‘نقطه عطف’ یا عظیم خطر است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن قمار با تجمع در تولسا است که می تواند شکل مبارزات انتخاباتی خود

TULSA, Okla. – زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به مبارزات انتخاباتی برای یک رالی در اینجا پنج شنبه او خواهید بود با در نظر گرفتن ریسک بالا قمار است که می تواند تنظیم سرعت از انتخابات ریاست جمهوری برای حداقل بقیه, تابستان, ایران با متحدان و ناظران می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن رالی – اول خود را پس از او خطاب به هواداران در اوایل ماه مارس در کارولینای شمالی – پتانسیل به kickstart خود مبارزه انتخاب مجدد تلاش آرام منتقدان سوال حکمت عظیم داخلی حوادث در طول coronavirus همه گیر و تحویل به کاخ سفید قدرتمند صحبت کردن نقطه در به طور فزاینده ای حزبی نبرد بیش از بازگشایی.

آن را نیز می تواند نتیجه معکوس: تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن را گلگون اظهارات در مورد این دوره از ویروس – و دولت او در پاسخ به آن – در زمانی که حمایت خود را در یک نقطه کم.

“آنها قطعا در نظر گرفتن خطر با این زمینه گفت:” امی کخ مینه سوتا بر اساس استراتژیست جمهوری خواه. “اگر وجود ندارد سنبله اگر وجود دارد برخی از نوع صفر و اثر آن را به تشویق او – و آن را به معنی بیشتر تظاهرات.”

از سوی دیگر اگر کارشناسان بهداشت عمومی’ ترس در مورد این تجمع تبدیل شدن به یک “سوپر پخش” رویداد ها متوجه این امر مسلما آینده به تاخیر تظاهرات و تضعیف رئیس جمهور پیام های کشور که در دوره برای بازیابی سریع.

خطرات به این تجمع بودند با تأکید فوق العاده ای سری از وقایع آغاز شد که پنج شنبه شب هنگامی که تولسا شهردار G. T. به bynum مجموعه سه شب مقررات منع رفت و آمد به این انتظار می رود جمعیت بیش از 100000 برنامه ریزی شده تظاهرات و ناآرامی های مدنی است که در حال حاضر فوران در شهر و اطراف کشور است.

تنگ تر امنیت به معنای تهمت حامیان صف برای این تجمع تا به حال به نقل مکان کرد و بیشتر دور از 19,000-صندلی BOK مرکز. برخی از حامیان شده بود کمپینگ برای روز به یک نقطه خوب و مقررات منع رفت و آمد پرسش در مورد اینکه آیا آنها خواهد بود قادر به باقی می ماند در نزدیکی محل یک شب جمعه.

روز جمعه بعد از ظهر حکومت نظامی برداشته شد و پس از به bynum و تهمت صحبت با تلفن – تصمیمی که اعلام شد برای اولین بار با مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر و سپس تایید توسط شهردار.

Coronavirus: کارشناسان بهداشت و درمان ترس مغلوب ساختن پیشی جستن رالی می تواند تبدیل به یک “سوپر پخش’ رویداد

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به لمس کردن در هر چه زودتر دولت – یکی از reddest متحده در این کشور – در اطراف شام و میزبان اولین تجمع پس از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر. به عنوان او strolls بر روی صحنه در هشتمین مرکز با لی گرینوود را “خدا نگهدار ایالات متحده آمریکا” ریختن از طریق بلندگوهای او به صورت یک به طور چشمگیری متفاوت صحنه سیاسی از او مرور سه ماه پیش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اخیر سیاسی, rally 2 مارس در شارلوت.

بیش از 119,000 آمریکایی ها کشته شده اند از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. چندین ایالت از جمله اوکلاهما در حال تجربه نگران کننده افزایش جدید روزانه موارد است. مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که گردن دوخته بود به زمین زیر زانو از یک افسر پلیس موجب تظاهرات گسترده و مجبور است بازنگری نژادپرستی و پلیس انجام شده است. نرخ بیکاری spiraled به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

در میان بحران مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری اعداد شده اند کشویی. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد تا به حال دو رقمی سرب در سراسر کشور فاکس نیوز در نظرسنجی این هفته است. دیگر مستقل انتخابات نشان می دهد بایدن در حال اجرا تا حاشیه در ویسکانسین فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا — همه مهم battlegrounds.

