Camila مندس پشتیبانی از ‘ریوردیل’ Costars میان تجاوز جنسی اتهامات

به هم چسبیده. Camila مندس پشتیبانی ریوردیل costars Cole Sprouse, لیلی Reinhart, ونسا مورگان و KJ Apa پس از ناشناس کاربران توییتر ساخته شده است تجاوز جنسی و آزار و اذیت اتهامات علیه آنها.

“این فوق العاده مخرب به مردم به دروغ متهم تجاوز جنسی” مندس, 25, نوشت طریق او Instagram داستان در دوشنبه 22 ژوئن پس از retweeting Sprouse, 27 و Reinhart پاسخ به این ادعا است. “هر نقطه که این فرد در تلاش بود تا در مورد چگونه به سرعت از مردم بر این باورند آنچه که آنها به عنوان خوانده شده آن را به ارزش آسیب رساندن به یکپارچگی من بیش از حد جنبش است.”

ویرجینیا بومی ادامه داد: “این مشمئز کننده و ثابت نمی کند هر چیزی به جز وجود دارد که پیچ خورده مردم در این جهان که هیچ نگرانی از عواقب مضر خود را اعمال.”

Riverdale’s Camila Mendes Calls Sexual Assault Claims Against Her Costars ‘Incredibly Destructive’ and ‘Sickening’
Camila مندس در مراسم جشنواره فیلم ساندنس در پارک سیتی در ژانویه 25 سال 2020 است. جان Salangsang/انواع/شاتر

مندس که نقش ورونیکا تسلیم در CW سری به این نتیجه رسیدند با نشان دادن او costars برخی از عشق.

“ارسال عشق به من castmates که تا به حال برای مقابله با این مزخرف,” او اضافه شده است. “عشق شما بچه ها.”

Riverdale’s Camila Mendes Calls Sexual Assault Claims Against Her Costars ‘Incredibly Destructive’ and ‘Sickening’
حسن نیت ارائه میدهد از Camila مندس/Instagram

مندس سخنان خود را یک روز پس از او چهار متهم به سوء رفتار جنسی از طریق توییتر. یک زن ادعا کرد که Sprouse تا به حال حمله به او در طی یک 2013, حزب, در حالی که کاربر دیگری مشابه ساخته شده ادعا می کند در برابر او costars. یکی از حساب های بعد پرسیدم آیا شما ببینید که چگونه از آن آسان است به دروغ و شما هم آن را باور کنید ؟ ونسا مورگان و KJ Apa نمی جک s—t.”

هر دو Sprouse و Reinhart, 23, خطاب اتهامات از طریق رسانه های اجتماعی و خاموش کردن هر گونه دخالت در چنین عمل می کند.

“اوایل امروز خودم و سه نفر دیگر از بازیگران جفت شدند به دروغ متهم از جرم توسط ناشناس حساب در توییتر. من را از این اتهامات بسیار جدی خواهد بود و کار کردن با حق تیم برای رسیدن به ریشه آن” سابق دیزنی کانال استار نوشت: از طریق توییتر در یکشنبه 21 ژوئن.

وی افزود: “اتهامات نادرست انجام آسیب بسیار زیادی به قربانیان واقعی حمله. من هرگز به دنبال سکوت کسی. من را تشویق کنند که نگاه مردم به اتهامات خود به عنوان وقایع دقیق بودند و در واقع نادرست است. این به نظر می رسد ادعا می کنند در یک سری از حوادث به دنبال baselessly لغو بازیگران آمپول و من.”

Reinhart برای بخش او به نقل از زندگی مجموعه از زاک و کودی زاج را صدای جیر جیر و افزود: “من همیشه گرفته, تجاوز جنسی اتهامات جدی است. اما این ثابت شده بود که این حساب کاربری ایجاد شده به طور خاص برای ایجاد داستان های نادرست در مورد من و بازیگران. من نمی توانم فکر می کنم از چیزی پیچیده تر از دروغ مورد تجاوز جنسی.”

این زرنگ ستاره ادامه داد: “آن وقت مردان و زنانی که به اندازه کافی شجاع به جلو آمده و با حقیقت است. این نوع دروغ می تواند خراب کردن زندگی و مشاغل – و من می توانم آن را یک دروغ به این دلیل که فردی که اتهامات در حال حاضر پذیرفته شده است که از این داستان ساخته شد.”

مورگان 28 نیز ترجمه Sprouse پست ها در روز یکشنبه و costar Madelaine Petsch صحبت کردن در همبستگی با توجه به ادعاهای دروغین علیه آنها.

“به عنوان کسی که sexually assaulted من هیچ واژه” Petsch, 25, گفت: در یک سری از Instagram داستان در روز یکشنبه. “برای کسی که بروید آنلاین و به دروغ متهم کسی است که تنها به جلو آمده و از چند ساعت بعد و می گویند که آنها دروغ گفتن در مورد چهار نفر مختلف است مانند یک چیز جدی را انجام دهد. مانند چگونه شما جرات.”

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de