بروکس Laich خال خال بدون حلقه ازدواج در میان جولین هاف طلاق

در حال حرکت! بروکس Laich پا در لس آنجلس بدون حلقه ازدواج کمتر از یک ماه پس از اعلام تقسیم خود از جولین هاف.

سابق بازیکن هاکی گروه گم شده بود خود را از حلقه انگشت در عکس های ارسال شده توسط ایمیل های روزانه در پنج شنبه, 21 ژوئن. Laich, 36 بود که به Hough, 31 برای سه سال قبل از تماس آن واریز شده بود با خال خال با دوستان بیش از آخر هفته برای اولین بار پس از فروپاشی اخبار شکست در مارس 29.

کانادا بومی که قبلا quarantining در آیداهو بدون همسر خود جدا عینک سیاه و سفید توپ را روی گوه و Under Armour, کوتاه, به عنوان او راه می رفت با خود را بگیرید و یاد دهید. او در تطبیق سیاه جوراب و کفش نایک در حالی که ایستاده در مقابل یک خانه که ملبس به املاک و مستغلات ثبت نام و صحبت با دوستان عکاس Cory Tran.

Brooks Laich Steps Out Without His Wedding Ring for 1st Time Following Julianne Hough Split
بروکس Laich و جولین هاف. imageSPACE/شاتر; Stephen Lovekin/شاتر

Laich را L. A. تفرج آمد و روز بعد از او صرف زمان با او برادر در قانون Derek Hough. با وجود جدا شدن از خواهر خود bromance میان دو مرد است که هنوز رفتن قوی.

این جهان از رقص قاضی, 35, دیده می شد بازی پینگ پنگ با Tran در کسی گاراژ در یک کلیپ ارسال شده به Laich را Instagram داستان در ژوئن 17. درک این هیلی Erbertو جولین دوست Kristy Sowin نیز در کنار هم قرار گرفتن.

پس از فروپاشی در ماه مه گفته بود ما هفتگی است که به طور انحصاری Derek همراه با خواهر خود را دوست نزدیک و hairstylist Riawna کاپری “آیا باید هر دشمنی” به سمت “چگونه مردان فکر می کنم” پادکست cohost.

“[آنها] هنوز هم او را دوست دارم حتی اگر بروکس و جولین نیست با هم شاعرانه” منبع اضافه شده در تاریخ 1 ژوئن. “آنها را دیدم که آنها بدانند خود را به عنوان افراد و که آنها در یک مسابقه به عنوان یک زن و شوهر اما که نمی تواند دور عشق خود را برای بروکس به عنوان یک فرد.”

دوم خودی گفت: ما که زن و شوهر تقسیم “بود و مدت زمان طولانی در حال آمدن است. آنها استدلال زیادی و فقط به حال و اقوام مسائل مهم است.”

با وجود اینکه دوستانه با یکدیگر در رسانه های اجتماعی پس از فروپاشی — جولین به نام Laich جدید مدل موی موهاک “وایکینگ وضعیت” در ژوئن 11 — رقصنده نیست تندرست فقط رتبهدهی نشده است.

“جولین را انجام بزرگ در حال حاضر و احساس می کند مانند او, سبزه, مو بازتابی از احساسات” یک منبع گفت:” ما در ژوئن 18, با اشاره به جولین مو را تغییر دهید پیش از آن در ماه. “او فوق العاده ناراحت است.”

این جفت ارز بحباله نکاح در اوردن, در جولای 2017 قبل از جدا کردن در ماه مه سال 2020 است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!