7 سال پیش در این شهر منحل آن نیروی پلیس. آن را در حال حاضر به عنوان یک مدل برای دیگران.

آن را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پتانسیل مدل پلیس, اصلاحات جنایت زده شهرستان در جنوب نیوجرسی که منحل نیروی خود را و بازسازی آن را از زمین تا.

این کمدن اداره پلیس تحت بی سابقه تعمیرات اساسی در سال 2013 منجر به تیز کاهش در جرم و جنایت و تمرکز بر بهبود روابط اجتماعی. هفت سال بعد با این کشور دست و پنجه نرم پلیس اصلاحات پس از کشتن جورج فلوید, توجه, تبدیل شده به کمدن درس در مسیر رو به جلو است.

واقعیت ساکنان و طرفداران می گویند پیچیده است. کمدن بدون شک احساس امن تر از آن است که یک دهه پیش آنها اذعان دارند اما این روند راکی بود و مشکلات باقی بماند.

در روز های اولیه آن نیروی جدید ramped تا احضاریه برای چنین جرائم به عنوان دوچرخه سواری بدون زنگ جرقه یک واکنش شدید از گروه های مانند اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. این گروه در نهایت معکوس دوره و اجرا گسترده تغییر سیاست اما برخی در دراز مدت ساکنان گفت: در حال حاضر با ثبات از افسران نزدیک به نیمی از آنها سفید هستند و بسیاری از آنها دور از شهر هنوز کارهای زیادی برای انجام در ایجاد اعتماد و اعتماد به نفس در جامعه است.

“آنها بیرون پریدن dunking مردم بر سر خود نه بیشتر,” گفت: Anthony راه اجرا می شود که یک جامعه جوانان مرکز. “اما آنها نشسته وجود دارد — 2, 3 صبح — با چراغ چشمک زن به عنوان یک تهدید آمیز حضور.”

راه های صرف 13 سال در زندان به اتهام قتل قبل از او تبرئه در سال 2005.

“جایی در وسط,” او گفت: “آنها باید برای پیدا کردن که شیرین نقطه که در آن آنها می توانند پلیس را در همان زمان را به حساب شهروندان و نگرانی های خود را.”

تصویر: Anthony راه کامدن (آرکانزاس) ساکن که اجرا می شود یک مرکز جامعه محلی. (کنزی Abou-Sabe / NBC News)

کمدن شهرستان حدود 74,000 فقط در سراسر رودخانه دلاور از فیلادلفیا بود و پر رونق ساخت hub در اوایل 1900s. اما در نوبه خود از قرن شهر در کاهش شیب دار و درد و رنج از جمعیت مهاجرت.

کمدن در مواجه با بحران در آغاز سال 2010 زمانی که دولت کاهش کمک های مالی به عنوان بخشی از کاهش هزینه که کریس کریستی سپس فرماندار تحمیل شده پس از بحران مالی است.

تقریبا نیمی از کمدن 360 افسران پلیس بودند گذاشته است. دستگیری کاهش یافت. جرم و جنایت خشونت آمیز مشخصی.

در سال 2012 کمدن ثبت 67 قتل و 172 قربانیان تیراندازی. آن قرار گرفت خطرناک ترین شهر در امریکا با یک نرخ قتل بیش از 18 برابر میانگین ملی با توجه به اف بی آی یکنواخت جرم گزارش برنامه.

با این شهر در تنگه وخیم کریستی دولت و قانونگذاران دموکرات تحت فشار قرار دادند به regionalize آن نیروی پلیس. سیاستمداران در کامدن (آرکانزاس) از جمله دانا Redd سپس شهردار لنت حمایت خود را برای شکستن این شهر همه اتحادیه اداره پلیس و جایگزینی آن با یک بزرگتر اما پایین-نیروی پرداخت.

با وجود سفت فشار از سوی اتحادیه و صریح گروهی از ساکنان این کمدن اداره پلیس شد و به طور رسمی منحل شده در سال 2013 است.

نیروی جدید به رهبری موجود کمدن رئیس پلیس اسکات تامسون. او نقل مکان کرد و به بازسازی اخلاق بخش.

“ما قرار بود به همه افسران ما باید هویت نگهبان و رزمندگان” تامسون در مصاحبه ای گفت:.

تصویر: اسکات تامسون رئیس پلیس سابق شهر که منجر به تغییر و تحول در کامدن (آرکانزاس) را در اداره پلیس است. (NBC News)

تامسون گفت: تمام نیروهای جدید گفته شد در روز اول خود را که شغل خود را بیشتر از نزدیک شبیه به کسانی که از سپاه صلح از اعضای نیروهای ویژه عملیات. “وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از مردم که در مورد چهره و چپ” تامسون گفت. “و تا آنجا که به من مربوط می شد که علاوه بر تفریق.”

افسران آب گرفتگی خیابان ها و برگزار cookouts و رویدادهای دیگر برای بهبود روابط اجتماعی. نرخ جرم و جنایت به زودی شروع به رها کردن.

رویکرد جدید در صفحه نمایش زنده در سال 2015 زمانی که پلیس نظارت تصویری دستگیر فوق العاده ای روبرو می شوند با یک مرد brandishing چاقو. یک گروه از افسران در پاسخ به یک رستوران پس از مرد راه می رفت و menaced مشتریان.

افسران مواجه مرد در پیاده رو خارج است. به جای تیراندازی او را, و یا تلاش برای خلع سلاح آنها راه می رفت و با او برای چند دقیقه. “رها کردن چاقو. آقا رها کردن چاقو” یکی از افسران گفت: بارها و بارها.

