عمروعاص Zargar: قرار وثیقه برای باردار هند, دانش آموز متهم به دهلی شورش

عمروعاص Zargar دستگیر شد, در ماه آوریل

یک دادگاه به قید وثیقه به عمروعاص Zargar که حبس به اتهام تحریک شورش کرده بود باعث خشم جهانی.

او بیش از سه ماه باردار هنگامی که او دستگیر شد و در ماه آوریل است.

پلیس او را به نام یک “کلید conspirator” در ضد مسلمان شورش است که جاروب دهلی نو در ماه فوریه که در آن 53 نفر کشته شدند.

Ms Zargar خانواده رد این اتهامات گفت که او تا به حال تنها یک بخشی از اعتراضات علیه یک بحث برانگیز قانون تابعیت.

اما Ms Zargar بود به اتهام فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA) – یک شدیدی قانون است که باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای متهم به قید وثیقه.

او را حبس در آن به سر می برند Tihar زندان باعث شده بود تا بسیاری از نگرانی به خصوص در زمانی که هند تحت سخت lockdown برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

  • هند زندان حامله دانشجو با وجود Covid-19 خطر
  • چگونه مسلمانان ” خانه هدف قرار گرفتند و سوخته

روز سه شنبه دادگاه عالی دهلی مسلم او به قید وثیقه در پاسخ به درخواست ثبت شده توسط یک دانش آموز دیگر که Ms Zargar شد مبتلا به عوارض پزشکی. دولت که مخالف همه او را به قید وثیقه درخواست تا کنون گفت: این امر نه مخالفت با آن را این بار در “به دلایل انسان دوستانه”.

دادگاه خواسته است تا او را به ترک شهر و همچنین به او گفت نه به شرکت در “هر گونه فعالیت که مانع پیشرفت تحقیقات” در مورد او.

او خواسته است به پرداخت یک پیوند 10000 روپیه ($132; £106) قبل از انتشار.

شوهرش – که کاهش یافته است به نام – بی بی سی گفت که آنها انتظار می رود او را امروز منتشر خواهد شد.

Ms Zargar است که در میان تعدادی از دانش آموزان مسلمان و فعالان که نیروهای داعش پس از هند مستند آغاز شد در 25 مارس منجر به اتهاماتی که دولت با استفاده از همه گیر برای سرکوب آزادی بیان و مخالفت.

به عنوان یک عضو از جامع کمیته هماهنگی (JCC) یک گروه دانشجویی در دانشگاه فعال بوده است در سازماندهی تظاهرات مسالمت آمیز در برابر تابعیت اصلاح عمل را در شمال شرق دهلی نو است. منتقدان این قانون باید گفت که در آن تبعیض علیه مسلمانان است.

Ms Zargar در حال حاضر شش ماه باردار به زودی ظهور به عنوان چهره دولت سرکوب علیه دانشجویان و فعالان است.

“دولت هند شده است بسیار تحمل نسبت به آزادی بیان و مخالفت” سازمان عفو بین المللی هند, مدیر اجرایی, Avinash کومار در بیانیه ای گفت: در زمان دستگیری او.

“اما به بازداشت عمروعاص است که در سه ماهه دوم بارداری و ارسال او را به یک زندان به سر می برند در طول همه گیر برجسته چه دردناک است که در جریان سرکوب در کشور است.”

این خود منجر به حمله حامیان دولت در رسانه های اجتماعی که اقدام به فاحشه-شرم او ارسال مبتذل نظرات نشان می دهد او مجرد و طرح سوال در بیش از بارداری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de