هشت پولیس پولیس به طالبان طوفان checkposts

طالبان همچنین حمله ارتش checkpost در ولایت بلخ و یکی دیگر در ولایت غزنی در طول شب وزارت دفاع افزود که چندین شورشی کشته شده بودند در جریان درگیری — فایل عکس

بدخشان: ده ها تن از جنگجویان طالبان یورش برده و سه checkposts در قبل از سحر حملات در شمال افغانستان روز شنبه کشته شدن حداقل هشت نفر از پرسنل امنیتی در آخرین حمله نیروهای دولتی جلوتر از انتظار مذاکرات صلح.

می آید پس از آنکه مقامات این هفته متهم طالبان از افزایش حملات بر نیروهای افغان در زمانی که هر دو طرف در حال آماده سازی برای شروع تاخیر در مذاکرات است.

همزمان حملات در یکی از ارتش و دو پست های بازرسی پلیس در افغانستان منجر به شدید gunfights که برای ساعت به طول انجامید, مقامات گفت.

هشت نفر از نیروهای امنیتی افغان کشته و هفت زخمی شدند در مبارزه ناحیه سر Nasruddin سعدی گفته است.

کندز سخنگوی والی Esmatullah Muradi تایید هماهنگ حمله اما گفت نه پرسنل امنیتی کشته شدند در شب-زمان نبرد.

طالبان تا کنون اظهار نظر نیست.

طالبان بارها و بارها مورد حمله نیروهای امنیتی در داخل و اطراف افغانستان. شهر خود را به طور خلاصه کاهش یافته است دو بار به افغانستان در سال های اخیر است.

طالبان همچنین حمله ارتش checkpost در ولایت بلخ و یکی دیگر در ولایت غزنی در طول شب وزارت دفاع افزود که چندین شورشی کشته شده بودند در جریان درگیری.

روز دوشنبه شورای امنیت ملی گفت: طالبان تا به حال کشته شدن حداقل 291 امنیتی طی هفته گذشته گفته بود “مرگبارترین” هفته در 19 سال جنگ است.

رئیس جمهور غنی در یک آدرس به کابینه در روز دوشنبه گفت: خشونت به هر طریقی توسط طالبان بود “در حال اجرا در برابر روح تعهد برای صلح”.

خشونت کاهش یافته در سراسر افغانستان پس از طالبان اعلام سه روز آتش بس در 24 مه به مناسبت عید فطر, تعطیلات, اما مقامات در حال حاضر متهم افغانستان از افزایش حملات.

غنی اما قول داده است برای تکمیل طالبان زندانی آزادی به عنوان توافق در یک معامله میان طالبان و واشنگتن در ماه فوریه است.

مقامات افغانستان در حال حاضر آزاد حدود 3000 طالبان زندانیان و برنامه ریزی برای انتشار بیشتر از 2000 مندرج در این قرارداد به عنوان یک شرط برای مذاکرات.

معامله بین واشنگتن و طالبان هموار کرده است راه را برای خروج نیروهای خارجی از افغانستان در اواسط سال 2021 و همچنین آغاز مذاکرات صلح.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de