محافظه کار از حزب دموکرات می تواند برنده اصلی در آمریکا bluest منطقه

The bluest کنگره منطقه مسکونی در ایالات متحده آمریکا واقع شده است در برانکس در شهر نیویورک مرز معروف لیبرال کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز منطقه. اما در میان 12 رقیب رقابت برای باز کردن کنگره صندلی یکی از رقیب محافظه کار دموکرات کشیش Rubén دیاز Sr., پلاریزه عضو شورای شهر با سابقه حمایت جمهوری خواهان و ساخت ضد همجنس نظرات.

دیاز Sr. شناخته شده است با پوشیدن یک کلاه کابوی و معاشرت اختلاف است. او در برابر تماس به استعفا در سال گذشته پس از گفت: شورای شهر نیویورک شد “کنترل می شود توسط همجنسگرا جامعه” اگر چه این کمیته او به رهبری منحل شد. دیاز Sr. اعلام کرده است خود را به “مخالف AOC.”

در سال 2011 دیاز Sr. برگزار شد تظاهرات علیه ازدواج همجنسگرایان در حالی که نوه اش برگزار شد دوئل رویداد در حمایت از آن در سراسر خیابان. او رای دادند در برابر قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سال 2009 و در سال 2011 زمانی که اندازه گیری موفقیت آمیز بود. او در مقایسه با سقط جنین به هولوکاست و گفت: “قاتلان, قاتلان و جنایتکاران هستند pro-choice.”

دیاز Sr. نیست پاسخ به درخواست برای مصاحبه با رادیو فردا.

منشور تجمع مدرسه

Rubén دیاز Sr., D-برانکس در حال سخنرانی در مدرسه منشور رالی در قانون گذاری ساختمان اداری در چهارشنبه ، 20, 2016 در آلبانی, n. y. مایک Groll / AP

“وجود دارد یک خطر واقعی است که یک مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه به عنوان يك حزب دموکرات می تواند نشان دهنده bluest منطقه در امریکا” گفت: نیویورک شهرستان, عضو شورای Ritchie تورس یکی از دیاز را رقبای اصلی در این مسابقه است. هیلاری کلینتون برنده کنگره منطقه توسط بیش از 93 درصد در سال 2016.

یک نظرسنجی توسط لیبرال فکر می کنم مخزن داده ها را برای پیشرفت انجام شده در ماه مه در بر داشت دیاز Sr. پیشرو در زمینه دموکراتیک نامزدها با 22% پشتیبانی از نزدیک دنبال تورس. تورس جوانترین فرد منتخب به شورای شهر در سال 2014 و برای اولین بار آشکارا همجنسگرا فرد انتخاب شود به بالاتر در برانکس. در مصاحبه با CBS News, تورس رنگ اولیه به عنوان دو فرد مسابقه بین خود و دیاز Sr.

“ما یک فرصت تاریخی به نسل جدیدی از رهبری و ما یک فرصت تاریخی به بازنشستگی از سیاست نفرت و ترس” تورس گفت:, و اضافه کرد که انتخابات دیاز Sr. “خواهد بود یکی از بزرگترین فجایع از سال 2020 است.”

تورس تایید شده توسط نیویورک تایمز و چند ملی مترقی گروه مانند حقوق بشر و مبارزه است. این بار در حمایت از تورس گفت: دیاز Sr. “مذاکرات و اعمال مانند یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن خواه.”

اگر چه او غالبا برافراشته در برابر ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین دیاز Sr. اصرار دارد که مخالفت خود را بر اساس اعتقادات مذهبی خود را و نه تعصب. پورتوریکو متولد دیاز Sr. است که کشیش یک کلیسای پنطیکاستی در برانکس. تورس استدلال کرد که دیاز Sr دارای یک “غیر قابل تقلیل پایه انجیلی پشتیبانی می کند.”

دیاز Sr وارد سیاست در سال 1993 زمانی که او تایید شده توسط شورای شهر برای خدمت در پلیس غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره. او تایید کرده است, جمهوری خواهان, رودی جولیانی جورج Pataki و ریک لاتزیو کلینتون حریف در سال 2000 اجرا شد. او اخیرا به دعوت رئیس جمهور تهمت به حضور در کلیسای او و سناتور تد کروز برای بازدید از منطقه خود.

دیاز Sr. به عنوان یک سناتور قبل از انتخاب شدن به این شورا در سال 2017. برانکس جنوبی است پر از ساختمان های تحمل Rubén دیاز نام مانند روبن دیاز آپارتمان و روبن دیاز پلازا. او پسر روبن دیاز جونیور محبوب برانکس قصبه جمهور.

