دیدن Kourtney Kardashian, Scott Disick را پسر ارشد میسون از طریق سال

آنها بسیار سریع رشد! ماسون Disickپسر ارشد Kourtney کارداشیان و , Scott Disick, بود مطرح در کانون توجه است.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره استقبال یک کمی در تاریخ 14 دسامبر در Cedars Sinai در لس آنجلس. او وزن در هفت وزن و 6 اونس اندازه گیری 19.6 اینچ است.

“داشتن میسون در زندگی من است, شگفت انگیز ترین وصف ناپذیر چیزی که همیشه برای من اتفاق افتاد” به پوش خالق نوشت: در سایت زیر ماه. “من خیلی در عشق با او و دوست داشتن من و خانواده خود را کمی با اسکات و میسون.”

او و تلنگر آن را مانند Disick ستاره رفت به استقبال میسون, خواهر, پنه لوپه و برادر سلطنت در سال 2012 و 2014 بود. هفت ماه پس از خود به پسر دوم ورود کارداشیان و Disick به نام آن واریز شده است.

از آن زمان, سابق, زن و شوهر کار کرده اند سخت در coparenting سه نفر از اعضای خود را در نوزادان است. “حقیقت این است که مشکلات من نباید تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان” نیویورک بومی گفت: ما هفته به طور انحصاری در ژوئن 2019. “فقط به خاطر مادر خود را و من می توانم آن را به عنوان یک, کامل, رمانتیک, زن و شوهر نباید چیزی برای انجام با بچه ها. آنها سزاوار نیست اشتباهات ما بنابراین ما راهی. ما هنوز هم نیاز به عنوان صادقانه و به خوبی به یکدیگر به عنوان اگر ما با هم بودند. بیایید جمع آوری این کودکان با هم و آن.”

این پارتی, پارتی هاردکور خالق افزود: “ما چند مایل از هم جدا و از آن ساده است.”

کارداشیان باز کردن در مورد خود را پویا دو ماه پیش از آن در یک ویدیو یوتیوب و توضیح “من بسیار افتخار از محل ما به عنوان پدر و مادر به فرزندان ما در حال حاضر و همه کار ما قرار گرفتن در اینجا.”

در واقع exes موفق به رسیدن به “یک جای خوب” و بدون کمک از وکلای مدافع. “ما فقط آن را در خود ما و خود ما برنامه” لس آنجلس بومی گفت. “[من فقط می تواند] بروید [به او] و آنها را ببینید اگر من می خواهم به و یا شام.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن کارداشیان و Disick انتساب در طول سال, از لحظه های شیرین با عمه خود را Khloé Kardashian به استخر هم با جاستین بیبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de