شمالی: کیم معلق علیه جنوب برای کره ای بست

1 / 10

South Kore کره تنش

ضد جنگ فعال دارای کارت در یک کنفرانس مطبوعاتی به تقاضای صلح در شبه جزیره کره در آستانه سالگرد 70 از وقوع جنگ کره در سئول کره جنوبی چهارشنبه 24 ژوئن سال 2020 است. رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به حالت تعلیق نظامی خود را در برنامه را مشخص اقدام تلافی جویانه در برابر کره جنوبی, رسانه های دولتی گفت: احتمالا کاهش فشار علیه رقیب خود در میان متوقف مذاکرات هسته ای با تهمت و دولت. (AP Photo/Ahn Young-joon)

سئول کره جنوبی (AP) — کره شمالی روز چهارشنبه گفت رهبر آن, کیم جونگ سازمان ملل متحد به حالت تعلیق در برنامه ریزی نظامی تلافی جویانه در برابر کره جنوبی در یک آشکار کاهش فشار مبارزات انتخاباتی آن را برپا کرده و در برابر رقیب خود در میان متوقف مذاکرات هسته ای با تهمت و دولت.

هفته گذشته کره شمالی اعلام کرد که روابط با کره جنوبی تا به حال به طور کامل پاره شده. آن را نابود و یک اینتر-کره ای دفتر رابط در خاک خود و تهدید نامشخص اقدام نظامی به سرزنش سئول برای عدم پیشرفت در همکاری های دو جانبه و ضد کره شمالی جزوات که فعالان باید شناور توسط بالون در سراسر مرز.

تحلیلگران می گویند کره شمالی پس از به عمد بالا بردن تنش در هفته ممکن است کشیدن دور فقط به اندازه کافی به اتاق را برای کره جنوبی سازش است.

در بیانیه ای جداگانه ارشد کره شمالی حزب حاکم گفت: آینده از بین کره ای روابط خواهد بستگی جنوبی “نگرش ها و اقدامات.”

اگر کیم جونگ سازمان ملل متحد می کند و در نهایت انتخاب کردن برای اقدام نظامی او ممکن است رزومه توپخانه دریل و دیگر تمرینات در خط مقدم مناطق یا باید کشتی عمدا عبور از اختلاف غرب مرز دریایی بین کره است که صحنه درگیری خونین در سال گذشته است. اما هر گونه اقدام به احتمال زیاد به اندازه گیری برای جلوگیری از مقیاس کامل تلافی از کره جنوبی و ایالات متحده در جهان ،

شمال رسمی مرکزی کره ای نیوز گفت: Kim ریاست ویدئو کنفرانس بیش از یک جلسه سهشنبه حاکم حزب کارگران مرکزی نظامی کمیسیون که تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن برنامه برای اقدام نظامی علیه جنوب به پیشنهاد شمالی را رهبران نظامی.

KCNA مشخص نیست که چرا این تصمیم بود. آن گفت: دیگر بحث شامل تقویت این کشور در “جنگ بازدارنده.”

آژانس بعد از انتشار بیانیه توسط کیم یونگ چول معاون رئیس حزب کارگران کمیته مرکزی که تمسخر کره جنوبی وزیر دفاع Jeong Kyeong-دوو برای نظرات خود را در طول یک جلسه مجلس ابراز اعتماد به نفس در جنوب نظامی آمادگی و اصرار شمال به طور کامل برداشت خود را تهدید به اقدام نظامی است.

“در حالی که این صدا ممکن است مانند یک تهدید نمی توان آن را سرگرم کننده (برای جنوب) هنگامی که ما به تعویق افتادن’ می شود ‘تجدید نظر”‘ کیم یونگ چول گفت.

به عنوان رهبر کره شمالی سابق بالا هسته ای, مذاکره, کیم یونگ چول سفر به واشنگتن و ملاقات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو بار در سال 2018 در حالی که راه اندازی نشست با کیم جونگ سازمان ملل متحد.

Yoh سنگ-کلید سخنگوی کره جنوبی وحدت, وزارت, گفت, سئول است “از نزدیک بررسی” شمالی گزارش اما نمی بیشتر استادانه درست شده.

Yoh نیز گفت: این اولین گزارش در رسانه های دولتی از کیم برگزاری ویدئو کنفرانس در نشست اما او نمی ارائه یک پاسخ خاص وقتی پرسیده شد که آیا تا به حال چیزی برای انجام با کوروناویروس.