بیشتر: بایدن دارای 11 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سن خطوط گسل ظهور بررسی جدید نشان می دهد

Tulsa می تواند نشان از قدرت

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف کرده است تولسا رالی به عنوان شروع مبارزات انتخاباتی خود را (هر چند او در حال حاضر برگزار شد 10 تظاهرات در این سال قبل از این ویروس قفل کردن کسب و کار و مدارس). جمهوری خواه متحدان پیش بینی گسترده مردم در انتخابات در تولسا نه تنها ارسال یک پیام از قدرت بلکه به او بدهد و تقویت روحیه در زمانی که کوچک دیگری رفته راه خود را.

هواداران نیز با مشاهده این تجمع به عنوان یک فرصت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رسم کنتراست با بایدن که اجتناب رویدادهای مهم در طول بیماری همه گیر. مقامات با بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر در مورد این تجمع است.

“موفق رالی خواهد بود سکوی پرتاب برای بقیه کمپین فصل” پیش بینی Rep. کوین Hern یک اوکلاهما جمهوری خواه که در حال برنامه ریزی برای شرکت در این تجمع است. “از سرگیری مبارزات انتخاباتی تظاهرات را نیروی جو بایدن از زیرزمین و پشت بر روی مبارزات انتخاباتی, اثبات این است که مجلس نمی تواند در رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران تشویق اریک مغلوب ساختن پیشی جستن از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تصویر نیست, قبل از تهمت, کمپین تجمع در Tulsa, Okla., چهار شنبه, ژوئن 20, 2020.

اگر وجود ندارد سنبله در موارد پس از این رویداد و اگر تظاهرات در اطراف محل باقی می ماند, صلح آمیز, چند جمهوری خواهان پیش بینی نتیجه خواهد سهولت کمپین توانایی سازماندهی آینده تظاهرات – که مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به انجام. آن را نیز می تواند کمک به ایران قرار داده و در یک مقیاس کامل کنوانسیون کاهش نگرانی نمایندگان ممکن است در مورد حضور در.

“راه اندازی مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات توسط دموکراتها بدترین کابوس” اظهار داشت جمهوریخواه لنس شرکت کارگیل سابق رئیس دولت در مجلس نمایندگان و در حال حاضر یک مشاور سیاسی. “این که آیا یا نه سنبله در coronavirus موارد نقطه می تواند و باید ساخته شود که مستند-خاموش کردن آن دوره اجرا شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: این تجمع جلب علاقه از بیش از یک میلیون نفر است و انتظار می رود ده ها هزار نفر را نشان می دهد. در میان کسانی که به صف زود هنگام برای این رویداد روزی Matlock بود که نشسته در صندلی تاشو و گفت: او تا به حال نگه داشته و او را نقطه خط, از شنبه. 68 سال پیش بینی شده این تجمع خواهد بود “یک نقطه عطف” برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مانند یک “دوز دارو است.”

هنوز هیچ یک از کسانی که پیش بینی داده می شود. مقامات بهداشت عمومی در اوکلاهما هشدار داده اند در برابر این تجمع برای روز به خصوص با توجه به های اخیر افزایش روزانه موارد در دولت است. اوکلاهما موارد COVID-19 افزایش 450 روز پنج شنبه در باد گذشته رکورد 259 موارد یک روز قبل از آن با توجه به Oklahoma State وزارت بهداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع نیز به شمار خطرات بزرگ

این تجمع در حال حاضر اجرا به موانع: این کمپین تا به حال به برنامه ریزی مجدد پس از آن در ابتدا مجموعه ای از رویداد برای Juneteenth تعطیلات جشن پایان برده داری در ایالات متحده است. تهمت نیز در مواجه با واکنش شدید برای برگزاری این تجمع در یک شهر است که توسط بسیاری از حساب های خانه را به یکی از بدترین نژادی حملات در تاریخ ایالات متحده است.

