شمال رسمی KCNA گفت: کیم روز سه شنبه به ریاست یک نظامی مرکزی کمیسیون نشست که “به حالت تعلیق در اقدام نظامی در برابر برنامه های جنوب”. عکس: فایل

سئول: در یک حرکت رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد است و کنار گذاشتهشدن برنامه ریزی برای اقدام نظامی علیه سئول درجا کشور رسانه های دولتی گزارش روز شنبه پس از پیونگ یانگ منفجر ارتباط با همسایه خود.

در هفته های اخیر پیونگ یانگ صادر کرده است یک سری از تند و تیز condemnations از سئول بیش از anti-شمال جزوات که جداشدگان مستقر در جنوب ارسال در سراسر مرز — معمولا متصل به بالن یا شناور در بطری.

هفته گذشته آن را منفجر کرد یک دفتر رابط در آن طرف مرز است که همواره بین کره ای روابط حسنه در حالی که نظامی خود را گفت: آن را به چند اقدامات علیه جنوب.

این حرکت شامل دوباره وارد مناطق شمالی که آن را از خارج بود به عنوان بخشی از بین کره ای, پروژه بازگرداندن پست گارد در منطقه غیرنظامی که اشکال مرز و پله تمرینات.

اما شمال رسمی مرکزی کره ای نیوز گفت: کیم روز سه شنبه به ریاست یک نظامی مرکزی کمیسیون نشست که “به حالت تعلیق در اقدام نظامی در برابر برنامه های جنوب”.

آن را نداد.

شمال نیز شروع به از بین بردن بلندگو در چهار شنبه از مناطق مرزی که در آنها آغاز شده بود راه اندازی فقط دو روز پیش به پخش ضد جنوبی تبلیغات جنوبی Yonhap news agency گزارش با استناد به منابع بی نام.

ظاهرا آشتی جویانه حرکت توسط پیونگ یانگ غیر معمول هستند و پس از تحلیلگران گفت که به دنبال تولید یک بحران در شبه جزیره در تلاش برای استخراج امتیازات.

سئول به حال retorted با نحو نامشخصی استرن انتقاد به پیونگ یانگ را باد-از دفتر رابط و سخت محکومیت رئیس جمهور مون جائه-در قدیم خواهر کیم یو جونگ گفت: “دیگر تحمل” این Norths “غیر منطقی عمل می کند و کلمات”.

اما هسته ای مسلح به شمال “به هیچ وجه انجام می شود تهدید کره جنوبی و یا تقویت آن به اصطلاح بازدارنده”, Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول گفت: AFP.

“کیم رژیم تا به حال سیاسی داخلی جعبه به بررسی و ممکن است در حال حاضر راضی با وحدت است.”

‘به طور کامل فرو ریخت’

اینتر-کره ای روابط بوده deep freeze پس از سقوط از یک اجلاس در هانوی بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال گذشته بیش از آنچه هسته ای مسلح به شمال خواهد بود مایل به رها کردن در ازای شل شدن تحریم ها ،

فقیر کشور منوط به های متعدد شورای امنیت سازمان ملل متحد تحریم ها بیش از آن ممنوع سلاح های برنامه.

از اوایل ماه ژوئن کیم یو جونگ شده است چهره پیونگ یانگ را به شدت موضع تهاجمی به سمت جنوب بر ضد شمالی جزوات.

شمال منفجر کرد رابط دفتر پس از او هشدار داد روز قبل از آن به زودی دیده می شود “به طور کامل فرو ریخت” و بعد از او به نام جنوبی ماه — که به مدت طولانی مورد علاقه تعامل با پیونگ یانگ — “نفرت انگیز” و ظاهرا “مجنون”.

پیونگ یانگ نیز گفت: آن میلیون ها نفر از ضد سئول تبلیغات جزوات آماده به ارسال به جنوب به عنوان قصاص.

“داشتن شخص دیگری صحبت می کنند برای این رژیم همچنین به کیم جونگ سازمان ملل متحد این گزینه تنظیم دوره” گفت: ایزلی.

“او ممکن است انجام این کار در جستجوی خارجی امتیازات و یا اینکه نظامی خود را نیاز به زمان بیشتر برای اجرای بعدی تحریک.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de