کره شمالی می گوید آن را ندارد تا به حال هر COVID-19 مورد آن ادعا را مورد سوال خارج از کارشناسان.

کیم دونگ-yub یک تحلیلگر از سئول موسسه کنون مطالعات شرقی گفت: این احتمال وجود دارد که شمالی است که انتظار برای اقدام بیشتر از جنوب به نجات روابط از آنچه در آن می بیند به عنوان یک موضع قدرت و نه از نرم شدن مواضع خود نسبت به رقیب خود است.

“آنچه روشن است این است که شمال گفت: (اقدام نظامی) به تعویق افتاد نه لغو” گفت: کیم سابق کره جنوبی مقام نظامی شرکت کننده در بین کره ای نظامی در مذاکرات است.

دیگر کارشناسان می گویند شمالی است که به دنبال چیزی عمده از جنوب احتمالا یک تعهد برای از سرگیری عملیات در توقیف یک کارخانه مشترک پارک در کائسونگ که بود که در آن رابط اداری واقع شده و یا راه اندازی مجدد کره جنوبی تور شمال الماس کوه رفت و آمد مکرر. مراحل آن ممنوع تحریم های بین المللی علیه شمال بیش از برنامه سلاح های هسته اش.

شمال دارای سابقه شماره گیری فشار علیه جنوب هنگامی که نتواند آن را به آنچه در آن می خواهد از ایالات متحده است. شمال اخیر گام های پس از ماه از سرخوردگی بیش از سئول تمایل به سرپیچی از ایالات متحده آمریکا و راه اندازی مجدد اینتر-کره ای و پروژه های اقتصادی که نفس زندگی را به شمال را شکسته اقتصاد است.

“در حال حاضر نیست آن زمان برای هر کسی که در سئول یا واشنگتن به خود تبریک در مورد بازداری کره شمالی گفت:” Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول.

“ممکن است یک مکث در تحریکات یا پیونگ یانگ ممکن است به طور موقت deescalate در جستجوی خارجی امتیازات. اما کره شمالی تقریبا قطعا همچنان به تقویت آن به اصطلاح ” عامل بازدارنده.’ زمانی که کیم رژیم حاضر به denuclearize آن است که به احتمال زیاد به استفاده از سئول به عنوان یک قربانی برای نوسازی ارتش و سیاست داخلی اقتصادی مبارزه پس از شکست به پیروزی تبریک بگویم.”

چهره عمومی از شمال اخیر هجوم جنوبی شده است, کیم یو جونگ, قدرتمند, خواهر کیم جونگ سازمان ملل متحد که تایید شده است خود را به عنوان بالا رسمی در بین کره ای امور. صدور اظهارات تند از طریق رسانه های دولتی او گفت: شمال را تخریب از دفتر رابط خواهد بود فقط برای اولین بار در یک سری از اقدامات تلافی جویانه در برابر “دشمن” در جنوب و که او آن را ترک به شمال نظامی به آمده تا با گام های بعدی.

ستاد شمالی ارتش گفت: این امر ارسال نیروهای نظامی به mothballed بین کره ای همکاری سایت در Kaesong و الماس کوه و راه اندازی مجدد نظامیان در خط مقدم مناطق. از جمله مراحل را خنثی مجموعه ای از معاملات کره رسیده در سراسیمگی از دیپلماسی در سال 2018 ممنوع است که آنها از گرفتن اقدامات خصمانه علیه یکدیگر است.

در محکومیت جنوبی بیش از anti-شمال جزوات شناور توسط کره شمالی پناهندگان در سراسر مرز کره شمالی روز دوشنبه گفت که آن را چاپ 12 میلیون از آن خود تبلیغ جزوات به کاهش بیش جنوب در آن چه خواهد بود بزرگترین ضد سئول پخش اعلامیه کمپین.

آن را بلافاصله روشن که آیا کیم جونگ سازمان ملل متحد تصمیم به عقب نگه دارید اقدام نظامی خواهد تحت تاثیر قرار دهد این کشور قصد دارد برای پخش اعلامیه. شمال نظامی گفته بود آن را باز مناطق مرزی در زمین و دریا و برای حفاظت از غیر نظامیان درگیر در پخش اعلامیه مبارزات.

مذاکرات هسته ای میان کره شمالی و ایالات متحده آمریکا تا حد زیادی متوقف شده پس از کیم دوم اجلاس با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته در ویتنام که در آن آمریکایی ها را رد کرد کره شمالی خواسته برای عمده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از آن قابلیت های هسته ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de