Tulsa تجمع شکست ممکن است جرقه تهمت انتخاباتی shakeup

حضور ضعیف در راهپیمایی خود را در Tulsa, Okla., در شنبه شب رئیس جمهور تهمت به طور فزاینده ای نا امید با مدیر کمپین براد Parscale و با توجه به تکان دادن خود گشتند تیم با توجه به منابع آشنا با این موضوع است.

“رئیس جمهور به کاهش اعتماد به نفس در Brad” مشاور سابق گفت: از Parscale که به عنوان کمپین دیجیتال مدیر در سال 2016.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود تجمع در Tulsa, Okla., در روز شنبه. (اوان Vucci/عکس از آسوشیتدپرس)

به گفته مشاور سابق تهمت است که “گرفتن madder روز به روز” به تازگی ساخته شده بی اعتنا نظرات در مورد Parscale را تجربه می کنند. قبل از کار کردن برای مغلوب ساختن پیشی جستن Parscale مشغول به کار در یک طراحی وب سایت و بازاریابی شرکت او تاسیس در سن آنتونیو. او نام مدیر کمپین از رئیس جمهور انتخاب مجدد پیشنهاد در اوایل سال 2018 است.

“من در اتاق زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به او را به عنوان” سایت مرد.’ … و این نیست که چندی پیش. این یک مشکل برای Brad” سابق کمپین مشاور گفت.

منابع متعدد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به دادن مسئولیت بیشتر به دو نفر دیگر از بالا کمپین کارکنان — جیسون میلر و لایحه Stepien. در اوایل این ماه میلر بود که مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر ارتباطات در سال 2016 شد به استخدام یک مشاور ارشد. Stepien کار کرده است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کاخ سفید پس از سال 2016 به تازگی ارتقا به معاون مدیر کمپین. این منابع گفت: هر کدام از این جفت ارز می تواند در خدمت به عنوان یک جایگزین بالقوه برای Parscale یا اعطا می شود قدرت بیشتری در پشت صحنه.

Parscale نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. میلر رد این ایده که تهمت بود ناراضی Parscale و خانههای گلی خالی تغییرات به مبارزات انتخاباتی خود استراتژی به عنوان “خبر جعلی.” او همچنین پیشنهاد تولسا تجمع یک موفقیت بود در مقایسه با کمپین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که برگزار شد در مراسم بزرگ از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“براد ساخته شده است یک تیم شگفت انگیز و بایدن کمپین در بحران تلاش برای توضیح دهید که چرا تهمت به حال 11,990 بیشتر هواداران از بایدن را در آخرین رویداد” میلر گفت.

آتش مارشال در تولسا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن جلب تحت 6,200 مردم در BOK مرکز است که می تواند مورد 19,000. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین prepped برای سرریز جمعیت با راه اندازی یک مرحله که در آن رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی شده بود به سخنرانی قبل از این تجمع است. این سخنان scrapped و مرحله برچیده شد و پس از هیچ جمعیت مانده بودند در خارج از محل.

Parscale بعد سرزنش متوسط حضور در coronavirus و پوشش رسانه ای “هشدار مردم دور” برای جلوگیری از بیماری و خشونت. او همچنین پیشنهاد کرد تظاهرات “مسدود شده دسترسی” ادعا شده است که در افشا و خنثی.

براد Parscale این مدیر کمپین برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در ماه فوریه است. (ساموئل کروم/گتی ایماژ)

این تجمع شد این کشور بزرگترین رویداد داخل سالن پس از همه گیر منجر به مستندات و لغو اصلی تجمعات در سراسر کشور است. اوکلاهما دیدم سنبله در COVID-19 مورد در روزهای منتهی به این رویداد و مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در روز شنبه اعلام کرد که شش کارکنان بودند که در تولسا به راه اندازی این تجمع تا به حال آزمایش مثبت است.

هر آنچه باعث حضور سقوط به زیر این کمپین انتظارات ردیف از صندلی های خالی شدند شرم آور بینایی به خصوص با توجه تهمت بدنام اشتغال ذهنی با جمعیت اندازه. Parscale قبل از رسانه های اجتماعی خود می بالد که از 800.000 نفر امضا کرده بود برای بلیط های اضافه شده به منفی سرفصل آیا به عنوان ادعا می کند که ضد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رهبری در Infinite بود که پشت این تعداد زیادی (اگرچه هیچ اطلاعات حمایت از کسانی که ادعا می کند).

