لیلی Reinhart انتقاد شدید ‘توهم’ مردم پس از تجاوز جنسی اتهامات

صحبت کردن ذهن خود را. لیلی Reinhart منعکس شده در “ملاحظه ای خودخواه” مفهوم انصراف از فرهنگ پس از او یکی از چهار ریوردیل ستاره متهم به تجاوز جنسی در یکشنبه 21 ژوئن.

“مردم واقعا بسیار خشمگین من…. و آن را بسیار سخت به نگه داشتن خودم از انفجار بیشتر از زمان. ما در جهانی زندگی می ملاحظه ای خودخواه انسان” Reinhart, 23 توییتی در دوشنبه 22 ژوئن به ظاهر با اشاره به رسوایی. “تلاش می شود شخصی که با خود مهربان نیست زنده در خود توهم هستی. اگر شما در حال تأمل در اقدامات خود را, شما در حال رشد — شما در حال زندگی نمی کند.”

این زرنگ ستاره اصرار داشت که “هیچ چیز قابل توجه در مورد داشتن بیش از حد غرور” و خواست خوانندگان به نگاهی نزدیک تر به آنچه باعث می شود آنها را به رفتار در راه منفی. “رها کردن نفس خود را. نگاهی به اطراف. مالکیت” او نوشت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر. “شما نباید لاف زدن در مورد هرگز اشتباه بودن. این تنها اثبات است که شما نمی توانید با خودتان صادق باشید.”

Lili Reinhart Urges Others to 'Take Ownership' and Stop Living in Their 'Own Delusional Universe' After Sexual Assault Allegations
لیلی Reinhart حضور زنان زرق و برق از جوایز سال در نیویورک در نوامبر 12, 2018. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

Reinhart سری مرموز توییتهایی می آید یک روز پس از آن او در پاسخ به آنچه که او را به عنوان “داستان نادرست” در مورد او و ریوردیل costars Cole Sprouse, ونسا مورگان و KJ Apa. پس از یک کاربر توییتر متهم Sprouse, 27, از رفتار نامناسب در سال 2013 حزب بیشتر اتهامات علیه دیگر CW ستارگان در چند ناشناس حساب های رسانه های اجتماعی. Reinhart اصرار داشت که او “همیشه گرفته, تجاوز جنسی اتهامات جدی” و بصورتی پایدار و محکم رد این اتهامات ساخته شده در برابر او و همکار بازیگران.

“من نمی توانم فکر می کنم از چیزی پیچیده تر از دروغ مورد تجاوز جنسی” او توییتی در روز یکشنبه. “آن وقت مردان و زنانی که به اندازه کافی شجاع به جلو آمده و با حقیقت است. این نوع دروغ می تواند خراب کردن زندگی و مشاغل– و من می توانم آن را یک دروغ به این دلیل که فردی که اتهامات در حال حاضر پذیرفته شده است که از این داستان ساخته شد. … ما به دنبال گرفتن اقدام قانونی. این نوع از بیمار رفتار تنها مضرات درست بازماندگان است.”

مدت کوتاهی قبل از اوهایو بومی نوشته شده واکنش او Sprouse صحبت کردن در مورد این اتهامات در یک بیانیه از خود. “من را از این اتهامات بسیار جدی خواهد بود و کار کردن با حق تیم برای رسیدن به ریشه آن” دیزنی آلوم که از تقسیم Reinhart در ماه مه نوشت: از طریق توییتر.

در میان “فوق العاده مخرب” و “مشمئز کننده” ادعا Madelaine Petsch و Camila مندس هر نشان داد تزلزل پشتیبانی از costars آنها در رسانه های اجتماعی.

“من واقعا مطمئن نیستید که چرا کسی که همیشه فکر می کنم که این یک OK چیزی که برای انجام” Petsch, 25, گفت: در یک سری از فیلم های او Instagram داستان در روز یکشنبه. “مانند چگونه شما جرات. به دلیل این است دلیل که چرا قربانیان از ترس به جلو آمده و در وهله اول. این است دلیل که چرا مردم باور نمی قربانیان تجاوز جنسی و در عین حال شما در اینجا انجام این آنلاین نیست.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de