دین Unglert و Caelynn میلر-Keyes در نهایت نشان دهد که چرا آنها پوشیدن حلقه

ماه پس از دین Unglert و Caelynn میلر-Keyes اول ازدواج موجب گمانه زنی های کارشناسی در بهشت زن و شوهر در نهایت نشان داد که چرا آنها آغاز شده ورزشی طلا و جواهر در مربوطه حلقه انگشت.

“در اینجا چیزی در نظر من لازم نیست به عنوان شوهر به جهان نشان می دهد که من متعهد به یک نفر و پس از این واقعیت است که من با پوشیدن حلقه است که فقط” Unglert, 29 گفته کریس هریسون در مصاحبه با Miller-Keyes, 25 در دوشنبه, ژوئن 22, قسمت از لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون!. “من متعهد به Caelynn و تنها Caelynn. و این که چرا من شده است با پوشیدن آن طی شش و یا تا ماه.”

Unglert که توصیف رابطه خود را به عنوان یک “همکاری داخلی” اضافه شده که در حال رشد است و متعهد به هر یک از دیگر.

“این راه ما را از گفتن جهان و یا افرادی که ما هستیم که در اطراف ما در حال متعهد به یکدیگر,” او گفت: Harrison. “من فکر می کنم یکی از کسانی که آرامش چیزی است که در آن شما می توانید از خواب بیدار در صبح و دیدن شریک زندگی خود را که با پوشیدن حلقه و مانند ‘OK,, بله, آنها می دانند که من به آنها متعهد و بالعکس.”

میلر-Keyes به توافق رسیدند. “او شروع به پوشیدن یک کراوات مو در اطراف او حلقه انگشت فقط به مبارزه زنان ، … و من این ایده را دوست داشت” او توضیح داد. “و سپس ما فقط صحبت در مورد حلقه ها. آن را فقط به خوبی می دانم که ما در این رابطه متعهد بدون لزوما به دولت های درگیر به عنوان دین دوست دارد به می گویند.”

طرفداران تماشا Unglert و میلر-Keyes سقوط در عشق در فصل 6 از لیسانس در بهشت در 2019. در حالی که او در ابتدا با شکست سابق ملکه مراسم مجلل و ترک نشان می دهد ، من در قدمت” پادکست میزبان بعد از بازگشت به مکزیک و اواز یا موسیقی دو نفری به سمت چپ ساحل با هم.

روز دوشنبه Unglert گفت هریسون که اگر این دو تا کنون تصمیم به کراوات گره میزبان است در بالای لیست خود را به officiate.

“من فقط می خواهم بدانم آیا من می توانم تعداد دین و Caelynn در لیست من از داستان های موفقیت? بنابراین من قرار دادن این را به عنوان یک W” هریسون پاسخ داد.

Unglert کنایه آمیز به عقب “که شما باید! منظورم این است که گوش ما در حال تزلزل ناپذیر ما در این برای مسافت های طولانی. بدون قصد بازگشت وجود دارد.”

لیسانس کشور شده است گمانه زنی در مورد Unglert و میلر-Keye وضعیت از فوریه. زن و شوهر دوستان نزدیک اشلی Iaconetti و جارد Haibon قبلا گفته ما هفتگی است که در حال رشد به ظاهر به حال یک تعهد مراسم اما با بازی فروتن در مورد جزئیات.

“دین تا به حال شهرت بودن F پسر و نه مایل به در یک رابطه متعهد است. و شاید برخی از که بود کمی درست است که دین بیان کرده است بسیاری از بار” Haibon گفت: ما هفتگی‘s “در اینجا به دلایل حق” پادکست در ماه آوریل است. “او در مورد مراقبت Caelynn بسیار است. و من فکر می کنم حلقه نمادین است … گفت: “شما می دانید من می دانم که من باید گذشته اما من در اینجا برای شما. من می خواهم با شما. و به همین دلیل من با پوشیدن حلقه چون من می خواهم به شما نشان می دهد که من فقط می خواهم با شما است.'”

لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون! پخش در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de