مغلوب ساختن پیشی جستن در رالی فرم در تولسا اما وعده جمعیت را نشان نمی دهد

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین به صخره برخورد شروع شنبه با تجمع در Tulsa, Okla., به خود جلب کرد که بسیار کوچکتر جمعیت از مبارزات انتخاباتی خود در حال برنامه ریزی برای.

“ما شروع ما شروع کمپین ما!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت exuberantly به عنوان او در زمان این مرحله در بانک اوکلاهما مرکز قبل از جمعیت سقوط کرد که به مراتب از پر کردن 19,000-صندلی عرصه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت سرزنش “خبر جعلی” برای منع مردم در انتخابات گفت: “ما تا به حال برخی بسیار بد مردم خارج شدند و برخی از بسیار چیزهای بد” intimating که هواداران خود شده بودند مانع از ورود به این عرصه است.

رئیس جمهور سپس مطمئن باشید کسانی که در حضور که “اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از.”

حل و فصل را به یک نسخه از بیخ و بن سخنرانی که به او تحویل داده بود چند بار تا زمانی که او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب در سراسر امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه تمام موضوعات آشنا: خود را معاملات تجاری با چین بازسازی ارتش, انتصاب خود را از صدها نفر از محافظه کار قضات و گفت: یک حکایت در مورد چه مقدار پول او را نجات داد در خرید یک هواپیمای جدید به جای نیروی هوایی.

از دست رفته از کارنامه اش بود و خود را طعمه دوربین خدمه به پان عرصه و نمایش حجم و شور و شوق از جمعیت و تشکر از آتش مارشال برای اجازه دادن به او را بیش از ظرفیت اسمی سالن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر آنچه که او به نام “چینی ویروس” نزدیک به 10 دقیقه به اظهارات خود داد و خود نمرات بالا خود را برای پاسخ به آن با تاکید بر گام های او به ساحل تا قیمت نفت است. “آن را مانند نگاه ما در مشکل بزرگ کردم و آن هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال به نام رهبران روسیه و عربستان سعودی و “من انرژی ما به تقریبا 40 دلار در هر بشکه رسید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت است که “من انجام یک کار فوق العاده” با همه گیر با اشاره به تعداد COVID-19 آزمون اداره در ایالات متحده آمریکا به تاریخ. اما او نیز شکایت کرده است که تست بیشتر بود نشان داد بیشتر موارد بیماری ناشی از کوروناویروس.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.’ آنها تست و آنها آزمون” نسبت ناروا گفت.

او سپس تقلید بهداشت عمومی رسمی بررسی یک بیمار “اگر شما sniffles این یک مورد!”

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در Tulsa, Okla., در روز شنبه. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

تبدیل به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات که فوران پس از کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس تهمت تمسخر تظاهرکنندگان به عنوان “آنارشیست” و متهم کردن رسانه ها از ریا برای ابراز نگرانی از خطرات بهداشتی ارائه شده توسط جوید اما نه تظاهرات.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که این ویروس گسترش می یابد بیشتر به راحتی در شلوغ فضاهای داخلی.

در دفاع پس از هفته ها سقوط نظرسنجی اعداد و کولاک از پوشش رسانه ای منفی تهمت صرف بیش از 10 دقیقه تلاش به توضیح دهد که چرا او تا به حال مشکل نزولی یک سطح شیب دار پس از فارغ التحصیلی سخنرانی خود در آکادمی نظامی وست پوینت. “آن را مانند یک اسکیت روی یخ یخ بازی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از سطح شیب دار و افزود که چرم کف از خود کفش و لباس بودند لغزنده است.

“من نمی تواند سقوط با اخبار جعلی, تماشای,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: به طور کلی کمک کرد که راهنمای او را به پایین سطح شیب دار.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خطاب موشکافی مشکل خود را در آوردن یک بطری آب را به لب های او در وست پوینت سخنرانی توضیح داد که او ادای احترام کردند به طوری که بسیاری از دانشجویان که بازوی او خسته شده بود.

“من نمی خواهم برای به دست آوردن آب در کراوات” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه بازگویی از سطح شیب دار و بطری آب خوردن بیش از 10 دقیقه از سخنرانی خود.

تهمت و تمسخر, داستان های نوشته شده این باورند که او ممکن است رنج می برند از بیماری پارکینسون اما سپس به سرعت اضافه شده است که جو بایدن خود را دموکراتیک رقیب در انتخابات عمومی نیست سالم یا تیز به اندازه کافی برای این کار است.

یک حامی تنها نشسته در صندلی بالا در طول جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, Okla. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

تمرکز خود را به روز رسانی بیخ و بن سخنرانی بایدن که امن دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد آخرین تجمع در ماه مارس نسبت ناروا به تصویر کشیده معاون سابق رئیس جمهور به عنوان یک “دست نشانده” برای جناح چپ حزب خود را. رئیس جمهور همچنین تبدیل انتقاد از مشاهدات خود را در مسابقه به حمله به رقیب خود.

“جو بایدن است خودت منافق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای eulogizing گذشته سنا همکاران بودند که حامیان تبعیض نژادی و اضافه میکند: “امریکا باید در سخنرانی های نژادی و عدالت از جو بایدن — خواب آلود جو.”

اما رئیس جمهور, اولین انتخاب مجدد تجمع پس از coronavirus پایان دادن به تجمعات عمومی در امریکا زندگی نمی کنند تا انتظارات خود را از مبارزات انتخاباتی تا به حال برای آن تعیین و در هفته منتهی به رویداد.

اولین تولسا تجمع در اصل برای جمعه برنامه ریزی شده است که Juneteenth تعطیلات که یادبود پایان برده داری در امریکا است. با زندگی ماده تظاهرات خشمگین در سراسر کشور بیش از کشتن آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس که تاریخ بلافاصله موجب اعتراض که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن به فشار رالی بازگشت یک روز “از احترام برای این تعطیلات.”

حامیان گوش دادن به عنوان رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در یک کمپین تجمع در BOK مرکز در Tulsa, Okla., روز شنبه. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

بیشتر اضافه کردن به روابط عمومی افتضاح تهمت bragged در یک شنبه در مصاحبه با وال استریت ژورنال که او تا به حال ساخته شده Juneteenth بسیار معروف” با اصل انتخاب 19 ژوئن به عنوان تاریخ خود را برای رالی.

با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت عمومی که بزرگ داخل سالن اجتماعات در طول coronavirus همه گیر به شدت افزایش خطرات ناشی از انتقال COVID-19 کمپین فشرده پیش رو با برنامه ریزی برای برگزاری این تجمع در روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale توییتی که مبارزات انتخاباتی دریافت کرده بود بیش از 1 میلیون درخواست برای بلیط و حتی کسانی که به گفته آنها می خواستند برای حضور در این تجمع بودند مجبور به ثبت نام الکترونیکی مسئولیت چشم پوشی اذعان خطرات ناشی از ابتلا به COVID-19.

در طول هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان گزارش شد امیدوار است که یک تجمع بزرگ کمک خواهد کرد بالابر رئیس جمهور ارواح پس از هفته ها کاهش نظرسنجی اعداد و بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

اما با فقط یک ساعت باقی مانده قبل از شروع این رویداد مشخص شد که جمعیت به هیچ وجه نزدیک به پر کردن 19,000-ظرفیت BOK عرصه است. وجود صندلی های خالی در می ایستد و فقط در کسری از floorspace پر شده بود به عنوان Kimberly Guilfoyle, Diamond & ابریشم و لارا و اریک تهمت شروع به صحبت کردن. فضای خارج به معنای برگزاری یک سرریز جمعیت ده ها هزار نفر از تماشاگران ترک بود و ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس خارج لغو شد.

در حالی که کسانی که حضور در این تجمع (که بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک) ابراز شور و شوق خود را برای پیام رئیس جمهور وجود نداشت پنهان نوار زیادی از صندلی های خالی در ردیف بالا برای چه تهمت تیم تا به حال در صورتحساب یا لیست به عنوان kickoff به انتخابات. کمتر از نیم کامل این تجمع نمی تواند چرخید به عنوان چیزی غیر از یک ناامیدی برای رئیس جمهور — اگر چه در مبارزات انتخاباتی تلاش کرد.

مدیر ارتباطات برای مبارزات انتخاباتی تیم Murtagh سرزنش “معترضان” که مسدود شده و دسترسی به آشکارسازهای فلزی در خارج از میدان جنگ.

Parscale خود را تکرار توضیح است که به صورت ولرم مردم در انتخابات هر چند وجود دارد هیچ نشانه ای در تولسا از دست رفته شرکت کنندگان در مبارزات انتخاباتی پیش بینی کرده بود.

آیا معترضان نگرانی های سلامت و یا عدم شور و شوق نگه داشته و مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان از تبدیل در اعداد بزرگ در شنبه منظره از صندلی های خالی و یک مرحله در حال برچیده عنوان رالی شروع در سمت چپ بینندگان در سراسر کشور با عکس بسیار متفاوت از این کمپین امیدوار بود. آنها همچنین بعید است لطفا برای مرد این تجمع بود به منظور تقویت.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de