الیزابت هرلی سابق پسرش پدر استیو بینگ مرده خودکشی

نویسنده و تهیه کننده استیو بینگ درگذشت خودکشی در سن 55 در L. A. در دوشنبه 22 ژوئن.

این جک کانگورو نویسنده بود که معروف مرتبط با الیزابت هرلی و پدر از پسرش, Damian Hurley, 18 شروع به پریدن کرد به مرگ خود را از 27 طبقه از یک آپارتمان لوکس ساختمان در قرن شهر TMZ گزارش شده است.

L. A. شهر آتش سخنگوی نیکلاس Prange تایید به ما هفتگی است که یک تماس در آمد در 12:59 بعد از ظهر روز دوشنبه با یک گزارش از کسی پریدن از یک هتل در 1000 بلوک بلوار سانتا مونیکا. در قرن شهر. Prange گفت: ما که “معلوم نیست از کدام طبقه فرد کاهش یا افزایش, اما آن را به عنوان یک” حادثه پاییز طولانی,’ معنی فاصله بیش از 15 فوت است.”

پلیس لس آنجلس گفته به ما که 55 سال و مرد “بود و در صحنه مرده” اما نام او است نه تایید شده توسط مقامات در این زمان.

بینگ که تاسیس Shangri-La Entertainment, بهترین و شناخته شده به عنوان یک تولید کننده فیلم در سنگ Kasbah, هتل نوآر و قوانین اعمال نمی. او شش نوشتن اعتبار به نام او قبل از مرگ از جمله یک قسمت از ازدواج… با کودکان و هر نفسکه آن هم در عمل ،

این فیلم سرمایه گذار و حمایت بسیاری از آمار فیلم در طول زندگی خود از جمله اکسپرس قطبی, Beowulf و سنگ نورد’ درخشش نور کنسرت فیلم.

بینگ نیز نیکوکار و املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم که اهدا $30 میلیون میراث هدیه به Motion Picture & Television, صندوق, مهلت گزارش شده است.

Elizabeth Hurley's Ex Steve Bing Dead at 55 From Suicide
الیزابت هرلی و پسر Damian هرلی در شکلات کیندر 50-جشن سالگرد در زواتاو آلمان در 14 اکتبر 2018. مردم تصویر/compb/شاتر

این تاجر میلیونر جان سالم به در با دو فرزند دختر Kira روکش فلزی بندر که او با سابق تنیس لیزا روکش فلزی بندرو دامیان.

The Royals آلوم 55 بود مربوط به بینگ در سال 2000 پس از تقسیم از هیو گرانت. این دو با هم بودند کمتر از دو سال قبل از او نشان داد او باردار با فرزند خود. در ابتدا پس از انکار که او مسئول یک آزمون پس از دامیان متولد شد و تایید کرد که بینگ بود که پدر بیولوژیکی و او به کمک خود را تربیت از نظر مالی.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de