یک AOC-حمایت نیویورک نامزد فقط کشیده خیره کننده بیش از ناراحت قدرتمند خانه دموکرات در نیویورک

جمال بومن یک دموکرات کنگره نامزد در Edenwald خانه در برانکس قصبه شهر نیویورک است. بومن است که به دنبال سرنگون تشکر. Eliot Engel.

استفانی کیت/گتی ایماژ

  • تشکر. الیوت انگل 30 سال خانه کهنه کار و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس از دست داده است خود را دموکراتیک اولیه روز سه شنبه به مترقی چلنجر جمال بومن.
  • برانکس وزش برگزار کرده است صندلی خود را در نیویورک 16th کنگره منطقه برای سه دهه و تا به حال با آن مواجه رقابتی اصلی رقیب در 20 سال.
  • بومن پیشی گیرد و به حال انگل در نظر سنجی ها در هفته های منتهی به انتخابات و چند خطاهای استراتژیک در انگل بخش کمک به تحکیم بومن را پشتیبانی می کند.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تشکر. الیوت انگل 30 سال خانه کهنه کار و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس از دست داده است خود را دموکراتیک اولیه روز سه شنبه به مترقی چلنجر جمال بومن — یک پیروزی مهم برای چپ و ضربه به حزب تاسیس.

بومن تا به حال موفق به کسب نزدیک به 62 درصد از آرا با انگل انتهایی 27 درصد با توجه به تصمیم میز HQ که تصمیم به تماس نژاد برای بومن پس از تعیین این امر می تواند در نزدیکی غیر ممکن است برای انگل به ایجاد شکاف در آرا با رای غیابی چپ به پردازش می شود.

زیرا تعداد زیادی از نیروهای جدید رای گیری از طریق پست در طول coronavirus همه گیر نتایج نهایی این مسابقه به احتمال زیاد نمی توان شناخته شده است و تا روز سه شنبه, ژوئن 30, معنی بومن زمان سرب بیش از انگل هنوز نهایی نشده است و می تواند محدود.

برگه های رای شهریور ماه ژوئن 23 تعداد دفعات مشاهده خواهد شد اگر آنها می رسند در انتخابات دفاتر توسط آن است. تحت نیویورک, قانون, همه در شخص رای باید خام و کراس چک قبل از هر غیابی محسوب می شود.

انگل 73 ساله برانکس وزش برگزار کرده است صندلی خود را در نیویورک 16th کنگره منطقه برای سه دهه و تا به حال با آن مواجه رقابتی اصلی رقیب در 20 سال. بومن سیاه سابق برانکس میانه-مدیر مدرسه فرار به سمت چپ خود را بر روی یک پلت فرم سیاست که شامل سبز معامله جدید و مدیکر برای همه است.

بومن پیشی گیرد و به حال انگل در نظر سنجی ها در هفته های منتهی به انتخابات و چند خطاهای استراتژیک در انگل بخش کمک به تحکیم بومن را پشتیبانی می کند. مترقی گروه داده ها برای پیشرفت در بر داشت بومن تا با 10 امتیاز در آن رای گیری در اوایل این ماه.

انگل در زمان مبارزات انتخاباتی یک ضربه قابل توجهی در اوایل این ماه هنگامی که او گرفتار شد در یک میکروفن گفتن برانکس قصبه جمهور روبن دیاز که او “نمی مراقبت” در مورد سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در مورد تظاهرات علیه خشونت پلیس اگر او نبود رو به یک چالش اصلی.

این اشتباه را جذب قابل توجهی منفی توجه رسانه ها در یک لحظه زمانی که انگل می تواند حداقل آن را ندارند.

در ضمن بومن جذب بالا مشخصات تاییدیه از برجسته ترقی خواهان از جمله نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز و سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن.

با گروههای در معرض خطر انگل برنده آخرین لحظه تاییدیه از قدرتمند نیویورک دموکرات ها از جمله هیلاری کلینتون رهبر اقلیت سنا چاک شومر و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

مجلس نانسی پلوسی دیرین متحد انگل را تایید وقت در اوایل این ماه اما اقدام به دفع درک است که او حمایت از همکار نشانه مخالفت جنبش مترقی.

“من قویا حمایت الیوت انگل برای کنگره و از من حمایت اسکندریه برای کنگره و همچنین” پلوسی گفت. “من فکر می کنم مردم نیویورک بسیار خوش شانس به آنها را هر دو در کنگره است.”

بومن پیروزی را یک پیروزی برای Ocasio-کورتز و مترقی چپ که ائتلاف بود کاملا مورد ضرب و شتم در دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن را شکست داد ساندرز و وارن.

“این یک نتیجه مهم برای افزایش تدریجی جناح و حزب و ثابت خود را به حرکت ادامه می دهد” ایان راسل معاون سابق مدیر اجرایی حزب دموکرات کنگره کمیته کمپین گفت: کسب و کار خودی. “این خواهد بود به خصوص قابل توجه به دلیل حرکت به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به ساخت عنوان به redistricting چرخه که می تواند تاثیر بزرگی در خانه map — به خصوص در امن و دموکراتیک کرسی است.”

کسانی که در مترقی چپ گفت: موفقیت در نیویورک جناح چپ نامزدها بود شواهدی وجود دارد که این نژادها باید تکرار در جای دیگر.

“سیاه و سفید پایه و ترقی خواهان این است که این ائتلاف در همه جا. این است که چگونه ما برنده شدن” شان McElwee از بنیانگذاران اطلاعات برای پیشرفت گفت: خودی از بومن به احتمال زیاد برنده شوید. “ترقی خواهان نیاز معتبر ائتلاف.”

بومن موفقیت این است که در برخی از راه های کاملا مشابه به Ocasio-کورتز را شکست Rep. جو کرولی در سال 2018 اولیه. هر دو مترقی رقبا در زمان جانباز سفید و کنگره با متوسط بیشتر سیاست در مناطق که عمدتا سیاه و قهوه ای و نامتناسب مهاجر. انگل مانند کراولی یکی از قدرتمند ترین دموکرات در خانه.

مانند Ocasio-کورتز را در 2018, بومن استدلال کرد که انگل از دست داده بود با ترکیبات خود را. در واقع انگل تا به حال با آن مواجه موشکافی باقی مانده در خانه خود را در خارج از واشنگتن برای بسیاری از این بیماری همه گیر و حتی در حالی که او برانکس منطقه بود ویران شده توسط coronavirus.

“من از رای دهندگان در مورد فعلی ما نماینده الیوت انگل و من شنیدن یک کلمه در سراسر منطقه: وجود ندارد” بومن گفت: در اخیر مبارزات انتخاباتی آگهی. “او زندگی نمی کند در جامعه ما — من زندگی می کنند در مبارزات ما. او را گرفته و ما را برای اعطا. پس از 31 سال از آن زمان برای یک تغییر است.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de