گوگل قصد دارد به سرمایه گذاری دو میلیارد دلار در لهستان داده hub


ورشو: گوگل قصد دارد به سرمایه گذاری تا دو میلیارد دلار در یک دیتا hub در لهستان پیشرو لهستانی کسب و کار روزانه گزارش روز چهارشنبه با تکرار یک حرکت توسط مایکروسافت اعلام کرد در اوایل این سال است.

“Google Cloud منطقه در ورشو بزرگترین سرمایه گذاری در این نوع زیرساخت در لهستان” ماگدالنا Dziewguc گوگل ابر مدیر توسعه کسب و کار برای کشور و منطقه گفت: Puls Biznesu.

اما ارائه یک جمع خاص برای سرمایه گذاری Puls Biznesu گفت: این امر می تواند بین 1.5 و 2.0 میلیارد دلار (1.3 میلیارد و 1.8 میلیارد یورو).

Dziewguc گفت: این پروژه عملیاتی می شود تا اوایل سال آینده.

“این بخشی از گسترش رایانه و ارتباطات راه دور زیرساخت در اروپا است که هزینه بیش از 15 میلیارد یورو از سال 2007” Puls Biznesu گفت.

مایکروسافت اعلام کرد در ماه مه که این امر سرمایه گذاری یک میلیارد دلار در لهستان به گسترش عملیات خود از جمله ایجاد یک منطقه ای جدید cloud-computing داده hub.

هر دو سرمایه گذاری در یک زمان بسیار مهم برای اقتصاد لهستان به عنوان coronavirus بحران بدان معنی است که کشور اتحادیه اروپا از 38 میلیون نفر مواجه است اول آن رکود اقتصادی پس از فروپاشی کمونیسم از سه دهه پیش است.

گوگل و مایکروسافت در میان رهبران جهانی در ارائه خدمات ابری — یک صنعت ارزش صدها میلیارد دلار است.

و همچنین به عنوان شارژ برای خدمات ابر اپراتورها قادر به برداشت مقدار بسیار عظیمی از داده ها و باز کردن بسیاری دیگر از جریان درآمد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de