هکرها فقط به بیرون درز فایل های حساس از بیش از 200 ادارات پلیس که در حال جستجو با شماره نشان


خشونت پلیس تظاهرات معترضان تجمع

اسپنسر پلات/گتی ایماژ

  • یک hacktivist گروه در روز جمعه منتشر شده صدها گیگابایت’ ارزش به طور بالقوه فایل های حساس از ادارات پلیس در سراسر آمریکا در قالب یک پایگاه داده قابل جستجو است که می تواند طبقه بندی شده اند توسط ماموران نشان اعداد.

  • این اطلاعات به بیرون درز ناشی از یک نقض امنیتی در هوستون مبتنی بر وب-شرکت خدمات است که حفظ چند قانون اجرای مراکز داده با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط خبرنگار امنیت برایان کربس.

  • فایل های ارائه نمی دهد اطلاعات زیادی در مورد سوء رفتار پلیس, اما آنها عبارتند از ایمیل های که به نظر می رسد نشان می دهد که چگونه ادارات پلیس و FBI را تحت نظارت تظاهرات در سراسر ایالات متحده.

  • این فایل شامل ادارات پلیس تبادل اطلاعات در مورد لباس خالکوبی و توییتر دسته از مردم در تظاهرات.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک گروه از هکرها منتشر کرده است صدها نفر از هزاران نفر از فایل های آن گفت: به بیرون درز شد از بیش از 200 ادارات پلیس و اف بی آی و دفاتر در سراسر ایالات متحده از جمله داخلی و یادداشت ها و ایمیل ها و افسران اطلاعات شخصی.

اطلاعات کمپرسی لقب “BlueLeaks” بود منتشر شده در جمعه توسط یک hacktivist گروه به نام DDoSecrets. بسیاری از اسناد و مدارک ادعا نشان می دهد که چگونه اجرای قانون شده اند به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد COVID-19 جورج فلوید معترضان و حتی توییتهایی مهم پلیس است.

فایل به نظر می رسد برای جلوگیری از نقض داده ها در Netsential یک هوستون-مبتنی بر وب-ارائه دهنده خدمات است که قرارداد با دولت در اجرای قانون در سراسر ایالات متحده. یک یادداشت به دست آمده توسط خبرنگار امنیت برایان کربس گفت: هکرها به خطر بیافتد Netsential سرور به سرقت برده و فایل های میزبانی شده توسط fusion مراکز و یا سازمان های دولتی است که تسهیل به اشتراک گذاری اطلاعات میان ادارات پلیس.

Netsential بلافاصله پاسخ به کسب و کار خودی درخواست برای نظر.

به بیرون درز فایل های نشان می دهد که اف بی آی و دیگر اجرای قانون حفظ شده است, از زبانه ها در حساب های اجتماعی رسانه ای که آنها معتقدند در حال سازماندهی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. یک طبقه بندی نشده FBI یادداشتی به ادارات پلیس در اواخر ماه مه گفت که “اجرای قانون طرفداران ایمنی” می تواند در معرض خطر با استناد به دو توییتهایی دربارهی از بین بردن “آبی زندگی می کند ماده” متعلقات.

دیگر, داخلی, یادداشت های گنجانده شده در این نشت را نشان ادارات پلیس تبادل اطلاعات در مورد لباس های خاص, نشانه ها و اتومبیل از معترضان تلقی تهدیدات بالقوه. افسران پلیس در حال حاضر بازداشت و پس از ردیابی افراد با استفاده از عکس های گرفته شده در تظاهرات.

این اسناد به نظر نمی رسد که شامل اطلاعات زیادی در مورد خاص افسران سوء رفتار و یا شکایت در مورد ادارات پلیس که بعید است به اشتراک گذاشته شود در میان گروه ها از طریق ادغام مرکز.

شبیه به ویکی لیکس DDoSecrets می گوید که این عمل به عنوان یک فروم برای انتشار به بیرون درز اطلاعات در حالی که نگه داشتن هویت هکرها یک راز است و آن را “درگیر در exfiltration داده است.”

ویدیو های مرتبط: 15,000 معترضان بسیج در حمایت از سیاه و سفید ترانس زندگی

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی