دنیس ریچاردز’ دختر Eloise یاد می گیرد می گویند ‘پدر’ پیش از روز پدر

آن را به میخ! دنیس ریچاردز‘ دختر, Eloise قادر به یاد بگیرند که چگونه به می گویند “پدر” فقط قبل از روز پدر.

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره, 49, مشترک, اخبار هیجان انگیز در حالی که پرداخت ادای احترام به پدر خود از طریق Instagram. “روز پدر مبارک به پدر من,” او نوشت: روز دوشنبه 22 ژوئن در حالی که captioning یک سری از عکس های خانوادگی از بیش از سال است. “شما بهترین پدر همیشه. با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد و به عنوان یک مدل نقش شگفت انگیز. من شما را خیلی دوست دارم.”

ریچاردز پس از آن داد و فریاد به او “زیبا” شوهر, Aaron Phypers. “من نمی توانم تصور کنید که یک پدر بهتر, برای ما, Eloise & ناپدری برای سامی & Lola. I love you so much,” او نوشت: قبل از اضافه کردن “و بزرگترین هدیه ای [است] Eloise قادر به گفتن ‘پدر’ برای اولین بار یک ماه پیش🙏🏻❤️ .”

Denise Richards Daughter Eloise Learns How to Say Dad Just Before Fathers Day
الوییز و هارون Phypers. حسن نیت ارائه میدهد دنیس ریچاردز/Instagram

ما هفتگی منحصرا نشان داد در سال 2011 که ریچاردز به تصویب رسید Eloise فقط در 5 هفته. در حالی که raving در مورد آن نوزاد که چیزهای وحشی ستاره گفت: Eloise “بسیار به ارمغان آورد شادی” و “مثل یک نوزاد کوچک و کوچک روح است.”

ریچاردز نشان داد در سال 2019 که الوییز در حال حاضر 9 رنج می برد از نادر کروموزومی, اختلال کروموزومی 8, Monosomy 8p. این منجر به رشد و نمو چالش ها از جمله ناتوانی خود را به طور موثر ارتباط برقرار کنید.

“این باعث بسیاری از تاخیر با او و این باعث بسیاری با گفتار و توسعه” او توضیح داد: در طول فصل 9 RHOBH مراسم که با پخش در ماه دسامبر 2019. “ما احتمالا دو سال پیش دقیقا. آن کاری که بسیار دشوار است برای تشخیص او رفت و از طریق بسیاری.”

Aaron Phypers and Denise Richards attend the Monte-Carlo Television Festival party Denise Richards Daughter Eloise Learns How to Say Dad Just Before Fathers Day
هارون Phypers و دنیس ریچاردز حضور Monte-Carlo, تلویزیون, جشنواره, حزب, در لس آنجلس در فوریه 5 سال 2020 است. Broadimage/شاتر

ریچاردز افزود: “این واقعا سخت بود وقتی دیدم چه نوشته شده بود در گزارش پزشکی برای گرفتن آزمایش خون و تمام تست انجام می شود. آن را سخت به آن را در سیاه و سفید به صداقت.”

که جسورانه و زیبا بازیگر همچنین سهام فرزند ارشد دختر سام, 15 و لولا, 14, با شوهر سابق چارلی شین. این فیلم ترسناک 3 costars ازدواج کرده بودند از سال 2002 تا 2006.

ماه گذشته ریچاردز را باز کرد تا ما به طور انحصاری در مورد coparenting با 54 ساله دو و نیم مردان آلوم. او گفت: “ارتباطی بزرگ” بین exes که تا به حال یک رابطه آشفته پس از طلاق خود را.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی