آلمان سفارشات اولین محلی مستند پس از کاهش COVID-19 محدودیت


برلین: مقامات آلمانی روز سه شنبه دستور داد یک مستند جدید برای کل منطقه — برای اولین بار پس از کاهش coronavirus محدودیت و عمده شکست به امید سریع بازگشت به حالت عادی.

“برای اولین بار در آلمان ما را یک کل منطقه به اقدامات این است که اعمال می شود چند هفته پیش” آرمین Laschet, دولت, نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن در کشور گفت.

“ما به معرفی یک مستند در منطقه Guetersloh,” او گفت:, و اضافه کرد که محدودیت های که پوشش 360,000 مردم و معتبر خواهد بود حداقل تا 30 ژوئن.

حرکت در آمد و پس از شیوع کروناویروس در یک کشتارگاه در شهر ردا-Wiedenbrueck است که در سمت چپ بیش از 1500 نفر از مجموع حدود 7000 آلوده

شیوع بیماری در آلمان پرجمعیت ترین ایالت است و بزرگترین از این کشور آغاز شد لغو مستند در اوایل ممکن است.

جدید مستند به معنی بازگشت به اقدامات برای اولین بار معرفی شده در مارس, با, سینما, موزه ها از کنسرت سالن, سالن های ورزشی و استخرهای شنا و سونا تعطیل Laschet گفت.

چند شیوع بیماری در کشتارگاه نه فقط در آلمان بلکه در فرانسه قرار داده اند یک نور افکن در کار و شرایط مسکن مواجه کارگران — که بسیاری از آنها می آیند از رومانی یا بلغارستان.

اما آلمان نیز دیده می شود کروناویروس جدید خوشه در ساختمان های مسکونی در ایالت نیدرزاکسن در کشور و برلین که در آن 370 خانوار ساکن در ساختمان آپارتمان قرار داده شد تحت قرنطینه در یکی از محله های هفته گذشته است.

با جدید عفونت به شدت نرخ پایین از اوج در ماه مارس و مرگ و میر به طور قابل توجهی کمتر از کسانی که از همسایگان خود آلمان شد اولین بار عمده کشور اتحادیه اروپا شروع به کاهش ویروس محدودیت حدود هفت ماه پیش.

اما آنگلا مرکل بارها هشدار داد در برابر خوشنودی قبل از عملی واکسن یافت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de