آنها سعی در غیر فعال کردن او با یک تفنگ بی حس کردن اما که شکست خورده است. هنوز ماموران موفق به مقابله با این مرد به زمین و خلع سلاح او ظاهرا بدون ایجاد آسیب جدی است.

“وجود دارد و نه سایه ای از شک در ذهن من است که شش ماه قبل از آن, ما را کشته است که مرد گفت:” تامسون که بازنشسته سال گذشته است. “بود که یک لحظه نقطه عطفی برای سازمان ما. و بود که یک لحظه در زمان است که واقعا نشان داد به من که پلیس آن را درست کردم.”

اما کمدن نیروی جدید نیز به استقبال چالش ها است. احضار سر به فلک کشید برای خرده جرائم مانند عدم حفظ, چراغ خودرو, داشتن پنجره های رنگی و دوچرخه سواری بدون زنگ و یا چراغ. گروه های مدافع شکایت کرده است. انتقادی مقالات روزنامه منتشر شد.

در میان واکنش تامسون در زمان سریع گام برای تبدیل بخش رویکرد به سطح پایین جرائم گفت: Alex شالوم ارشد وکیل در ACLU of New Jersey.

“تحت ارشد تامسون آنچه به آنها گفته است:” نگاه ما در حال تلاش برای پلیس یک جامعه فقیر در اینجا که در آن بلیط می توانید یک زندگی در حال تغییر و تاثیر بر مردم بسیار و بنابراین ما می خواهم به واقعا هوشیار در مورد زمانی که ما در حال صدور آنها,'” شالوم گفت. “این یک تغییر قابل توجه در سیاست و مهم است.”

با کمک دانشگاه نیویورک پلیس پروژه کمدن نیروی در ادامه به منظور توسعه یک بدنه دوربین و سیاست. و سه سال بعد از آن به تصویب رسید یکی از این کشور جامع ترین استفاده-از-نیروی سیاستهای 18-صفحه سند دیده می شود به عنوان یک مدل برای بخش های دیگر. سیاست فراخوانده شد و با کمک NYU پلیس پروژه و تایید توسط آیتالله سیستانی از نیوجرسی و برادرانه منظور از پلیس.

توسط 2019 تعداد قتل به حال کاهش یافته و به 25 کاهش نزدیک به 63 درصد از سال 2012.

در اخیر بعد از ظهر سه شنبه کمدن کانتی پلیس سرهنگ زاک جیمز ایستاده در گوشه ای از شمال پنجم و دولت خیابان که در آن بسیاری از خانواده ها دیده می شود می تواند نشستن در خود stoops.

“ده سال پیش ما تا به حال فروشندگان مواد مخدر در هر گوشه” جیمز گفت. “شما نمی دیدن هر یک از فرزندان چرا که آنها ترسیده بودند از خانه بیرون بیاید.”

تصویر: Camden County مترو پلیس سرهنگ زاک جیمز و افسر Mayah بیلی صحبت می کنند به ساکن ، (کنزی Abou-Sabe / NBC News)

“این بود که یک جای,” او اضافه شده است. “اگر پلیس آمد به دستگیری ما می خواهم آجر و بطری پرتاب ما. آن را به طور چشمگیری تغییر کرده است.”

این تغییر بر روی صفحه نمایش در روز پس از مرگ فلوید هنگامی که زمان رئیس پلیس جوزف Wysocki پیوست و با تظاهرکنندگان راهپیمایی علیه خشونت پلیس. تظاهرات خشونت تبدیل شد در چندین شهر از جمله فیلادلفیا اما کامدن (آرکانزاس) همچنان آرام است.

Corinne Bradley-قدرت اجرا می شود که یک تحسین غذای روح, رستوران گفت که او heartened نزد رئیس پلیس راهپیمایی در کنار معترضان.

اما او اظهار تاسف کرد که پلیس ها به ندرت دیده می شود در خیابان های اطراف رستوران, Corinne محل. برادلی-قدرت نیز گفت: گروه نژادی آرایش مطابقت ندارد که عمدتا سیاه و سفید شهر. و در اوایل روز از انتقال به نیروی جدید او نگران بود چون از افسران عدم قرار گرفتن در معرض به مردم سیاه و سفید.

تصویر: Corinne Bradley-قدرت صاحب Corinne محل شناخته شده soul food رستوران در کامدن (آرکانزاس). (NBC News)

“این یک کمی بهتر در حال حاضر. ما یک رابطه دوستانه,” برادلی-قدرت گفت. “برخی از در آمد روز دیگر و من آنها را شست و به آنها گفت من افتخار می کنم از آنها برای راهپیمایی.”

شالوم از آیتالله نیوجرسی گفت: تمرکز در کامدن (آرکانزاس) فلوید پس از مرگ صحبت می کند به عدم موفقیت پلیس اصلاحات در ایالات متحده آمریکا

“از آنجا شده اند وجود دارد چند نمونه از اصلاحات است که تاثیر معنی دار بر زندگی مردم در شهرستانها که در آن ‘اصلاحات’ اتفاق می افتد مردم به دنبال کمدن” شالوم گفت.

“شاید عدم وجود مدل های خوبی نشان می دهد نیاز به reimagine پلیس و پلیس اصلاحات به جای تلاش برای تعقیب ناقص نمونه از اصلاحات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de