کلانتر, کارمند میان 3 مظنون به خرابکاری Black Lives Matter نشانه

یک کلانتر, کارمند و یک تحقیقی دستیار با دفتر دادستان منطقه در شهرستان ونتورا ایالت کالیفرنیا در میان سه نفر که دستگیر شده اند پس از آنها بودند گرفتار تصویری آسیب رساندن به یک کنار جاده سیاه زندگی موضوع ثبت مالکیت خصوصی, مقامات گفت.

شهرستان ونتورا کلانتر, شناسایی مردان به عنوان Darrin سنگ کریگ اندرسون و جفری مور, همه, هزار اوکس.

برای سه هفته گذشته ثبت نام — tarp با حروف پل بر روی آن نقاشی شده — بوده است امن به یک حصار در وستلیک بلوار و آسیب دیده است و یا حذف چندین بار کلانتر شدهاند.

صاحب علامت قرار داده شده یک دوربین مدار بسته در نزدیکی آن به ضبط تصاویر از هر کسی آسیب رساندن یا از بین بردن آن.

کلانتر گفت که آن را به رسمیت شناخته شده و یکی از کارکنان آن سنگ 60 در فیلم مالک نوشته شده آنلاین از یک مرد پاره از طریق ثبت نام با یک چاقو در ژوئن 13 و 19 ژوئن و آغاز تحقیقات جنایی. سنگ خاموش بود وظیفه در زمان هر دو حوادث.

Darrin سنگ در دوربین با استفاده از یک چاقو را نشانه ای آویزان از یک صاحب خانه را حصار رو Westlake بلوار در هزار اوکس کالیفرنیا. (ونتورا شهرستان کلانتر دفتر)

کلانتر لایحه ایوب در بیانیه ای گفت: “من عمیقا متاسفیم که یکی از کارکنان خود درگیر در این نوع از فعالیت های غیر قانونی به ویژه هنگامی که این یک تخلف کسی متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان است.”

کلانتر گفت که گروه او “نمی خواهد تحمل غیر قانونی یا غیر اخلاقی رفتار است.”

“ما کارکنان ما به بالاترین استانداردهای وجود خواهد داشت و عواقب این” او گفت:.

سنگ شده است یک کارمند ونتورا شهرستان کلانتر دفتر از سال 2005 و اختصاص داده بود که اخیرا به عنوان یک تکنسین خدمات در بازداشت پیش از محاکمه تسهیلات در شهرستان ونتورا. او دستگیر شد جمعه و صادر شد بزه استنادی برای خرابکاری کلانتر شدهاند. او به همکاری با محققان. سنگ قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری انتظار نتیجه کیفری و اداری تحقیقات.

Anderson, 59, یک تحقیقی دستیار با Ventura County دفتر دادستان منطقه بود نیز دستگیر و اشاره کرد برای خرابکاری و پس از او در فیلم برش و تلاش برای حذف علامت قبل از او متوجه دوربین و در سمت چپ آن در صحنه در مارس 31, کلانتر, گفت:.

دفتر دادستان منطقه در بیانیه ای گفت شنبه که اندرسون استعفا کرده بود پس از کار در حدود چهار ماه. به دلیل اندرسون وضعیت به عنوان یک کارمند سابق خود تخطی از قانون استناد خواهد بود با اشاره به دولت دادستانی کل در بیانیه ای گفت:.

یک سوم مرد مور 58 ساله نیز دستگیر و با صدور بزه استنادی برای خرابکاری. او متهم است که از اسپری نقاشی دیواری بر روی ثبت نام در ژوئن 11. مور بود که به دنبال از طریق نام شرکت و شماره تلفن و برجسته نمایش داده می شود در کار خود کامیون کلانتر شدهاند.

سنگ اندرسون و مور را بلافاصله بازگشت درخواست برای نظر دوشنبه ،