انتخابات سال 2020 خانه نیویورک

در این Jan. 7, 2015 عکس فایل, خارجه ایالت Rubén دیاز, D-برانکس ساعت در سنا مجلسی در دولت و کنگره آمریکا در آلبانی, n. y. مایک Groll / AP

جونیور دیاز است نه تایید و پدرش و قبلا فاصله خود را از دیاز Sr. بیشتر بحث برانگیز نظرات. این دو اغلب به نظر می رسد با هم در روز های اخیر از جمله توزیع مواد غذایی جعبه به برانکس ساکنان در تاریخ 5 ژوئن. 15 کنگره منطقه یکی از فقیرترین کشور با درآمد متوسط از $30,000 و نزدیک به 34 درصد از مردم زیر خط فقر زندگی می.

برانکس ایالات سیاسی کمیته اقدام که مخالف دیاز Sr. است شکایت با کمیسیون انتخابات فدرال در اوایل این ماه وی از سوی مامورین که دیاز, Sr. آگاهانه پذیرفته شده “غیر قانونی شرکت سهم” توزیع مواد غذایی ارائه شده توسط تازه مستقیم به شهر قصبه رئیس جمهور در خارج از شورای شهر منطقه اما در کنگره منطقه. دیاز Sr. را رد کرده است که او در مبارزات انتخاباتی.

“به عنوان یک طرفدار تهمت ضد انتخاب ضد همجنسگرایان سیاستمدار که خود را سپری کرده است کل بی اثر حرفه ای تقویت جمهوری خواهان مانند تد کروز سارا پیلین و رودی جولیانی, Rubén دیاز Sr. نباید خود را سیرک سفر به واشنگتن است. در زمانی که ما نیاز به پویا رهبری دیاز Sr. عجیب و غریب antics و دیدگاه های افراطی خواهد صدمه دیده برانکس جنوبی و شهر نیویورک” سخنگوی برانکس متحد در بیانیه ای گفت به سلامت.

دیاز Sr. همچنین ممکن است از مزایای ذکر شده در انتخابات به عنوان “Rubén دیاز” با هیچ تاریخ و یا ارشد اصلاح این معنی که برخی از مردم ممکن است مطمئن نیستید که Rubén دیاز آنها حمایت می کنند.

“من فکر می کنم این واقعیت است که او در انتخابات به عنوان “Rubén دیاز’ او را در تلاش به اشتباه به مردم گفت:” مجلس مایکل بلیک نامزد دیگری در مسابقه. “او کاملا رقابتی است شما نمی توانید نادیده بگیرد اما مانند هر کمپین شما باید برای داستان خود را بگویید.”

بلیک است که معاون رئیس کمیته ملی حزب دموکرات است که پشتیبانی از چندین نفوذ محلی اتحادیه های کارگری. بلیک نیز تایید شده توسط بازوی سیاسی از کنگره سیاه حزبی.

Ocasio-کورتز و دموکراتیک سوسیالیست آمریکا در حال حمایت از جامعه فعال Samelys لوپز. دیگر نامزدها عبارتند از سابق شورای شهر سخنران ملیسا علامت-Viverito; عضو شورای Ydanis Rodriguez; Chivona Newsome یک co-founder of Black Lives Matter of Greater New York; توماس راموس یک مدیر برنامه در برانکس River Community Center; و Frangell Basora سابق کارآموز برای Serrano.

باز داشتن کنگره صندلی در شهر نیویورک است که یک بار در یک نسل فرصت برای بسیاری از سیاستمداران جوان به چند تن از اعضای نیویورک هیئت شده اند در خانه برای چند دهه. تورس به ذکر است که چند تن از نامزدها در اولیه از جمله بلیک فرار برای شهر نیویورک, عمومی, مدافع یک موقعیت به عنوان یک سنگ پله به تبدیل شدن به شهردار 2019.

“وجود دارد فرصت طلب مقامات منتخب که در حفظ و در حال اجرا برای بالاتر منشی” تورس گفت. او همچنین معتقد است که “هر شورشی فکر می کند آنها تناسخ در جسم تازه از AOC.”

بلیک پاسخ داد که “مردم در حال رفتن برای رای دادن برای هر کس که آنها برای رای دادن” و گفت که موضوع خود را از ” باور در برانکس است “نه فقط یک بوش آن را درست طرز فکر.”

مترقی نامزدها در همسایه کنگره مناطق در حال به دست آوردن کشش. در علاوه بر این به Ocasio-کورتز در منطقه 14 مترقی نامزد جمال بومن است که نصب یک چالش مهم برای دیرین وقت الیوت انگل در 16 کنگره منطقه. در منطقه ای که در آن برنده دموکراتیک اولیه به مثابه پیروزی در انتخابات در ماه نوامبر هر کس غالب در این مسابقات می تواند مجموعه ای از تن برای آینده سیاست در شهر نیویورک است.

“شما فقیرترین کنگره منطقه متنوع ترین منطقه و دموکراتیک ترین منطقه همه در یک. و نیویورک-15 می تواند نشان می دهد به کشوری که در آن ما به عنوان یک کشور به خصوص در شهری آمریکا” بلیک گفت.

یوسف revisits songs of Cat Stevens

پشت در مبارزات انتخاباتی تهمت را رد COVID تست

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo: 60 دقیقه مصاحبه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de