فرماندار نیویورک اندرو کومو به عقب رانده در برابر اتهامات که او در خانه سالمندان coronavirus سیاست های منجر به ده ها تن از مرگ و میر غیر ضروری به جای سرزنش دولت فدرال برای رله اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر به زودی به اندازه کافی.

“اجازه دهید نگاهی به این آمار درست است ؟ به جای شعارهای سیاسی. بله ما تا به حال بیشتر مردم مرگ در خانه سالمندان بیش از هر کس دیگری چون ما تا به حال بیشتر مردم می میرند” کومو گفت: در MSNBC. “از آنجا که دولت فدرال از دست رفته قایق و هرگز به ما گفت که این ویروس بود که از اروپا و نه از چین است.”

“دولت فدرال و CDC و همه آنها موفق به رسیدگی به این همه گیر و هشدار در این کشور” دموکراتیک فرماندار ادامه داد. “پس از نیویورک تا به حال بیشتر موارد و مرگ و میر بیشتر و مرگ و میر بیشتر در خانه های سالمندان به دلیل این که ویروس تاثیر می گذارد. تاثیر آن بر شهروندان ارشد. ما می دانیم که. شما نگاه کنید در هر حالت و آنها تا به حال فوق العاده ای تعداد مرگ و میر در خانه های سالمندان.”

کومو مواجه شده است و انتقاد به سیاست های خود در راستای مبارزه با این ویروس در خانه های پرستاری ویژه خود قوانین و مقررات دولت نیاز به خانه های سالمندان به پذیرش دوره نقاهت coronavirus بیماران و ممنوعیت خانه های سالمندان تست بازگشت مبتلا به کوروناویروس. دولت نیز با انتقاد از عدم وجود تجهیزات حفاظت شخصی برای مراقبان کار در خانه های سالمندان.

در اوایل ماه مه در نیویورک اعلام کرد 1,700 قبلا نامعلومی مشکوک coronavirus مرگ و میر رخ داده است که در خانه های پرستاری و مراقبت از بزرگسالان امکانات. این گزارش آمد بعد از منتقدان ابراز شک و تردید در مورد مرگ رسمی برگه از coronavirus در خانه های سالمندان نسبت به افزایش نرخ مرگ و میر در میان سالمندان ساکن.

در طول ماه ژانویه ، فوریه و مارس — قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موقت ممنوع, سفر از اروپا بیش از coronavirus نگرانی — سه میلیون نفر آورده ویروس به نیویورک از اروپا بدون اطلاع دولت فدرال کومو گفت: اشاره آشکار به بیانیه های قبلی که سه میلیون مسافر از اروپا به تصویب رسید از طریق نیویورک فرودگاه بین دسامبر و مارس.

اروپا ممنوعیت سفر بود اجرا شده در مارس 13. تحقیقات بعد از آن نشان داد که coronavirus بود کشت در نیویورک و دیگر کشورهای ساحل شرق توسط مسافران از اروپا و نه از چین که در آن شیوع نشات گرفته است.

“این همه سیاسی بازی و آن را زشت یکی رک و پوست کنده به بحث در مورد تعداد مرگ و میر و نشان می دهد وجود دارد سیاست افزود:” کومو گفت: از انتقاد خود را در مورد خانه سالمندان, سیاست سرزنش جمهوری خواهان برای “بازی سیاست است.”

او تبلیغ نیویورک coronavirus تست نرخ و همچنین دولت کاهش میزان بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. نیویورک انجام شده 57,000 آزمون در روز یکشنبه با کمتر از یک درصد به آینده مثبت است.

در همین حال وزارت امور خارجه را دیدم 10 مرگ و میر ناشی از عفونت در یکشنبه, پایین, از بالا از 800 مرگ در یک روز در اوج شیوع بیماری است. در حال حاضر دولت 100 بستری شدن در بیمارستان برای coronavirus پایین ترین سطح خود از این بیماری همه گیر است با ارتفاع.

کومو نیز گفت: ممکن است انتشار دستورالعمل رسیدگی به پتانسیل هجوم بازدید کنندگان به نیویورک از متحده با افزایش نرخ ابتلا به عفونت.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • N. y. نماینده کنگره خواستار تحقیقات مستقل’ به کومو را Covid خانه سالمندان سیاست
  • کومو اعلام کرد نیویورک Shutdown را حداقل تا مارس 15
  • کومو: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘حق’ به سوال که ‘Too Little Too Late,’ Coronavirus پاسخ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de