بولتون می گوید: Jared کوشنر شد مهم ترین فرد در کاخ سفید


عکس SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: در مصاحبه با ABC News که پخش یکشنبه شب که مهم ترین فرد در کاخ سفید بود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر.

“آن متنوع از زمان به زمان” بولتون گفت. “و زخمی در پاسخ به این سوال… است Jared کوشنر.”

بولتون در ادامه می گویند که تهمت بود به طور کلی بی اطلاع و انجام مشق شب خود را.

“وجود دارد یک تمایل… انجام سیستماتیک یادگیری به طوری که او می تواند بیشتر مطلع تصمیم گیری” بولتون گفت:, و اضافه کرد که رئیس جمهور روز “نمی شروع تا تقریبا ناهار.”

“من فکر نمی کنم او مناسب است برای” بولتون گفت.

چه جهنم است جان بولتون?

بولتون در مصاحبه با ABC می آید فقط دو روز قبل از انتشار کتاب خود با عنوان اتاق که در آن اتفاق افتاده است. وزارت دادگستری هفته گذشته اقدام به قرار دادن دستور در کتاب و جلوگیری از انتشار آن. اما یک قاضی در واشنگتن زده است که تلاش های شنبه است.

بسیاری از بولتون نظرات در مورد رئیس جمهور به نظر می رسید به تمرکز بر روی رئیس جمهور عدم توانایی مطالعه و درک سیاست خارجی است.

“تهمت بود نه زیر هر یک بین المللی گرند استراتژی” بولتون گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او سرنگون بولتون از موقعیت خود در شورای امنیت ملی در ماه سپتامبر در میان اوکراین رسوایی و در صدر مجلس استیضاح پرس و جو. (بولتون در حال حاضر ادعا می کند که او استعفا داد.)

طی هفته گذشته در کاخ سفید اتحاد درهم حاوی ذرات از بولتون کتاب سعی شده است که به رنگ سابق مشاور امنیت ملی به عنوان یک ناراضی مقام سابق تلاش برای سود کردن نهفته است.

در مصاحبه با ABC مارتا Raddatz, Bolton گذاشته یک سری از برنامه های سیاست خارجی که در آن او می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن “را درک نمی کنند” سیاست ایالات متحده و به جای فکر کردم که جعل روابط شخصی با رهبران بیاورد روابط دوستانه بین دو کشور است.

“من فکر می کنم بسیاری از این رهبران خارجی تسلط در زنگ را زنگ” بولتون گفت.

بولتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تبدیل شدن به با دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در تلاش برای صاف کردن روابط میان دو کشور و رسیدن به یک توافق بر سر سلاح های هسته ای.

“من فکر می کنم کیم جونگ سازمان ملل متحد می شود یک ضربه بزرگ را از این” بولتون گفت. “هیچ کس نباید دچار سوء تفاهم است که یک رابطه شخصی است که به نوعی معادل برای روابط بهتر میان دو کشور است.”

بولتون گفت که در اجلاس سنگاپور در سال 2018 مغلوب ساختن پیشی جستن به امتیازات به کیم خصوصی در ایران.

شاید دیگر هیچ سیاست خارجی در ارتباط بود و بیشتر مربوط به بولتون از بین تهمت و روسیه ولادیمیر پوتین. بولتون گفت: روشن بود که پوتین در حال برگزاری بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن

“من فکر می کنم پوتین فکر می کند او می تواند او را مانند یک کمانچه. من فکر نمی کنم او نگران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بولتون گفت. “من فقط می توانید ببینید پوزخند زمانی که او می داند او او را زیر خط خود را.”

سابق مشاور امنیت ملی گفت: trump’s بی تفاوتی سنگدلانه به ایجاد کارآمد در سیاست خارجی در نهایت منجر به فروپاشی روابط بین ایالات متحده و اوکراین است.

“او به طور مستقیم مرتبط ارائه [اوکراین] کمک با ارائه” بولتون گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری این کشور کمک های نظامی در ازای رئیس ولدیمیر Zelensky هل دادن مقامات در کیف برای باز کردن یک بررسی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

بولتون بود به نام شهادت در مجلس استیضاح پروب است اما دموکرات ها’ توسعه گفت: “آن را نمی خواهد ساخته شده اند تفاوت” اگر او تا به حال پاسخ سوالات خود را. “ذهن در حال حاضر ساخته شده در کاپیتول هیل” او گفت:.

بولتون گفت که دموکرات ها انجام شده “استیضاح قصور” و این که آمریکا باید گرفته شود زمان بیشتری برای انجام تحقیقات. او گفت: آنها را به “نگه داشتن آن باریک و حرکت آن سریع است.”

اگر یک حادثه است که تحت فشار قرار دادند و او را بر لبه بولتون گفت: آن تهمت تصمیم به دعوت از طالبان به کمپ دیوید در هفته 9/11. که زمانی که او تصمیم به استعفا بولتون گفت. اما رئیس جمهور اخراج او را برای اولین بار.

“من باید striked پیشگیرانه,” بولتون گفت. “من و او تا به حال یک گفتگو در بعد از ظهر و من گفت:” اگر شما می خواهید من برای استعفا من آن را انجام دهد.’ و ما تصمیم به صحبت در مورد آن را در اواخر بعد از ظهر.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.