عربستان سعودی مجموعه ای برای برگزاری حج با محدود شرکت کنندگان


وزارت حج و عمره گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که عربستان سعودی برگزار خواهد شد حج با تعداد بسیار محدودی از قصد زائران در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

پادشاهی گزارش شده بیش از 160,000 و بیش از 1300 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus.

“به عنوان COVID-19 موارد همچنان به رشد در سطح جهانی و در حالی که خطرات ناشی از کروناویروس در فضاهای شلوغ و به کشور هنوز هم وجود دارد, حج 1441H تصمیم گرفته است به جای این سال با تعداد محدودی از زائران از تمام ملیت های ساکن در عربستان سعودی تنها که مایل به انجام حج” در بیانیه ای گفت:.

این وزارتخانه گفت که این تصمیم به برگزاری محدود زیارت در نظر گرفته شد تا اطمینان حاصل شود که حج بود با خیال راحت انجام می شود “در حالی که ارتکاب به تمام اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از مسلمانان و به شدت پایبند به آموزه های اسلام در حفظ سلامت و ایمنی”.

“متولی دو مسجد مقدس است که افتخار خدمت به میلیون ها نفر از حج و عمره زائران سالانه” آن را گفت.

“آن را تایید می کند که این تصمیم با در نظر گرفتن آن مراقبت مداوم حفظ امنیت زائران در آن زمین تا خروج و بازگشت به کشورهای خود. ما از خداوند متعال برای محافظت از همه کشورها از این همه گیر و نگه داشتن همه انسان ها محافظت شده و امن” به آن اضافه شده است.

گزارش شد که کشور با توجه به لغو حج با توجه به افزایش عفونت. “این موضوع شده است به دقت مورد مطالعه و حالات مختلف در نظر گرفته می شود. یک مقام رسمی تصمیم گیری خواهد شد در عرض یک هفته” یک مقام ارشد از عربستان سعودی در حج و عمره وزارت گفت: بار مالی.

زیارت سالانه مشاهده می شود در اواخر ماه ژوئیه بزرگترین گردهمایی مسلمانان در جهان با عنوان بسیاری از 2 میلیون تجمع هر سال است.

پادشاهی خواسته بود مسلمانان در ماه مارس برای قرار دادن حج در برنامه نگه دارید و به حالت تعلیق عمره تا اطلاع ثانوی.

عربستان سعودی با موفقیت سازمان حج در طول شیوع بیماری های قبلی از بیماری های ویروسی مانند ابولا و MERS. این مقیاس از coronavirus همه گیر به شمار چالش بیشتر برای غلبه بر.

پاکستان تماس اضطراری برای بحث در مورد آخرین وضعیت

به طور جداگانه عربستان به عنوان وزیر حج و عمره, دکتر محمد صالح بن طاهر بنتن تماس تلفنی وزیر امور مذهبی Pir نور-ul-Haq قادری به او اطلاع در مورد تصمیم گیری های وزارت, سخنگوی گفت.

با توجه به سخنگوی یک جلسه اضطراری نامیده شده است به نقد و بررسی آخرین توسعه در طی آن ساز و کاری برای بازگشت از پرداخت به کسانی که ثبت نام خود را برای دولت حاج طرح خواهد بود مورد بحث قرار گرفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de