Ocasio-کورتز اتحاد بیشتری را صرف مبارزات انتخاباتی پول این چرخه از هر حزب دموکرات برای انتخابات مجدد


الکساندرا Ocasio-کورتز ابراز رزرو در مورد جو بایدن: گتی ایماژ

فقط در دو سال نماینده کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز ساخته شده سیاسی عملیات rivalling کسانی که از برخی از پرکار ترین, جمع آوری اعانه, darren gould در واشنگتن است.

نیویورک از حزب دموکرات صرف پول بیشتر از هر خانه دموکرات به دنبال انتخاب مجدد در این پاییز توپخانه حداقل $6.3 m تا کنون در این چرخه با وجود نمایندگی یکی از لیبرال ترین مناطق در کشور است.

که هیچ دلیلی برای وحشت: Ms Ocasio-کورتز هنوز $4.6 m در نقد چپ در مبارزات انتخاباتی او حساب پس از جمعآوری در بیش از $10.5 m گذشته حدود 18 ماه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط کمیسیون انتخابات فدرال.

برای Ms Ocasio-Cortez اسراف هزینه های کمپین یک سرمایه گذاری است که در آینده سیاسی. به ساخت پایدار دهنده پایه برای تبدیل شدن به یک قدرت ملی, بازیکن سیاستمداران باید صرف بزرگ است.

اما با Ms Ocasio-کورتز تا حد زیادی اجتناب استادانه درست شده 1000 $در هر بشقاب شام که به طور سنتی به صف سیاستمداران’ کمپین خزانه این بدان معناست که او باید مهار دیجیتال قلمرو او به عنوان فریم او تجمع منابع به عنوان محصول پیشرو “جنبش است.”

Ms Ocasio-کورتز استفاده کرده است بیش از $1m در Facebook تبلیغات تا کنون در این چرخه درخواست کوچک-دلار کمک های مالی (که توسط کمک های مالی از $200 یا کمتر) به کمپین یک بررسی از او FEC سوابق نشان می دهد.

در مارس به کنگره انتخاباتی کمیته صرف $168,056 در Facebook ads درخواست از خیرین برای کمک به او در شکست سه رقبا در منطقه 14 دموکراتیک اولیه که برگزار خواهد شد در روز سه شنبه و است که اساسا تعیین خواهد شد که برنده انتخابات عمومی در لیبرال منطقه.

بزرگترین تهدید برای Ms Ocasio-کورتز سابق تلویزیون لنگر و نویسنده میشل Caruso-Cabrera سابق جمهوریخواه که دریافت قابل توجهی در حمایت از بزرگ-دلار اهدا کنندگان با تمرکز خاص در بخش مالی.

“او یک سوسیالیست دموکراتیک و او polarising, تفرقه نیروی” Ms Caruso-Cabrera گفت: از Ms Ocasio-کورتز در طول یک مجازی دموکراتیک اولیه بحث بیش از آخر هفته.

“او اشتباه برای بار. او اشتباه است برای نیویورک و او اشتباه است برای محله ما” Ms Caruso-Cabrera گفت.

مالی موفقیت Ms Ocasio-کورتز’ مردمی دیجیتال مبارزات انتخاباتی نشان می دهد در غیر این صورت: کوچک-دلار کمک های مالی مسئول نزدیک به 80 درصد از پول این کنگره مطرح شده است و این چرخه هر او نامزد مشخصات در باز کردن اسرار است.

در مقایسه با, بالا, خانه, جمع آوری کمک عربستان شلاق استیو Scalise است به دست آورده فقط 44 درصد از حدود 20متر او مطرح شده است و تا کنون این چرخه را از طریق کوچک-دلار کمک های مالی, با توجه به باز کردن اسرار است.

بالا-جمع آوری کمک مالی خانه دموکرات این چرخه منجر استیضاح محقق آدام شیف مطرح 54 درصد از کل بودجه مبارزه انتخاباتی از طریق کوچک-دلار کمک های مالی.

Ms Ocasio-کورتز همچنین استخدام یک کمپین قوی کارکنان برای کمک به عملیات اجرا هموار.

نزدیک به سه ده نفر در دریافت حقوق و دستمزد چک نظارت از کنگره انتخاباتی حساب در ماه مه و ژوئن کارکنان اندازه بیشتر خور جدی سنا عملیات.

در واقع Ms Ocasio-کورتز است و نه حکومت به چالش کشیدن رهبر اقلیت سنا چاک شومر که برای انتخابات مجدد در سال 2022.

“راستش این خبر چرخه است تا مجنون — چه کسی می داند که در آن هر یک از ما در حال رفتن به در سال 2022 او گفت:” در ماه آوریل در پاسخ به سوال یکی از راهکار سیاسی در مورد یک پتانسیل اولیه چالش به آقای شومر.

حداقل یک نفر فکر می کند Ms Ocasio-کورتز خواهد برنده شدن در چنین مرحله نهایی مسابقات: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Retweeting یک داستان از واشنگتن تایمز روز یکشنبه در مورد فشارهای Ms Ocasio-کورتز مواجه است به اجرا در برابر آقای شومر رئیس جمهور افزود کلمات تشویق.

“در واقع خواهد بود که یک بهبود بزرگ — و او برنده خواهد بود!” آقای ترامپ نوشت.

ادامه مطلب

تهمت و ادعای خود را خواهر زاده ‘مجاز’ به نوشتن کتاب آینده

کاخ سفید اصرار دارد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: دولت به سرعت تست

تهمت متهم با استفاده از $14bn برای coronavirus تست و ردیابی

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین” پس از تنها 6,000 مردم نشان می دهد تا به کمپین تجمع

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا 2020 انتخابات خواهد بود ‘تقلب’ توسط پست الکترونیکی-در برگه های رای

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de