این جلسه در محل سپهبد Harinder سینگ فرمانده 14 سپاه و سرلشگر لیو لین فرمانده تبت نظامی منطقه. فایل عکس

دهلی نو: چین و هند توافق کرده اند که به “خلاص” در جلسه روز دوشنبه که به طول انجامید تقریبا 11 ساعت پس از برخورد مرگبار هفته گذشته در Ladakh مرز است که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند.

ژوئن 15, نبرد, گزارش مبارزه با مشت باشگاه ها و سنگ اولین بار بود که نیروهای نظامی کشته شده اند در مرز خود از سال 1975 و مشخص شده عمده وخامت در روابط بین دو غول.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت که پس از مذاکرات بین منطقه ای و فرماندهان نظامی در روز دوشنبه هر دو طرف “به توافق اقدامات لازم را برای ترویج یک خنک کننده از وضعیت”.

پرس تراست هند گفت: در این جلسه بین سپهبد Harinder سینگ فرمانده 14 سپاه و سرلشگر لیو لین فرمانده تبت نظامی منطقه.

“برگزاری این جلسه نشان می دهد که هر دو طرف می خواهند به مقابله با مخالفت خود را مدیریت وضعیت و د-تشدید این وضعیت از طریق گفت و گو و مشاوره” ژائو گفت: به طور منظم در کنفرانس خبری.

دو طرف “رد و بدل فرانک و در عمق انداز” و “توافق برای حفظ گفت و گو و به طور مشترک متعهد به ترویج صلح و آرامش در مناطق مرزی” ژائو اضافه شده است.

هیچ نظر رسمی از دهلی نو اما یک ارتش هند منبع گفت که پس از این جلسه بنا به گزارش ها به مدت تقریبا 11 ساعت بود که “متقابل اجماع برای خلاص”.

او افزود که راه هایی برای کاهش اصطکاک در منطقه لاداخ در مقابل تبت “مورد بحث قرار گرفت و گرفته خواهد شد به جلو با هر دو طرف”.

این منبع به جزئیات بیشتر اما این درگیری به دنبال زودتر توافق برای خلاص زده در اوایل ماه ژوئن پس از هفته ها از افزایش تنش ها که شامل چندین brawls.

ژوئن 15 خشونت صورت گرفت حدود 4,500 متر (15,000 فوت) بالاتر از سطح دریا در Galwan دره که در آن هر دو طرف یکدیگر را متهم به تجاوز در قلمرو مربوطه.

چین گفته است که رنج می برد اما تلفات داده نشده است جزئیات بیشتر. رسانههای هند گزارش ها حاکی از وجود بیش از 40 کشته بر طرف چینی.

نشست بین فرماندهان نظامی آمد جلوتر مجازی مذاکرات بین وزرای خارجه چین و روسیه روز سه شنبه ظاهرا به بحث در مورد coronavirus.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de