کریستن بل بچه های خود را ساخته صبحانه و رفت Hilariously اشتباه

مستقل دهید! کریستن بل به تازگی وظیفه دخترش, Lincoln 7 و دلتا 5 با خود صبحانه برای اولین بار, اما این وعده غذایی صبح دبستان دقیقا نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده.

“من پرسید: بچه ها من برای شروع ساخت خود را صبحانه و در اینجا چیزی است که من از خواب بیدار شد به او غذا خوردن” بل, 39, زیر نویس یک Instagram عکس های التقاطی وعده غذایی در روز شنبه, ژوئن 20. صفحه بسته بندی شده بود با یک کاسه از غلات و شیر برنج Krispies درمان, سیب زمینی سرخ کرده و سس گوجه فرنگی.

Kristen Bell's Kids Made Their Own Breakfast and It Went Hilariously Wrong: 'I Might Not Be Doing This Right'
حسن نیت ارائه میدهد از کریستن بل/Instagram

هر چند Veronica Mars آلوم مشخص نیست که یکی از دختران او با شوهر, Dax Shepard مسئول گسترش خوشمزه او برچسب گذاشته شده توسط متخصص تغذیه جنیفر اندرسون در پست و اذعان کرد که شاید آنهایی که کمی او نیست کاملا آماده برای شروع به آماده سازی وعده های غذایی خود را فقط رتبهدهی نشده است.

“من فکر می کنم من ممکن است انجام این کار درست!😂😂😂,” بل پکتیا میباشد.

بسیاری از جای خوب آلوم رسانه های اجتماعی پیروان شوخی مخالفت کرد. “به نظر می رسد در مورد حق!” یکی نوشت: در نظر است. دیگری افزود: “به نظر می رسد مانند چهار گروه مواد غذایی به من.”

ماه گذشته بل نشان داد که دلتا هنوز هم می پوشد پوشک, هر چند او بعدها توضیح داد که او جوانترین تنها نیاز به برخی از کمک در شب “چون او کوچک مثانه نیست تا برای 10 hr چالش نشده است.”

میشیگان بومی اضافه شده است که با پوشیدن پوشک دیر است چیزی برای شرمنده و اشاره کرد که هر کودک خواهد شد و حرکت در سرعت خود را. “من هم فکر نمی کنم آن تحقیر آمیز اگر تو بچه می پوشد پوشک دیر است. هر کس متفاوت است” او توییتی در آن زمان است. “من 5yr پیر نمی شود خجالت حتی اگر او در پوشک در طول روز! او با اعتماد به نفس و مسخره & نمی دیدن هر چیزی در مورد او زیبا و منحصر به فرد خود چیزی به عذر خواهی.”

بل نشان داد در اوایل این ماه که او و شپرد, 45, در حال آموزش به دختران خود را در مورد بی عدالتی اجتماعی تظاهرات در حال حاضر در حال وقوع در ایالات متحده و در سراسر جهان در پی جورج فلوید ممکن است مرگ و امیدوارم که دختران خود را رشد برای تبدیل شدن به “توانمند” زنان است. “من و همسرم بسیار لجوج. ما صحبت های زیادی. بچه های ما یک کابوس است. آنها یک کابوس چرا که آنها به شما بگویم نظر خود را,” او گفت: در کانال س را صبح و ضرب و شتم در آن زمان است. “ما به طور مداوم به شوخی در مورد این واقعیت است که ما در حال بالا بردن دو دختر که آنها در حال رفتن به یک کابوس برای 18 سال است.”

در این جهان نیاز بنفش بیشتر مردم نویسنده ادامه داد: “زمانی که ما آنها را ارسال را به جهان آنها در حال رفتن به توانمند, لجوج, نوع, نظر اخلاقی چیزی زنان است. و من بسیار سپاسگزار برای آن.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de