و پس از آن وجود ویروس است.

جاناتان Reiner استاد پزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن توصیف این تجمع به عنوان یک ایده وحشتناک “از آنجا که آن را شلوغ داخل سالن محل برگزاری بدون محدودیت شرکت کنندگان که اجازه می دهد برای کافی اجتماعی فاصله و بدون نیاز به ماسک صورت در یک شهر با افزایش COVID موارد است.”

به bynum نوشت: این هفته است که این تجمع نبود ایده اش و گفت: سهام “اضطراب در مورد داشتن یک خانه کامل” برای این رویداد. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: CBS اخبار رادیو این هفته که جماعت زیادی از مردم افزایش خطر است.

“شکی نیست که آن را افزایش می دهد, آن را,” او گفت:.

و هر دو Fauci و دکتر دبورا Birx که رهبری کاخ سفید coronavirus پاسخ به نگرانی های مطرح شده در روزهای اخیر در مورد ایمنی این تجمع ان بی سی نیوز روز جمعه گزارش داد. BOK مرکز, در ضمن با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در اواخر روز پنجشنبه به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کمپین قصد دارید تا شرکت کنندگان امن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامی Randall تهم امواج غول پیکر تهمت پرچم برای عبور اتومبیل در خارج از BOK مرکز ژوئن 18 سال 2020 در Tulsa, Oklahoma. مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای برگزاری اولین تظاهرات سیاسی از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در BOK مرکز روز شنبه در حالی که نرخ ابتلا به عفونت در ایالت اوکلاهما در ادامه به افزایش است.

مقامات کاخ سفید و رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt یک جمهوری خواه باید اصرار داشت که این تجمع را می توانید با خیال راحت. Stitt که بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید روز پنج شنبه گفت که بستری شدن در بیمارستان باقی می ماند پایین در دولت است.

“اوکلاهما آماده برای سفر خود را. آن را به امن” Stitt گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “و ما واقعا هیجان زده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات کاخ سفید اشاره کرده اند که این کمپین را توزیع ماسک و ضد عفونی کننده دست و بررسی متوسط از شرکت کنندگان. کمپین نه پاسخ به سوالات از ایالات متحده آمریکا امروز در این هفته در مورد هزینه که تجهیزات و یا فروشندگان برای تامین.

در حالی که تجمع کنندگان دریافت خواهد کرد, ماسک, آنها نمی توان مورد نیاز به آنها را می پوشند. آنها همچنین خواسته شده است به چشم پوشیدن از حقوق خود را به سو مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اگر آنها مریض است. اما تهمت مقامات را تحت فشار قرار دادند بر اساس این ایده که این تجمع قمار است.

“ما با اعتماد به نفس که ما می تواند با خیال راحت در تولسا” در کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفت:, و اضافه کرد که او نمی خواهد به پوشیدن ماسک در این رویداد است.

کهنه کار جمهوریخواه از عمل استوارت استیونس مکرر تهمت منتقد سوال این تصور که موفق رالی کمک خواهد کرد رئیس جمهور دوباره مبارزات انتخاباتی خود هر چند او پیش بینی کرد که رئیس جمهور اعلام خواهد شد آن را به یک موفقیت مهم نیست که چگونه به نظر می رسد.

“من تمایل به فکر می کنم که تهمت داشتن تظاهرات بد است برای مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: استیونس با این استدلال که رئیس جمهور در حال حاضر “overexposed” در ویروس ها و دیگر مسائل.

“هنگامی که آخرین بار تهمت وارد شده خود را در یک وضعیت و از آن بهره مند است؟” استیونس پرسید. “تا زمانی که این مسابقه در مورد تهمت او را از دست بدهد.”

کمک ها: Oklahoman

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: trump’s تجمع در تولسا در میان سنبله از coronavirus موارد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de