Padma Lakshmi نوشیدنی 12 فنجان چای در روز: پیدا کردن آنچه که او تنقلات در

Padma Lakshmi‘s عشق بی شرم از مواد غذایی است که در همه چیز او می خورد در یک روز. در حالی که از عشق, از دست دادن, و آنچه ما خوردند نویسنده می کند باید یک زن و شوهر از کالاهای اساسی در رژیم غذایی مانند چای و سیب با کره بادام زمینی, غذا خوردن, رژیم متفاوت است بسته به اینکه آیا یا نه او فیلمبرداری سرآشپز بالا.

هنگامی که او کار بر روی براوو نشان می دهد, برای مثال, Lakshmi, 49, تلاش می کند به خوردن بیش از حد مواد غذایی است. “من می خواهم به شرکت کنندگان پر مخاطب از من اشتها به خصوص در نیمه اول این فصل گفت:” هارپر بازار در یک مصاحبه تصویری ارسال شده در ژوئن 18. “من باید گاهی اوقات سعی کنید 19 غذاهای مختلف که در quickfire به تنهایی.”

هند و بومی افزود: “من معمولا سعی کنید و یک یا دو نیش. من سعی می کنم و جویدن به آرامی بنابراین من لازم نیست به یک سوم نیش و من کامل دهان-احساس تجربه هر آنچه که آنها در حال دادن به من.”

به “پاک کردن” هر غذایی او را خورده و در حالی که کار لاکشمی شلاق تا “بد بو نوشیدنی” ساخته شده با چای سبز با عسل آب آلبالو مصرف یک ویتامین C بسته و یک “آید تپه حرکت شبیه چمچه زنی از پودر فیبر.” اما اگر او نمی کند, نوشیدنی سفارشی آشامیدنی به سرعت به اندازه کافی آن را واژک به “یک لجن.”

“این مهم است به نوشیدن که سریع” او تکرار کرد. “این بسیار لذت بخش نیست — این است که یک درمان — این دارو برای من بدن چون من تا به حال به خوردن هر غذایی بد بو من تا به حال به خوردن. هنگامی که شما در حال غذا خوردن است که غذای زیادی به سیستم شما انتظار بیشتر مواد غذایی است.”

از آنجا که آسان عجیب و غریب نویسنده می خورد غذا بیشتر از او به طور معمول در حالی که فیلمبرداری او را نگه می دارد وعده های غذایی خود را به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است هنگامی که او روز کاری به پایان می رسد. “هنگامی که من خانه هستم, من نمی خواهم به خوردن هر یک از این تصور بیش از چاشنی چسبنده, مواد غذایی,” او گفت:. “برای شام من فقط خوردن ساده کاسه برنج بخار پز با دال یا زرد و عدس.”

هر چند لاکشمی بستری او از دسر فرد او لذت بردن از برخی از ومزه شکلات تیره از زمان به زمان. “وجود دارد این شکلات که حبه فلفل و زنجبیل کریستال,” او گفت:. “من تنها واقعی شیرین درمان به طور منظم خواهد شد نیمی از یک نوار از شکلات.”

پایین ببینید چه چیز دیگری لاکشمی می خورد در یک روز!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de