اشلی I. نیک می داند که Viall آشنایی است — اما آن را نمی اندی یا دمی

که در جهان نیک Viall آشنایی ؟ اشلی Iaconetti ممکن است جواب را می دانم اما او را تنها رها کردن یک سرنخ.

“من یک ایده دارم اما اگر او نمی گفت هر چیزی در مورد که در آن است پس من چیزی گفته نشده” 32 ساله لیسانس در بهشت آلوم گفت: در جمعه, ژوئن 23, قسمت از “تقریبا مشهور” پادکست.

پس از cohost بن Higgins پرسید: “آیا کسی از لیسانس؟”

Iaconetti افزود: “اگر این است که من فکر کردن در مورد،”

Ashley I. Knows Who Nick Viall Is Dating But Its Not Andi Demi
اندی دورفمان, اشلی Iaconetti نیک Viall و دمی برنت. شاتر (3)

خود را در پادکست “Viall فایل” فصل 21 لیسانس پاک کردن شایعاتی که او دوستیابی سابق اندی دورفمان پس از آنها خال خال در اجرا با هم در لس آنجلس.

“اندی فقط نقل مکان کرد و به L. A. من یک متن دیگر صبح مانند “سلام حدس می زنم که از نقل مکان به L. A.’ گفتم: ‘اوه،’ اندی و دوستان ما دوستان ما قوی شده است که آشنایان در طول سال” Viall گفت: قسمت. “ما این نوع از دوستان که تماس با هر یک از دیگر کمک کند و یا به بیرون ریختن اما او در حال حاضر ماندن در نزدیکی جایی که من زندگی می کنند و بنابراین او را مانند” من قصد دارم در حال اجرا, شما می خواهید برای پیوستن به؟’ من گفت: “مطمئن شوید.’ و شما می دانید که در s—t کسی تصمیم به گرفتن یک عکس از پشت ما.”

یک منبع گفت:” ما هفتگی است که Viall, 39 و دورفمان, 33, بودند و فقط “دوستان” در اوایل این ماه پس از آنها خال خال در خود تنه زدن. که این درست نیست نویسنده و رقص با ستاره ها آلوم ملاقات در طول دورفمان فصل 10 از لیسانس. در حالی که Viall ساخته شده آن را به نهایی دو وکیل در نهایت برداشت جاش موری. از پایین به نام خاموش نامزدی خود را در ماه فوریه 2015.

“آشنایی نیست اندی, اما من استقبال او به L. A. و او به نظر می رسد انجام می شود و او را به کل در حال اجرا است و من در حال اجرا بسیاری به تازگی و پس آره خوب به او” Viall اضافه شده در سهشنبه قسمت از “Viall Files.”

روز پس از این فن حدس و گمان در مورد Viall و دورفمان, ما را شکست این خبر که دمی برنت و اسلاتر دیویس به نام آن واریز شده پس از چهار ماه با هم. عادات طبیعی اسانس موسس پس از آن به اشتراک گذاشته شده یک عکس با Bachelor in Paradise فصل 6 ستاره باعث طرفداران فکر می کنم آنها در مورد.

“هیچ” Viall پاسخ داد که در مورد خواسته دوستیابی برنت در پادکست خود را. “گاهی اوقات هنگامی که شما از طریق تجربیات شخصی شما لمس پایه با دوستان و سپس دوستان خود را مانند,” آره, i’ll be there for you,’ شما می دانید ؟ ‘و دوستانه باشد.’ آره این یکی از آن چیزهایی است. گاهی اوقات خسته کننده میشود. من حدس می زنم آن را فقط من نمی بحث در مورد قدمت زندگی بیش از حد به طوری[,] زمانی که من دیده ام و با زنان دیگر که دوستان همیشه وجود دارد رفتن به حدس و گمان و حدس می زنم آنچه در آن است. اما من نمی قدمت هر یک از این دو و من قصد ندارم به قدمت هر یک از این دو و کاملا رک و پوست کنده آن چیزی است که من با خیال راحت می توانید می گویند در مورد هر کسی که از لیسانس حق رای دادن. آنها بزرگ مردم است. من فقط آن را نمی بینیم در کارت. من فکر نمی کنم من همیشه می تواند می گویند که به اندازه کافی که آن را هنوز هم هرگز آمده است.”

Viall اول به طعنه او دیدن کسی که در ژوئن 16 قسمت از “Viall Files.”

“من به تازگی به حال یک گفتگو با کسی که با من آشنایی و سوال این بود که” چه می شود اگر ما سازگار نیست در مورد این چیزی است؟'” او گفت:. “من گفتم:” ما سازگار نیست در مورد چیزی که اما من نمی دانم آنچه در آن به معنی در مورد هر چیز دیگری.'”

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de