به عنوان بایدن را بهبود موقعیت در نظر سنجی گزارش های متعدد به نظر می رسد در مورد تنش در مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و در مورد رئیس جمهور رشد نا امیدی با Parscale حتی قبل از تولسا. این شامل یک داستان منتشر شده توسط ایسنا در اواخر ماه آوریل که ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن “فریاد” در مدیر کمپین در مورد نظرسنجی شماره. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و Parscale پس از آن را تکذیب کرد, انفجار رخ داده بود.

سابق کمپین مشاور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن احساس “ضعیف خدمت” اخیر مشاوره از دستیاران خود را از جمله در اجرای تولسا تجمع و دست زدن به ظاهر خود را در کلیسای سنت جان در واشنگتن در اوایل این ماه صورت گرفت که پس از معترضان teargassed و پاک از اطراف خیابان. با توجه به سابق مشاور Parscale عدم سیاسی gravitas ساخته شده آن را سخت برای او به سوال مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که رئیس جمهور است و ایده های خود را که ممکن است کار نمی کند.

“براد هرگز تجربه به نقطه به نقطه و ارائه قرابت زمانی که رئیس جمهور یک غریزه” مشاور سابق گفت.

هنوز حتی به عنوان مشاور سابق و دیگر منابع پیشنهادی تهمت می تواند خانههای گلی خالی shakeup همه آنها هشدار داد در برابر شمارش Parscale را به طور کامل و با اشاره به مدیر کمپین حمایت از اعضای خانواده رئیس جمهور. مشاور سابق ثابت مغلوب ساختن پیشی جستن دختر در قانون لارا تهمت و Kimberly Guilfoyle, که, دوستیابی پسر رئيس جمهور همین جونیور به عنوان حامیان قوی Parscale. هر دو لارا تهمت و Guilfoyle کار را برای رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی.

“اگر تهمت می خواستم برای خلاص شدن از براد من فکر می کنم کیمبرلی و لارا یک مانع به این که” مشاور سابق گفت.

Parscale و کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Des Moines, آیووا, در ماه ژانویه است. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

جارد کوشنر تهمت پسر و یک مشاور ارشد کاخ سفید نیز نقش کلیدی در مبارزات انتخاباتی — البته در یک unofficial ظرفیت و یک رابطه خوب با Parscale. یک فرد آشنا با کوشنر تفکر گفت: اخبار یاهو که مغلوب ساختن پیشی جستن در نزدیک به Parscale و بعید است که مشتاق برای او به ترک مبارزه است.

Parscale شده است به طور گسترده ای با اعتبار متفکر داده و استراتژی رسانه های اجتماعی بود که یک جزء کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی. او نیز پرداخت شده است سخاوتمندانه برای کار خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما جانبازان از مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه کاخ سفید پیشنهاد کرده اند اشاره کرد Parscale محدودیت داره. در نوامبر سال 2016 فقط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده سابق جمهوری خواه کمیته ملی رئیس ستاد کتی والش که مشغول به کار با Parscale اطلاعات عملیات صحبت کرد و با صراحت با Yahoo News در مورد او.

“من می خواهم به رکورد effusively ستایش براد و گفت که او بزرگ شده است برای کار با. من هم در رکورد گفت: Brad تا به حال هرگز در سیاست و قبل از او حتی اعتراف است که او می دانست که تقریبا هیچ چیزی در مورد سیاست پیش از این” والش گفت. “وجود دارد بسیاری از بار وقتی که براد خواهد اعتراف,” آره, من نمی دانم.’ اما او واقعا مرد هوشمند. آنچه که من در مورد براد به کاملا صادق است که براد اذعان می کند آنچه که او نمی داند.”

سابق کمپین مشاور که مورد بحث رئیس جمهور سرخوردگی همچنین ارائه یک روش ساده پیش بینی در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد واکنش نشان می دهند اگر او همچنان به از دست دادن زمین به بایدن.

“رئیس جمهور این است که نمی خواهید به پرداخت هزینه برای از دست دادن کمپین استراتژی” مشاور سابق گفت.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