حامله ‘DWTS’ Pro لیندسی آرنولد نشان می دهد 20-هفته Baby Bump: عکس

سالن کودک دست انداز! لیندسی آرنولد نشان داد ممکن است که او در انتظار اولین فرزند او و شده های دوران بارداری به روز رسانی از زمان.

“Ohhhhhh کودک و” رقص با ستاره ها نرم افزار زیر نویس, PDA, تصاویر با شوهرش سام gem noble ، “پدر و مادر شما را دوست دارم در حال حاضر. #November2020.”

روز بعد یوتا بومی جامعی آینه عکاسی از خود به او نشان می دهد جوانه زدن حلقه در یک دست کت و شلوار حمام در حالی که برگزاری یک سونوگرافی شات. “14 هفته و شمارش” آرنولد نوشت طریق Instagram. “نمی توانید صبر کنید برای از نو خلق این تصویر به ما کمی کودک رشد می کند و به تماشای پیشرفت است.”

حرفه ای, رقصنده باله مشترک رابطه جنسی از او و gem noble نوزاد-به-بعد از آن که در همان ماه. “ما فراتر از مبارک در مورد ارزش ما دختر کوچولو و او را خیلی دوست دارم در حال حاضر!” ABC شخصیت گفت: ما هفته به طور انحصاری است. “ما هر دو احساس به شدت که ما با داشتن یک پسر پس از آن بود که چنین تعجب سرگرم کننده. من در حال حاضر خرید تمام لباس دختر بچه من و ما فقط نمی توانید صبر کنید تا زمانی که او است که در اینجا!”

همانطور که برای بارداری علائم آرنولد بوده است که عمدتا “احساس خوب است.” او مزبور ممکن است یک آینه عکاسی از خود: “یک کمی از حالت تهوع و خستگی آمدن این هفته اما دانستن اینکه کودک به اندازه یک آووکادو در آن وجود دارد باعث می شود من بسیار هیجان زده است.”

در ماه ژوئن ویدیو یوتیوب بارداری ستاره به اشتراک گذاشته هوس. در حالی که او معمولا دوست دارد “تمام مواد غذایی” آرنولد گفت: “یک چیز است که برای من این است که از آنجایی که من متوجه شدم باردار هستم و به طور مداوم هوس های سرد, تازه, همه چیز [مانند] fresh-cut سالاد و میوه های تازه. … این واقعا به من کمک کرد با تهوع و با سطح انرژی من.”

او و همسرش گره خورده گره در ژوئن 2015. “من عاشق سام پس من 16 سال و امروز من رسما به صرف بقیه زندگی من با او از طریق giggles و اشک و هر لحظه در میان!” عروس گفت ما در یک بیانیه در آن زمان است.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن مادر به کودک دست انداز عکس ها در طول دوره بارداری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de