نیروی دریایی ایالات متحده آماده است برای مشکل در دریای چین جنوبی و یا در نزدیکی تایوان


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

نیروی دریایی ایالات متحده در حال آماده سازی به صورت گسترده دو حامل حملات در اقیانوس آرام با اتصال یو اس اس تئودور روزولت و ناو یو اس اس نیمیتز اعتصاب حامل گروه برای عملیات مشترک در نزدیکی تنگه تایوان و جنوب دریای چین.

ورزش است که البته برنامه ریزی هر گونه حمله یا خاص جنگ حرکت در نظر گرفته شده است برای اطمینان حاصل شود که ایالات متحده حامل قدرت-طرح آماده است توانمند و بسیار کاربردی باید آن نیاز به راه اندازی هماهنگ عملیات جنگی در این منطقه است.

فرماندهان نیروی دریایی با اشاره به این خاص تلاش برای حفظ “آمادگی” بسیار “تحت فشار منطقه” البته تصدیق فعلی ایالات متحده و چین تنش است.

“این یک فرصت عالی برای ما به قطار با هم در یک سناریوی پیچیده,” عقب Adm. داگ Verissimo فرمانده اعتصاب حامل گروه (CSG) 9, گفت: در نیروی دریایی گزارش. “با کار کردن در این محیط ما ما بهبود مهارت های تاکتیکی و آمادگی در این صورت به طور فزاینده ای تحت فشار منطقه و COVID-19.”

این اعتصاب گروه را پشتیبانی دفاع هوایی دریل دریا نظارت replenishments در دریا دفاعی آموزش مبارزه با هوا آستین محدوده حملات هماهنگ مانور و تمرینات نیروی دریایی بیانیه توضیح داده شده است.

در حالی که اولین بار نیست که نیروی دریایی انجام دو حمله گروه عملیات در اقیانوس آرام مانور نیست و بدون ویژگی های استراتژیک و چالش است. چند حامل حمله موفق موجب استادانه درست شده, شبکه فرماندهی و کنترل و هوا-دادن confliction تلاش های, در حالی که همچنین ارائه یک مزیت به دریایی حمله گزینه های اساسا دو برابر شدن قدرت شلیک نظارت بالقوه و سلاح قابلیت.

نه تنها این نوع از عملیات گسترش نیروی دریایی توانایی حمله به اهداف داخلی به حدی بزرگتر گسترش هدف-در جستجوی زمان ساکن و فعال هماهنگ چند پلت فرم اعتصاب, اما آنها نیز تا حد زیادی بهبود ناوشکن و رزمناو راه اندازی حملات موشکی. هر اعتصاب حامل گروه متشکل از یک حامل رزمناو و دو ناوشکن آوردن بزرگ و یکپارچه ترکیبی از دریا-راه اندازی دارایی.

برای مثال یک ناوشکن می تواند راه اندازی موشک تاماهاوک از پیش تعیین شده در زمین اهداف از فواصل دور به نرم کردن و یا آماده سازی زمین منطقه هدف برای نزدیک شدن به F-18s یا F-35Cs. همزمان ناوشکن می تواند حفاظت از حامل های بالستیک از حملات موشکی و یا حتی نزدیک شدن هواپیماهای دشمن با حملات SM-3 SM-2 و یا SM-6 موشک از عمودی راه اندازی سیستم. همچنین به عنوان بخشی از این نوع سلاح ها-پیکربندی نیروی دریایی ناوشکن و رزمناو مسلح هستند با EW سیستم های لیزر و طیف وسیعی از نزدیک در سیستم های دفاع هوایی نیز مانند SeaRAM, Rolling Airframe دید-در-سیستم های سلاح و Evolved Sea Sparrow موشک برای مبارزه با ضد کشتی, موشک, قایق های کوچک و یا نزدیک شدن عروق سطحی.

با توجه به این تاکتیکی معادله آن به نظر می رسد بدیهی است که چند کشتی, شبکه یکپارچه فرماندهی و کنترل مورد نیاز خواهد بود برای بهینه سازی تهاجمی و دفاعی گزینه های مبارزه با. یک کشتی در ناوگان ممکن است با استفاده از رادار برای شناسایی اهداف دوردست قبل از انتقال اطلاعات به یک کشتی دیگر و یا حامل فرمانده کار بر روی هدف هماهنگی برای هوا-راه اندازی حملات. این نوع از شبکه عملیات به طور فزاینده ای ممکن است به عنوان تکنولوژی تکامل می یابد با توجه به این که نیروی دریایی است که در روند استقرار مراتب حساس تر رادار جدید حمله به سیستم های دیگر-برد سلاح و سنسور و دقیق تر موشک قادر به تغییر دوره در پرواز به عنوان مورد نیاز است. دریایی Tomahawk مثلا در حال ظهور سلاح در حال حاضر قادر به نابود کردن اهداف در حال حرکت توسعه که انبوه گسترش کشتی-فرماندهان’ گزینه های حمله. نه تنها می تواند Tomahawks نابود ثابت داخلی اهداف از فواصل تا آنجا که نه صد مایل اما این موشک هم اکنون می توانید از حرکت از سطح کشتی ها از فواصل مشابه. همچنین توانایی به حرکت به سطح زمین و اهداف است که در حال حاضر ممکن است با دیگر عرشه اخراج سلاح به عنوان یک ESSM دوم یا SM-6. این تغییرات تاکتیکی معادله آن را به عنوان ارائه می دهد فرماندهان گزینه های جدید که با آن به انجام باز آبی-آب جنگ در دریا باز در مقابل حرکت سطح کشتی آزاد تا هوا مبارزان به طور بالقوه آسیب پذیر تر به counterfire از کشتی های دشمن.

کریس Osborn است دفاع ویرایشگر برای منافع ملی. Osborn قبلا خدمت در پنتاگون به عنوان یک متخصص مجرب با دفتر معاون وزیر ارتش—کسب تدارکات و فن آوری. Osborn نیز مشغول به کار به عنوان یک لنگر و درجه نظامی متخصص در ملی شبکه های تلویزیونی. او به نظر می رسد به عنوان مهمان و کارشناس نظامی در Fox News, MSNBC, نظامی کانال و تاریخچه کانال. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات تطبیقی از دانشگاه کلمبیا.

تصویر: ایسنا

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de