بازگشت کودکان به مدارس در انگلستان


لندن: کودکان در سراسر بریتانیا در پذیرش سال 1 و 6 بازگشته اند به مدارس با بسیاری از داشتن شده است در خارج از مدرسه برای بیش از 10 هفته با توجه به Covid-19 مستند.

تصمیم به بازگشایی تقریبا 18,000 انگلستان مدارس ابتدایی با شروع پذیرش سال 1 و 6 سال در نظر گرفته شده پس از دولت بریتانیا در جای خود قرار داده گسترده اقدامات ایمنی برای معلمان و دانش آموزان به بازگشت به مدارس در امن و خلاق محیط زیست و پس از شواهد علمی پیشنهاد نرخ انتقال از coronavirus (COVID-19) کاهش یافته است.

دولت تصمیم گرفته است برای دوباره باز کردن مدارس در مراحل اطمینان حاصل شود که بهترین اقدامات ممکن است در محل هستند برای همه درگیر.

تصمیم دولت این است که هدایت علمی مشاوره که می گوید وجود دارد علمی که اعتماد به نفس “کودکان در تمام سنین کمتر علائم شدید نسبت به بزرگسالان اگر آنها قرارداد coronavirus و وجود توان علمی و اعتماد به نفس است که کودکان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به ناخوشی اگر شما با کروناویروس”.

آن می افزاید: “محدود کردن تعداد از کودکان رفتن به مدرسه و کالج در ابتدا و سپس به تدریج افزایش اعداد هدایت علمی مشاوره کاهش خطر افزایش نرخ انتقال; مدارس و دیگر تنظیمات می توانید تغییرات را به چگونه آنها سازمان یافته قرار داده و اقدامات صورت گرفته به منظور کاهش خطرات.”

چندین مدرسه بودند هرگز بسته پس از Covid-19 مستند به عنوان کودکان از کلید کارگران ادامه داد: برای حضور در مدارس سراسر و کارکنان مدرسه باقی مانده در وظیفه برای حمایت از مبارزه با Covid-19.

برای مقامات دولتی ، والدین و کارکنان مدرسه از آن شده است یک کار ضروری برای بازگشایی مدارس از آنجا که کودکان متعلق به مدارس و مهد کودک – مکان های که در آن آنها با دوستان و معلمان و نقطه یادگیری و رشد با همسالان خود.

با توجه به دستورالعمل دولت تصمیم به باز کردن مدارس از 1 ژوئن برای برخی از گروه های سنی ساخته شده در نظر داشتن این واقعیت است که کودکان در مهد کودک, پذیرش سال 1 و 6 سال در نقاط مهم در آموزش و پرورش, آموزش بلوک های ساختمان برای خواندن و نوشتن و انتقال به مدرسه متوسطه و به همین دلیل آن مهم است برای آنها را در محیط مدرسه برای ادامه پیشرفت خود را.

دولت دستورالعمل می گویند که دانش آموزان در سال 10 و 12 در دبیرستان ششم, فرم ها و کالج شروع خواهد شد که برخی از چهره به چهره و پشتیبانی به مکمل خود را از راه دور آموزش و پرورش به عنوان آنها آماده شدن برای امتحانات در سال آینده.

وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل ارائه بسیار مهم برای کمک به مدارس و کارکنان در درک چه اقداماتی باید در محل قرار داده برای ایمنی کودکان و کارکنان. دستورالعمل توصیه می کنند که کلاس ها در نیمه تقسیم با بیش از 15 دانش آموزان در هر گروه اما این متفاوت خواهد بود با توجه به اندازه و نوع تدریس فضا.

کودکان را تشویق مدارس برای شستن دستها قبل از غذا خوردن و ماندن در گروه های کوچک برای ناهار و استراحت بار.

دولت تصمیم به باز کردن مدارس به تدریج مرتبط با آخرین شواهد علمی و آن را قادر می سازد مدارس به استقبال کودکان عقب و در همان زمان افزایش اقدامات حفاظتی برای کاهش خطرات مرتبط با Covid-19.

دولت دستورالعمل انتظار بالاترین استانداردهای ایمنی در محیط مدرسه و انتظار دارد که کارکنان به اعمال قضاوت خود را چگونه به نگه داشتن بچه ها در یک فاصله امن برای اطمینان از بهداشت و ایمنی با عنوان ایمنی کودکان و کارکنان دولت بیشترین اولویت است.

دولت در آخرین دستورالعمل ها می گویند که وجود دارد مهم است اقداماتی است که کودکان و افراد جوان پدر و مادر خود و کسانی که با آنها کار می توانید در طول شیوع کروناویروس برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس و به ماندن بگیرید امن و سالم است.

در تمام آموزش و پرورش, مهد کودک و مراقبت های اجتماعی, تنظیمات جلوگیری از گسترش coronavirus شامل برخورد با انتقال مستقیم (برای مثال وقتی در تماس نزدیک با کسانی که عطسه و سرفه) و غیر مستقیم انتقال (از طریق لمس کردن سطوح آلوده).

برای مقابله با این کار طیف وسیعی از روش ها و اقدامات پیشنهاد شده است برای اجرای به منظور کاهش خطر انتقال عفونت است. این خدمات عبارتند از: به حداقل رساندن تماس با افرادی که ناخوش با تضمین این که کسانی که coronavirus علائم یا که کسی در خانواده خود را می کند که آیا حضور در مهد کودک, تنظیمات, مدارس و کالج ها; تمیز کردن دست ها بیشتر از حد معمول – شستن دستها به مدت 20 ثانیه با آب و صابون و خشک کردن آنها را به طور کامل و یا استفاده از الکل دست مالش و یا sanitiser تضمین این که تمام قطعات از دست تحت پوشش تامین خوب تنفسی بهداشت با ترویج ‘گرفتن آن بن آن کشتن این رویکرد; تمیز کردن اغلب لمس سطوح اغلب با استفاده از محصولات استاندارد مانند مواد شوینده و سفید کننده; و به حداقل رساندن تماس و اختلاط با تغییر به عنوان آنجا که ممکن است محیط زیست (مانند کلاس درس طرح) و جدول زمانی (مانند مبهوت شکستن بار).

پوشش صورت پیشنهاد شده توسط دولت برای حمل و نقل عمومی و اجتماعی جلسات اما پوشیدن صورت پوشش یا ماسک صورت در مدارس و یا دیگر تنظیمات آموزش و پرورش توصیه نمی شود.

دولت دستورالعمل می گویند که تغییر عادات نظافت و بهداشت در حال اقدامات موثر در کنترل گسترش ویروس و پوشش صورت نباید فرسوده توسط کسانی که ممکن است قادر به رسیدگی به آنها را به عنوان کارگردانی (به عنوان مثال کودکان خردسال و یا کسانی که با نیازهای ویژه آموزشی و یا معلولیت) آن را به عنوان ممکن است سهوا افزایش خطر انتقال.

دولت را تشویق می کند تا حداقل امکان تماس بین مردم به عنوان آنجا که ممکن است برای رسیدن به انتقال کاهش خطر هدف حصول اطمینان از کودکان و افراد جوان و کارکنان که در آن ممکن است مخلوط را در یک کوچک و سازگار با گروه و آن گروه کوچک باقی می ماند به دور از دیگر افراد و گروه ها.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de