش تیراندازی در داخل ریز ریز کردن منطقه. یک نفر در HMC (Harborview Medical Center) با زخم گلوله,” اداره پلیس در این شهر در ساحل اقیانوس آرام ایالت واشنگتن گفت: در یک صدای جیر جیر https://bit.ly/317iIwO.

“استماع گزارش دوم تیراندازی, اما نه قادر به بررسی در این زمان” آن گفت:, و اضافه کرد که به روز رسانی بیشتر خواهد بود صادر شده بعد.

یک Harborview Medical Center سخنگوی گفت: یک فرد تحت درمان در HMC برای زخم گلوله به دست آمده در اطراف در اعتراض به منطقه.

ضد نژادپرستی اعتراضات و تظاهرات علیه خشونت پلیس در حال گسترش در سراسر کشور پس از مرگ گزارشی جورج فلوید پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که بازداشت او در مینیاپولیس در مه 25.

(گزارش شده توسط Kanishka سینگ در بنگلور; ویرایش توسط علامت گذاری به عنوان هاینریش)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de