عربستان سعودی اجازه می دهد تا حدود 1000 زائران برای انجام حج


ریاض: حدود 1000 زائران خواهد بود و مجاز به انجام حج در این سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور عربستان سعودی به مقیاس مراسم.

“تعداد زائران خواهد شد و در حدود 1000 نفر شاید کمتر شاید کمی بیشتر” حج وزیر محمد بنتن به خبرنگاران گفت:.

“شماره نمی تواند در ده ها یا صدها هزار نفر” در این سال او اضافه شده است.

حج برنامه ریزی برای پایان ماه جولای خواهد بود محدود به کسانی که زیر 65 سال سن و با هیچ بیماری های مزمن وزیر بهداشت توفیق al-Rabiah گفت.

زائران خواهد شد تست شده برای coronavirus قبل از ورود به شهر مقدس مکه و مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه در خانه پس از مراسم Rabiah اضافه شده است.

عربستان سعودی اعلام کرد در روز دوشنبه آن را نگه دارید “بسیار محدود” حج در این سال آن را به عنوان حرکت می کند برای جلوگیری از بزرگترین شیوع کروناویروس در خلیج فارس.

آن گفت: این مراسم خواهد بود باز به مردم از ملیت های مختلف در حال حاضر در انگلستان است.

این تصمیم نشانه اولین بار در عربستان سعودی در تاریخ مدرن است که مسلمانان در خارج از پادشاهی منع شده اند از انجام حج است که در سال گذشته به خود جلب کرد 2.5 میلیون زائر.

بنتن مشخص نیست چگونه این زائران خواهد بود انتخاب شده است.

اما او گفت: کار با انواع ماموریت های دیپلماتیک در این کشور پادشاهی به انتخاب زائران خارجی ساکن در عربستان سعودی که متناسب با معیارهای سلامت.

حج — باید برای سفت مسلمانان حداقل یک بار در طول عمر خود را — به طور معمول بسته های میلیون ها نفر از زائران به متراکم سایت های مذهبی و می تواند یک منبع بزرگ از سرایت.

تصمیم می آید را به عربستان سعودی هایش با عمده سنبله در عفونت که در حال حاضر افزایش یافته است به بیش از 161,000 موارد — بالاترین در خلیج فارس-با بیش از 1300 مرگ و میر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de