جینا کوپر دفاع جفت یگدیگر: ما همه ما را در تصمیم گیری های خود’

جفت غرور! جینا کوپر است که باز مورد مصرف او جفت در قرص پس از دخترش پریسلی تولد.

“آن است که بسیار سرد و دارای مزایای بسیاری,” the Bachelor in Paradise آلوم 31 نوشت: در شنبه, ژوئن 23, Instagram داستان. او در ادامه برای به اشتراک گذاشتن ویدئوها از جفت داده ها با یگدیگر هشدار رسانه های اجتماعی خود را پیروان در مورد آنها “معده ضعیف[s].”

Jenna Cooper Defends Placenta Encapsulation
جینا کوپر و دختر پریسلی. حسن نیت ارائه میدهد جینا کوپر/Instagram

سابق واقیعت ستاره رفت به نوشتن “من پیام های در مورد چگونه برخی از شما عزیزان را جفت یگدیگر مزایا و برخی از شما نمی فکر می کنم به اندازه کافی وجود دارد اثبات علمی. من باز به یادگیری بیشتر و کاملا خوب با نظرات. چیز خوبی است که همه ما را به تصمیم گیری های خود ما.”

ایندیانا بومی و پسر کارل هادسوناستقبال را به نوزاد دختر در ماه گذشته به طور انحصاری گفتن ما هفتگی در یک بیانیه گفت: “ما حتی نمی تواند توصیف قریب به اتفاق عشق و شادی ما احساس می کنیم جلسه ما کمی آفتاب! ما خدا را شکر برای همه حمایت و نمی توانید صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن سرگرم کننده تر به روز رسانی.”

جدید, مادر, به قلم یک پیام شیرین به هادسون در یکشنبه, ژوئن 21. “روز پدر مبارک! کارل شما مانند یک پدر بزرگ” او نوشت: از طریق Instagram. “پریسلی [ما خوک مروارید] و من خوش شانس را به شما. شما خیلی شیرین و کار سخت و شما الهام بخش من است.”

به لیسانس آلوم مشترک بارداری اخبار در ماه ژانویه با یک Instagram نامه به نوزاد-به-می شود.”من امیدوارم که شما می دانید که من در حال حاضر دوست دارم شما بیشتر از من می تواند تصور ممکن است” کوپر زیر نویس عکاسی از خود در آن زمان است. “من امیدوارم که شما تعقیب و گریز همه از رویاهای خود را, و من با وجود حمایت شما تمام راه. من امیدوارم که شما من روح و حس شوخ طبعی و هرگز متوقف خنده. من امیدوارم که شما خود را پدر و کردار و اخلاق کاری و هرگز متوقف کنجکاو بودن. من امیدوارم که شما می توانید چشم پوشی منفی از جهان و همیشه ایستادن برای خودتان. من امیدوارم که شما را دوست دارم عیسی با تمام قلب خود را و هرگز فراموش نکنید که چگونه خاص شما هستند.”

سابق ABC شخصیت در ادامه به سند نوزاد دست انداز پیشرفت از babymoon لباس شنای زنانه دوتکه تصاویر به آینه selfies.

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!