کتی پری مجموعه به ویژه کنسرت زنده در BeApp برای یک علت خوب

وبلاگ بودند و مشغول نگه داشتن این هفته از Katy Perry آماده برای قرار دادن بر روی یک ویژه کنسرت زنده در BeApp برای یک علت خوب است به رز بایرن, نیکول کیدمن, دانیل مک دونالد و بیشتر استقبال مهمانان به مجازی والاتر از Babyteethبه اسکارلت جوهانسون به دنبال شیک در Hamptons. خوانده شده در برای پیدا کردن بیشتر از آنچه که ستاره شده اند تا!

کتی پری را در یک ویژه کنسرت زنده در روز جمعه, ژوئن 26, از استودیو او در جدید gamified موسیقی پلت فرم BeApp در همکاری با کوکا کولا پایه و اساس برای جمع آوری کمک برای International Red Cross and Red Crescent Movement برای حمایت از COVID-19 دانست.

— IFC Films و رز بایرن, Debra Granik, Mary Harron, Amy Heckerling, Nicole Holofcener, نیکول کیدمن, دانیل مک دونالد, Tayarisha Poe و لولو وانگ استقبال مهمانان به مجازی والاتر از Babyteeth که در آن مهمانs ارائه شد پیشبرد screeners پیش از انتشار این فیلم و تنظیم برای پخش زنده گفتگو آنلاین با مدیر Shannon Murphy و بیشتر تعدیل توسط SAG-AFTRA بنیاد مارا وبستر.

— لوی میزبانی خود استفاده کنید و مکالمه صوتی در Instagram Live با Kendrick Sampson و دکتر ملینا عبدالله که در آن آنها صحبت در مورد فعالیت های بهداشت روان و Sampson فیلم Miss Juneteenth.

— جانی بود با همکاری مالیبو مبتنی بر طراح مد آماندا باند در 19 قطعه کراوات رنگ مجموعه برای تابستان.

Rosario Dawson لذت بردم اجتماعی فاصله حمل کردن تجربه در کوین اسمیت Mooby پاپ آپ در وست هالیوود

Playboy نشستم با قمر Bridgers به بحث در مورد آلبوم جدید, دیروز, فردا, در میان موضوعات دیگر از جمله معنویت قرنطینه و زندگی ماده تظاهرات.

— قهرمان منتشر شد یک مجموعه جدید که می پردازد ادای احترام به قهرمان و MTV نفوذ در ’90s در خیابان سبک و فرهنگ هیپ هاپ از طریق نمادین چاپ یکپارچهسازی با سیستمعامل به نظر می رسد و رنگ های روشن در مردان crewneck پیراهن مخازن و کت و زنان bodycon لباس و onesies.

Jadakiss
Jadakiss حسن قهرمان

— HBO حداکثر میزبانی مجازی شراب خواری رویداد جشن فصل 3 والاتر از, کمدی, هیجان انگیز, سری, جستجو حزبکه در آن مهمانان VIP دریافت رمز و راز کیت با سرنخ به باز کردن سفارشی کلاه از آدم JK, صفحه اصلی کالا از DS و دورگا کوکتل و ارواح از بروکلین و فریزر و پادشاهان شهرستان رسومات و سرگرم کننده خود هدایت نقشه بروکلین.

Sunwink میزبانی مجازی باغبانی داخل سالن جلسه روز شنبه, ژوئن 27 در 3 p. m. ET. به رهبری توسط کریستوفر گریفینیک.k.یک. گیاه Kween, که, راهنمای مهمانان از طریق انتشار, تظاهرات, به اشتراک گذاری, کاشت راهنمایی و ترفندها و صحبت در مورد اهمیت سبز تا فضای خود را برای بهداشت بهتر در حالی که با استفاده از منابع از Horti و با بهره گیری از Sunwink گیاهی نیرو بخش. این رویداد کمک مالی مبتنی بر با تمام درآمد حاصل به طور مستقیم به نفع مارشا P. Johnson, موسسه, یک سازمان است که با این نسخهها کار برای حفاظت از حقوق بشر از نما مردم است.

J Balvin
J Balvin حسن نیت ارائه میدهد از J Balvin

— بیوکنن ویسکی همکاری با J Balvin به صورت جهانی در تاریخ کنسرت در پشت Colores و #BuchanansMixes زوم از پیش نشان می دهد که در آن شرکت کنندگان ساخته شده خوشمزه بیوکنن کوکتل با بالا mixologist بیش از زوم و جشن با Colores الهام نوشیدنی.

— افراد مشهور دوست داشتم با نام تجاری Wildflower موارد راه اندازی خود را “قدرت گل” موارد و اهدا خواهد شد 100 درصد از درآمد حاصل از این مورد به این مارشا P. Johnson موسسه در سراسر مانده از غرور ماه.

هنرمند طراحی لباس و تاثیر گذار فرشته مرینوس, میزبانی, مجازی غرور رویداد با جی جی,زرق و برق دار پاتریک Starrr, مانی گوتیرز, Miss Shalae, Laganja Estranja و نیکیتا Dragun که در آن آنها به اشتراک گذاشته بینش گسترش آگاهی ارائه شده چگونه است برای اینکه یک متحد خوب و پول لس آنجلس همجنسگرایان مرکز و سند چشم انداز جمعی. هنرمند مدل اهدای 10 دلار برای هر آرایش غرور نرم افزاری و درآمد حاصل از این نام تجاری نسخه محدود غرور مجموعه با طراح مد Bryan Hearns به لس آنجلس همجنسگرایان مرکز و سند چشم انداز جمعی.

Jaime King and Kate Walsh در زمان به Instagram برای نشان دادن حمایت از افراد مشهور, hairstylist , Ted Gibsonکه صاحب بازیگران توسط Ted Gibson و به تازگی آغاز شده و یک سازمان غیر انتفاعی به نام ارزش تا پایه که حامی بورسیه پرورش mentorships و تشویق صاحبان کسب و کار شروع کسب و کار خود را.

اسکارلت جوهانسون به تن ریل لباس در حالی که در Hamptons.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de