پلیس شهر نیویورک دفاع رئیس پلیس رانندگی به معترضان

NYPD کمیسر شیا حضور در کنفرانس خبری در نیویورک

توسط جاناتان آلن

نیویورک (رویترز) – نیویورک کمیسر پلیس درموت شیا شهادت چهار مرد که لباس مأموران که سوار اتومبیل های خود را به معترضان مطابق با استانداردهای واحد و او در دفاع از دستگیری حقوقی ناظران نظارت پلیس انجام در تظاهرات.

شیا شهادت بخشی از یک سری از آنلاین جلسات عمومی برگزار شده توسط نیویورک دادستان کل Letitia جیمز که در حال بررسی پاسخ پلیس به اعتراضات گسترده پس ماه گذشته به قتل جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس.

هفته گذشته نمرات از معترضان شهادت داد که پلیس نیویورک گروه افسران لگد و یا هل آنها برخورد آنها را با شب چوب فرو برد و آنها را با اسپری فلفل یا دستبند مچ دست محکم که دست آبی روشن.

در بیانیه افتتاحیه شیا به نام معترض در خیابان های “سنت است که به عنوان قدیمی به عنوان نیویورک” اما گفت: تظاهرات اخیر بود غیر منتظره خشونت خواستار بیشتر-پرقدرت پاسخ.

“این بود که برخی از بدترین شورش رخ داده است که در شهرستان ما در حافظه اخیر,” او گفت:, گفته, مردم تا به حال پرتاب آجر و بطری و قوطی های زباله در پلیس مجروح شدن برخی از.

در طول نزدیک به یک ساعت از گاهی ستیز سوال جیمز خواسته شیا مورد به طور گسترده ای دیده می شود ویدئوها از مارس 30 نشان دادن دو پلیس موبایل عمدا رانندگی به فعالان در بروکلین خیابان.

“این بود که در نقض خود را به استفاده از زور سیاست؟” جیمز پرسید.

“هیچ” شیا پاسخ داد. “ما در افسران در یک وضعیت که در آن آنها اصل بودن گذراند در توسط معترضان.”

فیلم نشان می دهد معترضان را جمع آوری و در پایان مقابل از تنها یکی از این وسایل نقلیه است.

“افسران راه اندازی شد و بر حمله کردند و خوشبختانه آنها قادر به خارج شدن از این وضعیت به دانش من بدون آسیب به هر کسی که” شیا گفت.

ملی وکلا صنفی گفته است که هشت نفر از آن معتبر حقوقی ناظران که پوشیدن متمایز نئون سبز-کلاه و دیگر شناسه های آنها ضبط اطلاعات در مورد دستگیرشدگان و پلیس انجام شد پستی و بازداشت در یک تظاهرات در برانکس.

“داشتن یک پیراهن و یا یک کلاه که می گوید: “قانونی آبزرور” به این معنا نیست که شخص وکیل است” شیا گفت. “این به آن معنا نیست که آنها در واقع انجام هر گونه حقوقی تابع.”

بیش از 300 افسر مجروح شده اند در این تظاهرات از اواخر مارس شیا گفت: اگر چه معلوم نیست که چگونه بسیاری از صدمات ناشی بودند غیرنظامیان است.

او وعده داده است که ماموران به نقض اداره استاندارد در استفاده از زور علیه نیروهای جدید را بپذیرد. کمتر از 10 افسران منظم بودن شیا شهادت دادند.

جیمز باز او تحقیقات در اواخر ماه مه در درخواست از فرماندار نیویورک اندرو کومو, که گفت که او نگران “نگران کننده خشونت و درگیری” بین NYPD ماموران و معترضان.

در 17 ساعت از شهادت در هفته گذشته بسیاری از معترضان از جمله مقامات منتخب گفت: این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز و خودشان را در بر داشت که دستگیر و یا صدمه دیده توسط پلیس با حداقل تحریک.

شیا گفت: گروه خود را بدنام شدن.

“هیچ کس خواهد آمد و حمایت از پلیس در حال حاضر به دلیل آنها می ترسند چون آنها را پایین فریاد زد:” شیا گفت. “و من فکر می کنم این واقعا غم انگیز است.”

(گزارش شده توسط جاناتان آلن در نیویورک; ویرایش توسط Alistair بل و دن Grebler)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de