فرماندار تگزاس: Coronavirus كردن در ‘میزان غیر قابل قبول’ در دولت


فرماندار گرگ ابوت روز دوشنبه هشدار داد که کروناویروس در حال حاضر در تگزاس در یک “غیر قابل قبول رای” و با التماس ساکنان به پوشیدن ماسک در ادامه تمرین های اجتماعی فاصله.

“به حالت آشکار COVID-19 در حال حاضر گسترش در یک میزان غیر قابل قبول در تگزاس و باید آن را محصور,” ابوت گفت: در اخبار جلسه.

تگزاس دیده است بیش از 25000 جدید کروناویروس موارد در طول هفته گذشته و در روز جمعه ثبت یک روز رکورد 4,600 جدید موارد مثبت. سنبله در موارد پس از تگزاس اجازه کسب و کار به بازگشایی در 75 درصد ظرفیت در اوایل این ماه.

ابوت مردم خواست تا به اقدامات احتیاطی در برابر گسترش این ویروس حتی به مردم بازگشت به کار و مکرر در مکان های عمومی. او پس از اعلام هر اجتماعی جدید فاصله قوانین.

“پوشیدن ماسک به ما کمک خواهد کرد به نگه داشتن تگزاس باز است. نه اقدام به آهسته گسترش باعث خواهد شد COVID به گسترش و حتی بدتر از خطر زندگی مردم و در نهایت منجر به بسته شدن بیشتر کسب و کار” ابوت گفت.

“راه بستری شدن در بیمارستان در حال خونتان راه که روزانه از موارد جدید خونتان — مطمئنا عمومی می تواند درک کند که اگر آن خوشه ادامه اقدامات اضافی می رویم لازم است به مطمئن شوید که ما حفظ سلامت و امنیت مردم این ایالت تگزاس” فرماندار اضافه شده است.

تگزاس است به طور متوسط بیش از 3200 روزانه coronavirus بستری شدن در بیمارستان در طول چند روز گذشته یک افزایش ناگهانی از حالت دوم نیمی از ماه مه هنگامی که حدود 1600 نفر در بیمارستان بستری روزانه برای ویروس. ابوت پیشنهاد کرد که اگر تعداد کسانی که دو, دوباره, دولت ممکن است reimpose اجتماعی محدودیت فاصله.

“اگر ما به تجربه دیگر دو برابر شدن تعداد کسانی که بیش از ماه آینده که ما در یک وضعیت اضطراری که در آن سخت تر اقدامات مورد نیاز خواهد بود برای مطمئن شوید که ما انجام می دهیم شامل گسترش COVID-19,” ابوت گفت.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • تگزاس دادستان کل هشدار مقامات شهرستان برای استراحت Coronavirus محدودیت
  • تگزاس اجازه می دهد تا اقتصاد به بازگشایی در مراحل آغاز این هفته
  • فرماندار تگزاس معرفی مدرسه تفنگ-ایمنی طرح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de