کاخ سفید می گوید تهمت هیچ عذرخواهی برای تماس coronavirus ‘کونگ آنفولانزا” در تولسا تجمع

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی در دفاع از خود خواستار coronavirus “کونگ آنفولانزا” در یک تجمع در Tulsa, Okla., بیش از آخر هفته.

“منشاء این ویروس در چین” سخنگوی Kayleigh McEnany گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه. “این منصفانه چیز به نقطه. چین تلاش می کند به مسخره بازنویسی تاریخ و مسخره سرزنش کروناویروس در آمریکا سربازان — این چیزی است که چین در تلاش است تا انجام دهد. خوب رئیس جمهور تهمت است گفت: “هیچ کشور چین, من به برچسب این ویروس برای جایگاه خود را از مبدا.'”

McEnany خواسته شده بود برای پاسخ به آسیایی-آمریکایی است که ممکن است جرم تهمت استفاده از یک نژادی لکه دار کردن.

“رئیس جمهور گفت: بسیار واضح است که این مهم است که ما برای محافظت آسیایی, جامعه در ایالات متحده و در سراسر جهان” وزیر مطبوعات پاسخ داد. “آنها مردم شگفت انگیز و گسترش این ویروس است که تقصیر آنها نیست.”

“این یک بحث در مورد آسیایی-آمریکایی که رئیس جمهور ارزش ها و جوایز به عنوان شهروندان این کشور,” او اضافه شده است. “این کیفرخواست از چین برای اجازه دادن به این ویروس از اینجا دریافت کنید.”

McEnany با اشاره به نمونه هایی از اخبار رسانه ها با استفاده از عبارات مانند “ووهان ویروس” برای توصیف COVID-19 و متهم کردن رسانه ها “از تلاش برای بازی با اصطلاحات این ویروس است.”

در راهپیمایی خود را در تولسا در شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ویروس که سرچشمه در ووهان چین است “نام بیشتر از هر بیماری در تاریخ است.”

“من می توانم نام ‘کونگ آنفولانزا'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به به سلامتی از یک نیمه پر عرصه است. “من می توانم نام 19 نسخه های مختلف از نام.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در روز دوشنبه. (آل Drago/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

در همان تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هواداران که از او پرسید: آهسته coronavirus تست در ایالات متحده آمریکا به منظور متوقف کردن این کشور نصب COVID-19 مورد تعداد.

“هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مردم است. شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا!'”

McEnany گفت که او بود از ساختن یک شوخی در هزینه از رسانه ها که مدعی نتواند به واجد شرایط گزارش در مورد افزایش coronavirus موارد با توجه به افزایش در تست. اما در چند متحده که در حال رانندگی افزایش موارد از جمله تگزاس و فلوریدا و آریزونا شيوع مثبت نتایج آزمون بوده است ثابت یا افزایش معنی که caseload ظهور است نه صرفا مصنوع.

بازگشت در ماه مارس کاخ سفید مشاور کلیان کانوی به نام به اصطلاح “کونگ آنفولانزا” “بسیار توهین آمیز” پس از یک گزارش که ناشناس کاخ سفید کارمند تا به حال با استفاده از این عبارت است.

“البته آن اشتباه است” کانوی گفت. “که بسیار توهین آمیز است. من می خواهم به دانستن که در آن است.”

McEnany جواب نداد وقتی پرسیده شد که اگر کانوی اشتباه بود به جرم می شود.

پرسید که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن پشیمان استفاده از عبارت مطبوعاتی گفت: “او نیست.

“رئیس جمهور هرگز حسرت قرار دادن تعهد به عقب در چین,” او گفت:. “رئیس جمهور باور ندارد آن را توهین آمیز است.”

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن تساوی آتش گفت: او می خواست coronavirus تست آهسته

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در رالی فرم در تولسا اما وعده جمعیت را نشان نمی دهد

  • Tulsa تجمع شکست ممکن است جرقه تهمت انتخاباتی shakeup

  • مغلوب ساختن پیشی جستن رمپ تا حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری با هشدار در مورد ‘کشورهای خارجی’

  • بولتون نمی خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او گشتند است ‘خطر’ به جمهوری