معترضان پیوستن به کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در برابر اداره پلیس لس آنجلس ادعا بودند به ضرب گلوله در سر و یا نیم تنه توسط پرتابه

معترضان مارس گذشته افسران پلیس لس آنجلس در طول یک تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مرکز شهر لس آنجلس, کالیفرنیا, 6 ژوئن 2020. – تظاهرات برگزار شد در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید در 25 مه سال 2020 در حالی که در حال بازداشت در مینیاپولیس, مینه سوتا.

کایل Grillot/AFP

  • یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام متهم پلیس لس آنجلس با استفاده از نیروی بیش از حد در برابر سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان.
  • یک اصلاح شکایت این هفته جزئیات تعدادی از موارد که در آن معترضان می گویند که آنها به ضرب گلوله کشته شد در این صورت یا تنه در نقض پلیس آموزش.
  • پلیس لس آنجلس سروان. Gisselle Espinoza گفت: لس آنجلس تایمز که گروه بود “به طور کامل متعهد به بررسی هر اتهام سوء رفتار و یا نیروی بیش از حد مربوط به تظاهرات اخیر.”
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک طرح دعوی در دادگاه علیه شهر لس آنجلس رئیس آن از پلیس و وزارت او مدعی است که مسالمت آمیز معترضان به ضرب گلوله در سر یا تنه با گلوله های لاستیکی و سایر پرتابه باعث آسیب پایدار در سرپیچی از قانون است. هزاران نفر نیز بازداشت برای ساعت ها در شرایط مساعد برای گسترش COVID-19 با توجه به کت و شلوار.

و اشاره کرد که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که بازداشت های اخیر اعتراضات بدون خشونت در شهادت لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور طرح دعوی در دادگاه — ثبت نمایندگی از زندگی ماده لس آنجلس و دیگران ادعا آسیب های در دست اجرای قانون — متهم به پلیس از “غیر منطقی و بیش از حد از زور” که محروم معترضان از حق خود برای آزادی بیان است.

کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ توسط تعدادی از محلی حقوق مدنی وکیل در اوایل این ماه و اصلاح را با اطلاعات جدید این هفته, توصیف تعدادی از موارد که در آن غیر خشونت آمیز معترضان به ضرب گلوله کشته شدند در مواجهه با “غیر کشنده” پرتابه از مرتب کردن بر اساس که از سال 1990 را ترک کرده اند صدها نفر از مردم با معلول دائم.

تینا Črnko که با حضور سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در 30 مه بود به ضرب گلوله در سر با لاستیک گلوله به زودی پس از رئیس مور خطاب به جمعیت در حالی که در شورش دنده. “او هنوز هم رنج می برد آسیب های عصبی در منطقه تاثیر” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

ابیگیل ردس با حضور یکی دیگر از تجمع آن روز در اعتراض به کشتار جورج فلوید. این در حالی بود ترک که اعتراض که او “زده در یک پرتابه و لحظه ای از دست داده آگاهی” طرح دعوی در دادگاه متحده است. جسم شکسته فک نیاز به عمل جراحی و 48 ساعت در بیمارستان بماند; او در حال حاضر پیچ در لثه با باندهای لاستیکی immobilizing فک در حالی که او بهبود می یابد با توجه به شکایت.

استیون کوچک بود در راه رفتن به عقب و دور از خط پلیس هنگامی که یک افسر “را به ضرب گلوله در معده با جنبشی تاثیر پرتابه” طرح دعوی در دادگاه متحده است. در نتیجه آسیب باقی می ماند قابل مشاهده بیش از دو هفته بعد.

وکلای شاکیان این باور وجود دارد بسیاری از دیگران مانند آنها: بیش از 3000 نفر دستگیر شدند و پرونده یادداشت بازداشت برای ساعت در محله های نزدیک میان یک بیماری همه گیر. آنها درخواست دادگاه برای جبران خسارت برای کسانی که صدمه یا نادرست بازداشت و برای حذف تمام سوابق دستگیری برای کسانی که درگیر در خشونت پرهیزی در اعتراض.

یک سخنگوی پلیس لس آنجلس را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر. اما سروان. Gisselle Espinoza زودتر گفت: لس آنجلس تایمز که گروه بود “به طور کامل متعهد به بررسی هر اتهام سوء رفتار و یا نیروی بیش از حد مربوط به تظاهرات اخیر.”

یک خبر نوک ؟ ایمیل این خبرنگار: [email protected]

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de