Stassi شرودر و کریستن Doute باید وصل براوو پس از اخراج

تست آب? Stassi شرودر و کریستن Doute هستند و با تکیه بر هر یک از دیگر در پس گرفتن axed از Vanderpump قوانین با وجود قبلی خود دشمنی.

“Stassi و کریستن صحبت شده است و بیشتر و بیشتر و در حالی که آنها نمی خواهد نظر خود را ‘بهترین دوستان است’ در این لحظه شخصی خود درام با یکدیگر او را به عقب برده و آنها قادر به اتصال مجدد کمی و وجود دارد برای یکی دیگر از” یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته.

یک منبع آگاه گفت: ما در 9 ژوئن که سابق بگیرید و یاد دهید “را لمس پایه در مورد تمام اخبار اخیر در مورد آنها بیرون آمدن” اما گفت که “دشمنی خود را دقیقا بیش از.”

Stassi Schroeder and Kristen Doute Have Reconnected Since Bravo Firings
Stassi شرودر و کریستن Doute KCR/شاتر; AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

این جفت ارز را دوستی بود از هم جدا افتاده قبل از رسوایی در میان Doute در-و-خاموش رابطه با , Brian Carter. براوو اخراج شرودر 31 و Doute, 37, از Vanderpump قوانین در اوایل این ماه پس از سابق خود را costar ایمان Stowers متهم آنها را از گزارش خود به پلیس در سال 2018 برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده.

هرزه برای شرودر و Doute گفت: ما در آن زمان است که واقعیت ستاره امید به “حرکت به جلو” از رسوایی.

“Stassi و کریستن اذعان کرد آنچه را که آنها اشتباه بود باید عذرخواهی و مجازات شده است” آنها هرزه استیو Honig در بیانیه ای گفت:. “بدون کنار اعمال خود و یا تاثیر این اقدامات آنها می خواهند به حرکت به جلو به عنوان بخشی از راه حل در راه است که مولد معنی دار و صادقانه. هر دو آنها را تشخیص عمل کار برآید به سخندانی و این همان چیزی است که راهنمای آنها را به عنوان آنها به جلو حرکت می کند.”

به سطح بعدی اساسی نویسنده در حال حاضر آغاز یک فصل جدید در زندگی شخصی او. ما را شکست این خبر در ژوئن 13 که شرودر و نامزد کمال کلارکدر حال انتظار اولین فرزند خود را با هم. سابق پادکست میزبان تایید این خبر در روز سه شنبه 23 ژوئن و نشان داد که یک دختر است که در راه است برای زن و شوهر.

“ما در حال داشتن یک دختر بچه” شرودر زیر نویس یک Instagram عکس از خودش نگه داشتن نوزاد خود را دست انداز در حالی که کلارک 40 برگزار صورتی onesie.

Doute برای بخشی خود را نشان داد حمایت از او با به اشتراک گذاشتن این پست در Instagram داستان.

که او شما را دیوانه نویسنده توضیح داد: ممکن است یک قسمت از “ملاقات ما در اوج” پادکست که او هنوز هم اشتباه در مورد چرا شرودر و کتی Maloney تصمیم به پایان دادن دوستی خود را با او.

“من می توانم درک مالیات رابطه است که کارتر و من تا به حال یا شاید سمیت بود که تخلیه بر روی آنها و یا خسته کننده برای آنها” Doute گفت: در آن زمان. “من نمی بینم که به عنوان یک دلیل فقط بیا از هم جدا و شکستن 10 سال دوستی است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!