هوشیار مایلی سایرس او می فرستد ‘Stoner’ پدر و مادر, قدیمی, مادر, مصاحبه در مورد علف های هرز

او هنوز هم تنها بودن مایلی. در حالی که تأمل در گذشته استفاده از مواد مخدر مایلی سایرس نشان داد او می فرستد و او را پدر و مادر Tish کوروش و بیلی ری سایرساو پیر مصاحبه در مورد این موضوع.

“یکی از مورد علاقه من مصاحبه است وقتی که من می گویند” کسی که سیگار علف های هرز ساختگی است.’ که یکی را دوست دارم به ارسال به پدر و مادرم که در حال بزرگ stoners در هر حال حاضر و پس از آن” 27 ساله و “اسلاید دور” songstress گفت: در انواع مختلف‘s “The Big بلیط” پادکست. “این واقعا مهم برای من در طول سال گذشته زندگی هوشیار شیوه زندگی, چون من واقعا می خواستم به من کرافت.”

در حالی که در حال رشد در کانال دیزنی, مایلی خیلی آوازی در مورد خطرات ناشی از سوء مصرف مواد و حتی اعلام کرد در سال 2009 که “مواد مخدر هستند برای احمقها” در یک مصاحبه رادیویی. به عنوان او مسن تر اما هانا مونتانا ستاره تغییر لحن او اغلب از صحبت کردن در مورد چقدر او را دوست داشت سیگار. مایلی در حال حاضر شش ماه هوشیار زیر یک “بزرگ آوازی عمل جراحی” در ماه نوامبر سال 2019.

Miley Cyrus smoking a joint at the MTV Video Music Awards 2015 Sober Miley Cyrus Sends Her Stoner Parents Tish and Billy Ray Cyrus Her Old Interviews About Smoking Weed
سیگار کشیدن مایلی سایرس مشترک در MTV Video Music Awards در لس آنجلس در آگوست 30, 2015. Broadimage/شاتر

“دکتر من نگاه کرد من تارهای صوتی و او گفت:” هیچ کس خجالتی همیشه به این عمل جراحی است. این است که از استفاده بیش از حد از تارهای صوتی.’ این هیچ جای تعجب است که من می خواهم که این” او گفت:. “من تور پس از من 12 سال, اما آن را حتی در این تور که بخشی از سخت. آن را به شما در نهایت ماندن تا دیر وقت و ملاقات و خوش آمد می گوید و چیزهایی مانند آن. و بدیهی است که من فقط صحبت s—t تن است.”

مایلی اضافه شده است که هوشیاری سفر است در مورد بیش از او روش.

“در ابتدا آن را فقط در مورد این آواز عمل جراحی است. … اما من تا به حال شده فکر کردن زیادی در مورد مادر من. مادر من بود به تصویب رسید و من به ارث برده برخی از احساسات او تا به حال به رها کردن احساسات و تمایل به ثابت کند که شما می خواستم و ارزشمند” او گفت:. “پدر من پدر و مادر طلاق زمانی که او 3 تا پدرم مطرح شده خود را. من بسیاری از سابقه خانوادگی است که بسیاری از اعتیاد و چالش های بهداشت روانی. بنابراین فقط رفتن را از طریق و درخواست, ‘چرا من این راه که من هستم؟’ با درک گذشته ما را در درک زمان حال و آینده را بسیار روشن تر. من فکر می کنم درمان فوق العاده است.”

این “هیچ چیز می شکند مانند یک قلب” songstress’ پسر, کودی سیمپسون نیز هوشیار است. هر دو نوازندگان بوده است باز در مورد چگونه هوشیاری خود کمک کرده و آنها را خلاقانه.

“این واقعا سخت است چرا که به خصوص جوان بودن وجود دارد که انگ ‘شما هیچ سرگرم کننده'” مایلی گفت: تنوع. “آن را مانند,” عسل, شما می توانید تماس بگیرید من یک مقدار زیادی از همه چیز, اما من می دانم که من سرگرم کننده است.” چیزی که من در مورد آن را تا 100 درصد 100 درصد از زمان. من نمی خواهم به از خواب بیدار احساس مست. من می خواهم از خواب بیدار احساس آماده است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de