چگونه جسیکا Mulroney در برخورد با ذرات ساشا اکستر رسوایی

ساخت حرکت می کند. جسیکا Mulroney گام برای بازیابی از لحاظ نژادی متهم کرد با گذار ساشا اکستر.

“جسیکا استخدام یک بحران بزرگ روابط عمومی تیم برای مقابله با تمام این واکنش در برابر او” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “او شده است صحبت کردن به وکلا تصویر کارشناسان و بحران روابط عمومی تیم است. او شده است با داشتن بسیاری از آنها را به خانه خود را به اشفتگی فکری موقتی و پیدا کردن یک راه برای قرار دادن این پشت سر او.”

سبک 40 آمد آتش در اوایل این ماه پس از اکستر ادعا که Mulroney تهدید به اقدام قانونی علیه او در میان یک دشمنی در رسانه های اجتماعی. “به عنوان برخی از شما ممکن است را دیده اند, @sashaexeter و من تا به حال یک اختلاف,” Mulroney نوشت: در بیانیه ای که به Instagram در ژوئن 11. “او به حق به نام من برای انجام کافی نیست که آن را به درگیر شدن در کارهای مهم و مشکل مکالمه در اطراف نژاد و بی عدالتی در جامعه ما است. من آن را شخصا و این اشتباه بود. من می دانم که من نیاز به انجام بهتر.”

Jessica Mulroney Hired Crisis PR Team After Sasha Exeter Fight, Wants to Put the Scandal 'Behind Her'
جسیکا Mulroney و ساشا اکستر. MediaPunch/شاتر; حسن نیت ارائه میدهد از ساشا اکستر/Instagram

Mulroney ادامه داد: “من می خواهم بگویم از قلب من که هر کلمه از من عذر خواهی به ساشا طی دو هفته گذشته به صورت خصوصی و دوباره هر دو صورت عمومی و خصوصی امروز درست است. من قصد هیچ وجه به خطر اندازد امرار معاش او. ما تا به حال یک اختلاف نظر و آن را از دست. برای من که متاسفم.”

قبل از Meghan Markle‘s بورس شکست سکوت او بیش از این حادثه زندگی وبلاگ نویس توضیح داد که او “به هیچ وجه خواستار جس یک نژادپرست” اما که کانادا به جرم نشان دادن “کتاب سفید امتیاز است.”

“در طول حدود یک هفته یا بیشتر جسیکا اساسا علامت هر جعبه از آنچه یک زن باید کاملا در طول انجام بزرگترین نژادی بیداد در تاریخ” اکستر گفت: در یک Instagram تصویری پرداختن جهانی تماس به اقدام در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. “برای او به تهدید من یک مادر تنها یک مامان — طول نژادی همه گیر ضربات ذهن من است. هدف در اینجا این است که اصل تحول را تغییر دهید — و نه نوری و نمایشی گاو—t. شما نمی توانید ارسال می شود که شما ایستاده در همبستگی در حالی که تلاش برای سکوت کسی از طریق متن.”

مدت کوتاهی پس از رسوایی ساخته شده سرفصل صبح بخیر آمریکا تایید کرد که Mulroney که شروع به کار به عنوان یک کمک کننده برای صبح نشان می دهد در سال 2018 خواهد بود “دیگر به نظر می رسد” در بخش. نزدیک به دو هفته بعد به او بن Mulroneyاعلام کرد که او خواهد بود “بلافاصله” کناره گیری از سمت خود در CTV را etalk پس از 18 سال در شبکه.

بن و جسیکا گره خورده گره در اکتبر 2008 و بعد از استقبال سه فرزند. یک منبع می گوید ما که پسر سابق نخست وزیر کانادا برایان Mulroney شده است و با استفاده از ارتباطات خانوادگی به منظور سعی کنید و کمک به همسر خود را بهبود می یابند از او اخیر درام به عنوان “نخست وزیران کارکنان و استراتژیست های سیاسی” شده اند پله در میان واکنش.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de