مغلوب ساختن پیشی جستن تساوی آتش گفت: او می خواست coronavirus تست آهسته

رئیس جمهور تهمت جلب انتقادهای تند این آخر هفته برای هرزگرد اظهارات در مورد کوروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 120,000 آمریکایی ها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیابی اطلاعات.

در یک کمپین کیکآف تجمع در Tulsa, Okla تهمت سرزنش خوشه در coronavirus آزمون در افزایش تست که به او برچسب “شمشیر دو لبه است.”

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مردم است. شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد! بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا!'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

کاخ سفید گفت: تهمت بود شوخی — دفاع از آن است و غالبا مستقر برای خود اظهارات بحث برانگیز در طول سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد در این تجمع شماری از مقامات محلی که داخل رویداد می تواند از گسترش این ویروس مرگبار است. در سخنرانی خود به مخاطب است که تا حد زیادی رفت و بدون ماسک مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان نگرانی در مورد کوروناویروس و حتی اشاره به آن به عنوان “کونگ آنفولانزا.”

“121,000 آمریکایی ها مرده” سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., توییتی در پاسخ. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به جوک های نژادپرستانه.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشت از کمپین تجمع در Tulsa, Okla., اوایل روز یکشنبه ، (پاتریک Semansky/AP)

در CBS “چهره ملت” اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تست تبصره متولد شد و از “سرخوردگی” و او دستور داده شده است به کاهش سرعت آن پایین است.

“من معتقدم که ما آزمایش کردیم بیش از 25 میلیون آمریکایی. ما تست شده بیش از هر کشور دیگری در این جهان است. به جای مطبوعات و دیگران همه آنها می خواهم به تمرکز بر روی یک مورد افزایش تعداد” گرگ گفت.

Symone Sanders, مشاور ارشد presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “افتضاح از یک رالی” یاد می شود برای تست بگذارید. او همچنین اشاره کرد که تهمت کمپین داشتند تجمع کنندگان با امضای مسئولیت چشم پوشی اذعان خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض ویروس. (مبارزات انتخاباتی خود گفت: یک و نیم دوجین کارکنان برای این رویداد آزمایش مثبت برای coronavirus.)

“من فکر می کنم محکم ترین چیزی که از آن تجمع … در واقع رئیس جمهور بستری که او نقل قول را تمام کردن گفت: به مردم خود را به “سرعت پایین تست'” ساندرز گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

او ادامه داد: “این وحشتناک است تلاش برای کاهش تعداد تنها او را نگاه خوب است. و بنابراین من فکر می کنم که چه خواهد بود به خاطر طولانی پس از آخرین شب افتضاح از یک رالی.”

رادیو فردا میزبان کریس والاس و بایدن کمپین مشاور Symone Sanders. (تصویر: “فاکس نیوز یکشنبه)

فردا میزبان کریس والاس پس از آن اشاره کرد کاخ سفید دفاع اما به نظر نمی رسد برای پیدا کردن نظر طنز آمیز است.

“اجازه دهید من فقط نقطه ای از آنها می گویند که این یک شوخی بود. و آن را به نظر نمی رسد به خصوص — اجازه دهید من فقط اشاره می کنند که آنچه آنها گفتند:” والاس اشاره کرد.

سی ان ان “وضعیت اتحادیه” میزبان جیک دق الباب شد و حتی کمتر متقاعد پس از یکشنبه مصاحبه با کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو که بارها و بارها به نام مغلوب ساختن پیشی جستن تست comment “tongue-in-cheek” هنگامی که در مورد آن پرسید.

“شما می توانید انتخاب کنید به این باور کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو که فقط به من گفت که او” tongue-in-cheek.’ اما اول از همه حدود 120,000 آمریکایی ها مرده از coronavirus; این است که به خصوص سرگرم کننده با موضوع” دق الباب سی ان ان گفت بینندگان پس از مصاحبه.

“و دوم رک و پوست کنده رئیس جمهور گفت: چیزهایی مثل این قبل از” دق الباب در ادامه با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن مارس نظرات ابراز نگرانی که اجازه coronavirus آلوده به مسافران کشتی کروز پیاده در ایالات متحده می تواند تعداد سنبله در مورد اعداد. “بار دیگر رئیس جمهور آشکار است که او به نظر می رسد برای دیدن این در درجه اول به عنوان یک روابط عمومی بحران به عنوان یک کشنده بیماری همه گیر.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de